Založ si blog

Veľký Reset – eufemizmus pre WWIII?

Nemýľme sa, už sme v tretej svetovej vojne! Vznešenejším výrazom je ‚Veľký reset‘, veľavravný popis zničeného svetového hospodárstva, nespočetných bankrotov, ale i nezamestnanosti, nesmiernej biedy, hladu, smrti hladom, chorôb a samovrážd. 

Stovky miliónov ľudí už bolo postihnutých týmto ‚vedľajším‘ poškodením covid-19 a aj strachu z propagandistickej biologickej vojny, s počtom obetí možno už aj v desiatkach miliónov, ale ktoré v skutočnosti nemožno ani len posúdiť v tejto dobe.

Len tento jediný rok po tomto kriminálnom šialenstve už na nás tlačila tá diabolská elita mnohých miliardárov, ‚My ľudia’! Sme iba v prvom roku vojny, ktorá ale má podľa plánu Veľkého Resetu trvať celú dekádu 2020 – 2030. Agenda dokončená do r. 2030! 

WEF nie je v skutočnosti nič iné ako mimovládna organizácia registrovaná na bujnom predmestí Ženevy a vo Švajčiarsku. A jej členmi sú však zhromaždení špinavo zbohatlíci, politici, šéfovia korporácií, bankoví škriatkovia, umelci a hollywoodske osobnosti.

Nikto z nich nie je voleným úradníkom s mandátom vládnuť svetu. Napriek tomu účinne vládnu svetu tak, že nútia alebo ohrozujú OSN a jeho 193 členských krajín, aby boli poslušné! Pretože majú peniaze, získané podvodným systémom, ktorý sami navrhli!

Eurokomisár sa vyhrážal gruzínskemu PR!

25.05.2024

Gruzínsky premiér Irakli Kobachidze nedávno tvrdil, že člen Európskej komisie sa vyhrážal, že ho aj postihne rovnaký osud ako slovenského premiéra Roberta Fica, ak nezapadne. Kobachidze vo svojom príspevku na Facebooku prezradil, že nemenovaný komisár ho v telefonáte varoval, že Brusel prijme „niekoľko opatrení“ proti nemu! Urobí to tak, že jeho vláda zavedie zákon [...]

Povstane ľudstvo znova celosvetovo?

24.05.2024

Nedávny temný vek ľudstva, či éra niekoľkých desaťročí vojen, ale aj ozbrojených konfliktov, ekonomickej stagnácie s ohľadom na náš veľký potenciál a protiľudského kultúrneho úpadku sa tak či onak chýli ku koncu: buď cez ohnivú deštrukciu, jadrovú vojnu alebo vznikom novej paradigmy! Svetový trend odklonu od anglo-amerického súčasného imperializmu sa každým [...]

Demokratizácia medzinárodných vzťahov!

22.05.2024

Pokrytectvo a bezradnosť takzvaného Západu v téme „demokracie“ je taká hlboká, že tieto takzvané samozvané bašty tejto cnosti neústupne vystupujú proti demokratizácii medzinárodných vzťahov, ktorá sa zrýchľuje na celom svete! Lebo akýkoľvek odpor voči izraelskej politike je reflexívne označený za antisemitský. Národom, ktoré vyšetrujú zahraničné financovanie [...]

Fico postrelenie prevoz

Fica čaká v pondelok kontrola. Richter: Pri plnom zdraví bude možno do konca roka

26.05.2024 13:22

Ivan Štefunko z PS ocenil informovanie o zdravotnom stave premiéra.

Marián Viskupič

Viskupič: Bude lepšie, ak sa stane predsedom parlamentu Raši, a nie Danko

26.05.2024 13:10

Ministerka hospodárstva Denisa Saková zopakovala, že na nominácii Rašiho trvajú.

Papua New Guinea, zosuv pôdy

Pochovala ich hora. Masívny zosuv pôdy pochoval v Papue-Novej Guinei vyše 670 ľudí, odhaduje OSN

26.05.2024 12:18

V oblasti bolo zavalených viac ako 150 domov. Vyslobodených bolo zatiaľ päť tiel.

Polícia / Policajná páska / Policajné auto /

Dráma v Liptovskom Mikuláši: Muž vrazil autom do skupiny ľudí, ušiel. Padli aj výstrely

26.05.2024 12:03

Záchranári na mieste ošetrili 17-ročného a 21-ročného muža.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,427
Celková čítanosť: 3932514x
Priemerná čítanosť článkov: 2756x

Autor blogu

Kategórie