Založ si blog

Vyšetrovanie Flynna poškodí Obamovi!

Podľa amerického politického analytika Michaela Dorana existuje čoraz viac dôkazov o tom, že chybné vyšetrovanie bývalého poradcu pre národnú bezpečnosť amerického prezidenta Donalda Trumpa Michaela Flynna poškodilo odkaz Obamovej administratívy!

Generál Flynn priznal nepravdivé vyhlásenia, keď ho agenti FBI informovali V januári 2017 o niekoľkých telefonických hovoroch, ktoré uskutočnil s ruským veľvyslancom v roku 2016. Vyhlásil sa vinným a hrozilo mu dokonca odsúdenie!

Ale začiatkom tohto mesiaca ministerstvo spravodlivosti upustilo jeho trestné konanie proti nemu. Ministerstvo spravodlivosti tvrdilo, že v tom čase nebolo opodstatnené viesť rozhovor s pánom Flynnom, takže žiadne lži, ktoré povedal, neboli pre FBI ‘materiálne’.

A následkom toho preto nepredstavujú zločin. Doran povedal spoločnosti Sky News, že prvé náznaky ukazujú, že niektorí vyšetrovatelia FBI môžu čeliť obvineniam z ich úlohy v škandále pre ich neschopnosť a bežných médií pripustiť ich chyby!

‚Existujú značné dôkazy o tom, že generál Flynn bol oklamaný‘, uviedol. ‚Myslím si, že budú existovať nejaké obvinenia a myslím si, že čoskoro prídu’! Generálny prokurátor Barr, veľmi ticho potvrdil, že sa tomu bude venovať a že budú obvinenia!

WW3 globalistov je v našich hlavách!

01.03.2024

Globalistický útok na ľudstvo sa teraz zameriava na tú oblasť vášho mozgu nazvanú hippocampus. Pretože tie bunky v našej hlave sú schopné neurogenézy v akomkoľvek veku. Ale všimnite si výraz „genéza“. Pretože satanskí globalisti útočia na túto genézu neurodeštrukciou! Tým, že zničia alebo inhibujú vašu neurogenézu, môžu zmeniť vašu osobnosť a urobiť vás [...]

USA varuje oddelený moldavský región!

29.02.2024

USA vydali varovanie oddelenému moldavskému regiónu Transistria, ktorý hľadá podporu a ochranu RF! Ruské štátne médiá uvádzajú, že parlament krajiny a Rada federácie, sa pripravujú kladne reagovať na skoršiu naliehavú žiadosť Transistrie o ochranu RF pred Moldavskom, malou východoeurópskou krajinou podporovanou Washingtonom. Lenže Bidenova administratíva reagovala [...]

Žijeme v dvoch paralelných vesmíroch!

27.02.2024

Svet je čoraz viac znechutený establišmentálnymi elitami, ktoré presadzujú „poriadok založený na pravidlách“, pričom tieto elity samotné sa zdajú byť klamlivo optimistické, pokiaľ ide o ich šance alebo sú zvyšku sveta jednoducho ľahostajné. A je to, ako keby ľudia a národy začali obývať dva oddelené, paralelné vesmíry. Jeden vesmír – toho anglo-amerického NATO [...]

Izrael Palestínčania Gaza

Izrael zväčša súhlasil s rámcovou dohodou o prímerí v Pásme Gazy

02.03.2024 22:16

Delegácia Hamasu by mala podľa médií pricestovať do Káhiry na nedeľňajšie rokovania.

Jemen Rubymar loď potopenie

Nákladná loď, ktorú vo februári raketou zasiahli húsíovia, sa potopila

02.03.2024 21:46

Ide o vôbec prvú loď, ktorú jemenskí povstalci potopili v rámci svojich útokov na lodnú dopravu v Červenom mori.

Taurus

Nemecké ministerstvo obrany potvrdilo závažný únik informácií z armády o pomoci Ukrajine

02.03.2024 20:36

Nemecké úrady vyšetrujú nahrávku zverejnenú Ruskom, v ktorej údajne nemeckí vojenskí predstavitelia hovoria o podpore Ukrajiny vrátane potenciálneho použitia striel dlhého doletu Taurus.

Izrael Palestína Hamas Vojna humanitárna pomoc

Americké lietadlá zhodili humanitárnu pomoc pre civilistov v Gaze

02.03.2024 18:06

Do palestínskej enklávy bolo zhodených 66 balíkov, ktoré obsahovali 38 000 dávok potravinovej pomoci.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,366
Celková čítanosť: 3769472x
Priemerná čítanosť článkov: 2759x

Autor blogu

Kategórie