Založ si blog

Pripravujú novú obžalobu Donalda Trumpa!

Demokrati hovoria najvyššiemu súdu, že sa pripravujú na novú obžalobu USA prezidenta Trumpa. Demokrati podali krátku informáciu na Najvyššom súde, že Parlament aktívne sleduje nové články o obžalobe proti prezidentovi!

Vrátane možného uplatňovania nevhodného politického vplyvu na nedávne rozhodnutia prijaté v stíhaniach Rogera Stonea a Michaela Flynna, obidve boli iniciované osobitným advokátskym poradcom.

Zadržaný materiál zostáva ústredným prvkom prebiehajúceho vyšetrovania výboru USA týkajúceho sa správania predsedu. Čakajú, že tento extra materiál odhalí nové dôkazy dokazujúce záver o trestných činov.

Ak prezident Trump sa dopustil obžalovateľných trestných činov, na ktoré sa nevzťahujú články prijaté Parlamentom, výbor postupuje podľa toho a vrátane prípadného zváženia, či odporučiť nové články o obžalobe. 

Spojené Štáty Ameriké sú v posledných niekoľko asi 5 rokov v zovretí nejakého nikdy predtým v histórii USA neočakávaného a nepochopiteľného šialenstva! Je to takmer komické, čo sa v súčasnosti deje pred celým svetom!

Celý svet pozoruje a vidí, čo sa deje s doteraz najväčšou a najmocnejšou krajinou celého sveta! Ľudia, politici a špecialisti z každého oboru, ktorí vedú krajinu, a ktorí rozhodujú o vnútornej, ale aj vonkajšej politike však určite stratili zdravý rozum!

Spoločné vyhlásenie o Hongkongu!

30.05.2020

Vyhlásenie uverejnili vlády Spojených štátov amerických, Austrálie, Kanady a Spojeného kráľovstva. Text znie tak: Signatári tohto vyhlásenia opakujú svoje hlboké znepokojenie v súvislosti s rozhodnutím Pekingu uložiť v Hongkongu zákon o bezpečnosti! Hongkong prekvital ako bašta slobody. Naše medzinárodné spoločenstvo má významný a dlhodobý podiel na prosperite a [...]

Veda o pandémii COVID-19 koronavírusu

28.05.2020

Mala by veda zohrávať úlohu pri usmerňovaní našich reakcií, súkromných aj vládnych, na pandémiu COVID-19? Odpoveď je, samozrejme, áno. Žiadny premýšľavý človek by ani na chvíľu nepochyboval odpovedať inak! Lenže ak chcete odpovedať na túto otázku ‘áno’, to neznamená, že by ste sa mali stáť samym sebou Androidom naprogramovaným epidemiológomi, [...]

Podvod s koronavírusmi bol naplánovaný!

25.05.2020

Prichádzame rýchlo k štádiu konečnej inverzie! K fáze, v ktorej môže vláda slobodne robiť čokoľvek, čo sa jej zapáči, zatiaľ čo občania môžu konať iba s jej súhlasom, čo je štádium najtemnejších období ľudskej histórie, štádium vlády oligarchov hrubou silou nad masami ľudstva! Trvalo málo času, kým sa ľudia v Spojených štátoch Amerických stali komatóznou [...]

USA Minneapolis polícia protesty

Polícia v Minneapolise zasiahla voči demonštrantom porušujúcim zákaz vychádzania

31.05.2020 08:50

Nočné zákazy vychádzania už zaviedlo minimálne desať veľkých amerických miest.

Igor Matovič, Martin Martiš

NÁZOR: S rúškom na Martina, s núdzovým stavom do Igora?

31.05.2020 08:30

Koketovanie s opätovným vyhlásením nového núdzového stavu minútu po skončení toho starého pochádza z rovnakej hlavy ako blackout Slovenska.

Belgicko koronavírus vláda opatrenia uvoľňovanie etapa druh?

ONLINE: Vo svete je vyše 6 miliónov nakazených

31.05.2020 08:26, aktualizované: 09:22

Dve tretiny z nich zaznamenali v Európe a USA.

Branislav Gröhling, Základná škola v Bystranoch

V Bystranoch a Žehre žiaci zostanú doma

30.05.2020 17:00

Pre obavy rodičov neotvorí 1. júna brány Základná škola v Bystranoch, zatvorená bude aj škola v Žehre.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 479
Celková čítanosť: 1037587x
Priemerná čítanosť článkov: 2166x

Autor blogu

Kategórie