Založ si blog

Pripravujú novú obžalobu Donalda Trumpa!

Demokrati hovoria najvyššiemu súdu, že sa pripravujú na novú obžalobu USA prezidenta Trumpa. Demokrati podali krátku informáciu na Najvyššom súde, že Parlament aktívne sleduje nové články o obžalobe proti prezidentovi!

Vrátane možného uplatňovania nevhodného politického vplyvu na nedávne rozhodnutia prijaté v stíhaniach Rogera Stonea a Michaela Flynna, obidve boli iniciované osobitným advokátskym poradcom.

Zadržaný materiál zostáva ústredným prvkom prebiehajúceho vyšetrovania výboru USA týkajúceho sa správania predsedu. Čakajú, že tento extra materiál odhalí nové dôkazy dokazujúce záver o trestných činov.

Ak prezident Trump sa dopustil obžalovateľných trestných činov, na ktoré sa nevzťahujú články prijaté Parlamentom, výbor postupuje podľa toho a vrátane prípadného zváženia, či odporučiť nové články o obžalobe. 

Spojené Štáty Ameriké sú v posledných niekoľko asi 5 rokov v zovretí nejakého nikdy predtým v histórii USA neočakávaného a nepochopiteľného šialenstva! Je to takmer komické, čo sa v súčasnosti deje pred celým svetom!

Celý svet pozoruje a vidí, čo sa deje s doteraz najväčšou a najmocnejšou krajinou celého sveta! Ľudia, politici a špecialisti z každého oboru, ktorí vedú krajinu, a ktorí rozhodujú o vnútornej, ale aj vonkajšej politike však určite stratili zdravý rozum!

440 000 otáznych hlasovacích lístkov!

23.10.2020

Prezident Donald Trump v stredu retweetol oznámenie kalifornskej pobočky projektu Election Integrity Project (EIPC-a). EIPC-a 19. októbra už informovala, že kalifornskému ministrovi zaslali zoznam 439 777 pochybných lístkov, ktoré už boli odoslané poštou. Z toho bolo až 416 633 ľudí, ktorí sa zaregistrovali pred voľbami v roku 2008, ale od tej doby sa neregistrovali ani už [...]

Riaditeľka MMF uráža a raní FDR a USA!

22.10.2020

Súčasná výkonná riaditeľka Medzinárodného menového fondu (MMF), bulharská ekonómka Kristalina Georgieva, predniesla prejav na výročnom zasadaní fondu 18. októbra, ktorý sa rovnal útoku na prezidenta Franklina Roosevelta a americký systém. Názov madridského a úverového plánu FDR, ktorý získal po druhej svetovej vojne, bol márny. Pripisoval tento plán britskému [...]

Lyndon LaRouche predpovedal pád ZSSR!

20.10.2020

V rokoch 1982 a 1983 Lyndon LaRouche viedol diskusiu s predstaviteľmi sovietskej vlády. A jedného dňa vošli predstavitelia vtedajšieho prezidenta Andropova a povedali: ‘Andropov hovorí, že nie’! Bolo to vo februári roku 1983. Povedal som: ‚Musíte to zmeniť. Ak budú pokračovať v súčasnej vojenskej politike, sovietsky systém sa z ekonomických dôvodov zrúti do piatich [...]

Bratislava, NR SR, Kollár, autonehoda

Kollár môže mať v aute koho chce. Matovič mu niečo povie, keď vyzdravie

26.10.2020 22:35

Minister Mikulec si nemyslí, že Kollár porušil zákaz vychádzania, ale nevie, či šéf parlamentu riešil so ženou v aute pracovné záležitosti.

Belgický policajt s ochranným rúškom, ktoré si vzal na počesť stretnutia s belgickou kráľovnou.

Belgicko sa topí aj v druhej vlne pandémie

26.10.2020 22:21

Druhá vlna pandémie k Belgičanom nie je o nič milosrdnejšia ako prvá. V pondelok zaznamenali takmer 16-tisíc nových prípadov infekcie. Účinnosť protiopatrení znižuje rozdrobenosť krajiny.

úmrtie, sviečka, pohreb

Na COVID-19 zomrel moderátor Kmeťo, ministerstvo šíri jeho odkaz

26.10.2020 21:00

Zomrel moderátor Jozef Kmeťo (47), ktorý bol infikovaný koronavírusom. Krajčího ministerstvo šíri jeho video v ťažkom stave, kde varuje pred chorobou.

STU

Akademický senát odsúhlasil návrh na odvolanie rektora STU Fikara

26.10.2020 20:19

Za odvolanie rektora STU Miroslava Fikara hlasovalo počas zasadnutia akademického senátu 25 senátorov, proti bolo 14, zdržali sa traja.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 552
Celková čítanosť: 1225115x
Priemerná čítanosť článkov: 2219x

Autor blogu

Kategórie