Založ si blog

Ste pripravení na preškolenie o vakcínach?

Colorado Bill požaduje ‚preškolenie‘ pre rodičov, ktorí odmietajú vakcínu pre COVID-19 koronavírus! Ste pripravení na ‚rekvalifikaciu‘ ako v USA? Colorado zaviedlo zákon, ktorý by ‚preškolil‘ rodičov, ktorí odmietajú očkovať svoje dieťa vakcínou proti COVID – 19 koronavírusom.

Návrh zákona núti všetkých lekárov a zdravotnícky personál, aby podávali očkovanie bez výnimiek, aj keď sa nachádzajú v situácii, keď sa domnievajú, že by to vôbec nebolo v najlepšom záujme tohto dieťaťa. No súčasná verzia návrhu zákona však neuvádza žiadne sankcie či tresty! 

Táto ‚plandémia nikdy nebola o zdraví, išlo o nanútenie každého, aby len dostal vakcínu: injekcia všetkého, čo do pekla sa vládnuca trieda rozhodla vložiť do vakcíny. Ale tieto vakcíny sa nevyžadujú pre zdravie nikoho, pokiaľ to nie je pre zdravie Big Pharma a vládnucej triedy.

Čo sa stane, ak „reedukacia“ nepresvedčí človeka, aby dostal vakcíny? Ťažko povedať, ale tieto typy koncentračných táborov (a aby ste boli k sebe úprimní, viete, aké sú) by mal odsúdiť každý, kto chce byť slobodný. To je úplne šialené, do akých extrémov idú vlády teraz!

Vedeli sme však, že to prichádza. Vedeli sme, že koronavírus bol podvodom, ktorý prinútil každého, aby vzal  COVID – 19 (certifikáciu vakcínového ID) v rámci takejto ich Agendy 2020.  Dajte si pozor, mohlo by to byť však to, čo väčšina náboženských ľudí nazývajú ‚značkou šelmy’ zo Zjavenia!

Ale ľudia, ktorí komentujú tento zákon z Colorado už objasnili, že ‚ľudia nebudú môcť chodiť do práce alebo do školy‘, pokiaľ nedostanú takúto vakcínu! Toto je nová normálna podmienka, ktorú musíme prijať. Preto potrebujú mať stanné právo v každej krajine na celom svete!

Vaše púta k tejto politike sa skoro celkove skrátia, pokiaľ sa nezobudíte a nezačnete sa extrahovať z tohoto systému. Nezostáva veľa času. Vláda vám vôbec nepomôže, koniec koncov, sú to tí pri moci, ktorí píšutakéto zákony, zatiaľ čo polícia a armáda to vynucujú zbraňami. Zobuďme sa alebo buďme otrokmi!

UK Guardian vyzýva k odsúdeniu Trumpa!

14.08.2022

Londýnsky denník Guardian zverejnil stanovisko s názvom: Čas sa kráti. Ministerstvo spravodlivosti musí obžalovať a odsúdiť Trumpa. I poradca kampane Baracka Obamu v roku 2008 už aj vyzval na zosadenie Trumpa po tom, čo odvolal riaditeľa FBI Jamesa Comeyho. Ich hlavným tvrdením je, že Trump a jeho úradníci vymazali texty, ktoré by ukázali ich sprisahanie za štátny prevrat, [...]

Vplyv zmeny klímy Zeme sa zintenzívňuje!

13.08.2022

A práve teraz, keď sa USA pripravujú konať! Zatiaľ čo sa USA pripravujú na schválenie prelomového zákona, Zem ale nečaká na ich zmeny! Obyvateľom nórskeho súostrovia Svalbard sa môže nedávny úspech Ameriky pri presadzovaní zásadnej legislatívy v oblasti zmeny klímy zdať príliš málo a príliš neskoro. V posledných 40 rokov, keď najväčší historický producent [...]

FBI sa vlámali do domu Donalda Trumpa!

12.08.2022

Pri neohlásenej federálnej razii agenti FBI vtrhli do sídla a klubu bývalého prezidenta Donalda Trumpa na Floride Mar-a-Lago. V čase písania tohto článku neexistovali vôbec žiadne oficiálne vyhlásenia, iba mediálne informácie a Trumpovo vyhlásenie na Truth Social sieti. Vyhlásenie prezidenta Trumpa znie: ‚Toto sú temné časy pre náš národ, pretože môj krásny domov, [...]

Golf / Golfová jamka /

Ekologickí aktivisti vo Francúzsku vyplnili golfové jamky cementom

14.08.2022 23:19

Aktivisti tak urobili na protest proti výnimkám z obmedzení na spotrebu vody, ktoré v čase extrémneho sucha platia pre golfové ihriská.

Kapitol

Ozbrojený muž nabúral autom do zátarás pri Kapitole, následne sa zastrelil

14.08.2022 19:01

K incidentu došlo v čase, keď americké úrady v celej krajine čelia zvýšenému počtu vyhrážok po prehliadke FBI v sídle exprezidenta Donalda Trumpa.

Hungary Migrant Tunnels

Zlodeja v Ríme zasypal tunel, ktorý si hĺbil. Vyslobodili ho až hasiči

14.08.2022 16:52

Muž ostal uväznený v hĺbke asi šesť metrov osem hodín. Tunel, ktorý kriminalisti objavili, viedol z opusteného obchodu smerom k neďalekej banke.

rakva Tomka v Košiciach

Pozostatky kardinála Tomka sú v Košiciach, posledné zbohom bude v utorok

14.08.2022 16:45

Posledné zbohom mu dajú veriaci v utorok o 11. hodine v Dóme sv. Alžbety.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 998
Celková čítanosť: 2564283x
Priemerná čítanosť článkov: 2569x

Autor blogu

Kategórie