Založ si blog

Vyšetrovanie Flynna poškodí Obamovi!

Podľa amerického politického analytika Michaela Dorana existuje čoraz viac dôkazov o tom, že chybné vyšetrovanie bývalého poradcu pre národnú bezpečnosť amerického prezidenta Donalda Trumpa Michaela Flynna poškodilo odkaz Obamovej administratívy!

Generál Flynn priznal nepravdivé vyhlásenia, keď ho agenti FBI informovali V januári 2017 o niekoľkých telefonických hovoroch, ktoré uskutočnil s ruským veľvyslancom v roku 2016. Vyhlásil sa vinným a hrozilo mu dokonca odsúdenie!

Ale začiatkom tohto mesiaca ministerstvo spravodlivosti upustilo jeho trestné konanie proti nemu. Ministerstvo spravodlivosti tvrdilo, že v tom čase nebolo opodstatnené viesť rozhovor s pánom Flynnom, takže žiadne lži, ktoré povedal, neboli pre FBI ‘materiálne’.

A následkom toho preto nepredstavujú zločin. Doran povedal spoločnosti Sky News, že prvé náznaky ukazujú, že niektorí vyšetrovatelia FBI môžu čeliť obvineniam z ich úlohy v škandále pre ich neschopnosť a bežných médií pripustiť ich chyby!

‚Existujú značné dôkazy o tom, že generál Flynn bol oklamaný‘, uviedol. ‚Myslím si, že budú existovať nejaké obvinenia a myslím si, že čoskoro prídu’! Generálny prokurátor Barr, veľmi ticho potvrdil, že sa tomu bude venovať a že budú obvinenia!

440 000 otáznych hlasovacích lístkov!

23.10.2020

Prezident Donald Trump v stredu retweetol oznámenie kalifornskej pobočky projektu Election Integrity Project (EIPC-a). EIPC-a 19. októbra už informovala, že kalifornskému ministrovi zaslali zoznam 439 777 pochybných lístkov, ktoré už boli odoslané poštou. Z toho bolo až 416 633 ľudí, ktorí sa zaregistrovali pred voľbami v roku 2008, ale od tej doby sa neregistrovali ani už [...]

Riaditeľka MMF uráža a raní FDR a USA!

22.10.2020

Súčasná výkonná riaditeľka Medzinárodného menového fondu (MMF), bulharská ekonómka Kristalina Georgieva, predniesla prejav na výročnom zasadaní fondu 18. októbra, ktorý sa rovnal útoku na prezidenta Franklina Roosevelta a americký systém. Názov madridského a úverového plánu FDR, ktorý získal po druhej svetovej vojne, bol márny. Pripisoval tento plán britskému [...]

Lyndon LaRouche predpovedal pád ZSSR!

20.10.2020

V rokoch 1982 a 1983 Lyndon LaRouche viedol diskusiu s predstaviteľmi sovietskej vlády. A jedného dňa vošli predstavitelia vtedajšieho prezidenta Andropova a povedali: ‘Andropov hovorí, že nie’! Bolo to vo februári roku 1983. Povedal som: ‚Musíte to zmeniť. Ak budú pokračovať v súčasnej vojenskej politike, sovietsky systém sa z ekonomických dôvodov zrúti do piatich [...]

Bratislava, NR SR, Kollár, autonehoda

Kollár môže mať v aute koho chce. Matovič mu niečo povie, keď vyzdravie

26.10.2020 22:35

Minister Mikulec si nemyslí, že Kollár porušil zákaz vychádzania, ale nevie, či šéf parlamentu riešil so ženou v aute pracovné záležitosti.

Belgický policajt s ochranným rúškom, ktoré si vzal na počesť stretnutia s belgickou kráľovnou.

Belgicko sa topí aj v druhej vlne pandémie

26.10.2020 22:21

Druhá vlna pandémie k Belgičanom nie je o nič milosrdnejšia ako prvá. V pondelok zaznamenali takmer 16-tisíc nových prípadov infekcie. Účinnosť protiopatrení znižuje rozdrobenosť krajiny.

úmrtie, sviečka, pohreb

Na COVID-19 zomrel moderátor Kmeťo, ministerstvo šíri jeho odkaz

26.10.2020 21:00

Zomrel moderátor Jozef Kmeťo (47), ktorý bol infikovaný koronavírusom. Krajčího ministerstvo šíri jeho video v ťažkom stave, kde varuje pred chorobou.

STU

Akademický senát odsúhlasil návrh na odvolanie rektora STU Fikara

26.10.2020 20:19

Za odvolanie rektora STU Miroslava Fikara hlasovalo počas zasadnutia akademického senátu 25 senátorov, proti bolo 14, zdržali sa traja.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 552
Celková čítanosť: 1225155x
Priemerná čítanosť článkov: 2219x

Autor blogu

Kategórie