Založ si blog

A teraz čelíme dvojitej pandémii!

Svetový potravinový program OSN varoval, že svet teraz bude čeliť ‚mega-hladomoru‘, ak nebude dostatok finančných prostriedkov na boj proti množiacim sa účinkom nielen pandémie koronavírusov v krajinách sveta, ktoré majú potravinovú neistotu! 

‚Teraz čelíme dvojitej pandémii…hladomoru, ktorý nás ovplyvní v biblických rozmeroch‘, uviedol výkonný riaditeľ WFP D. Beasley počas štvrtkovej konferencie v Ženeve. Beasley povedal, že potravinová agentúra OSN už pomáha takmer 100 miliónom ľuďom!

‚A pokiaľ nedokážeme udržať tieto základné operácie v chode, po pandémii zdravia bude čoskoro nasledovať pandémia hladu … ale niet pochýb, že teraz sme na pokraji mega-hladomoru doslova’, povedal. Pred COVID-19 už bolo 135 miliónov na pokraji hladu. 

Okrem 821 miliónov ľudí, ktorí sú chronicky hladní! OSN vo štvrtok vydala novú výzvu na 4,7 miliardy dolárov na ochranu miliónov životov a zabránenie šírenia koronavírusu v nestabilných krajinách! To je viac ako 2 miliardy, ktoré OSN požadovala.

Tieto peniaze sú nad 2 miliardami dolárov, ktoré OSN už požadovala, keď začala zverejňovať svoj globálny plán humanitárnej reakcie 25. marca. Doposiaľ dostala asi polovicu týchto peňazí. Aktualizované odvolanie zahŕňalo deväť zraniteľných krajín: 

Benin, Džibutsko, Libéria, Mozambik, Pakistan, Filipíny, Sierra Leone, Togo a potom Zimbabwe. Podľa odhadov OSN sa očakáva, že infekcie COVID-19 dosiahnu vrchol v najchudobnejších krajinách sveta v najbližších troch a možno až šiestich mesiacoch!

WW3 globalistov je v našich hlavách!

01.03.2024

Globalistický útok na ľudstvo sa teraz zameriava na tú oblasť vášho mozgu nazvanú hippocampus. Pretože tie bunky v našej hlave sú schopné neurogenézy v akomkoľvek veku. Ale všimnite si výraz „genéza“. Pretože satanskí globalisti útočia na túto genézu neurodeštrukciou! Tým, že zničia alebo inhibujú vašu neurogenézu, môžu zmeniť vašu osobnosť a urobiť vás [...]

USA varuje oddelený moldavský región!

29.02.2024

USA vydali varovanie oddelenému moldavskému regiónu Transistria, ktorý hľadá podporu a ochranu RF! Ruské štátne médiá uvádzajú, že parlament krajiny a Rada federácie, sa pripravujú kladne reagovať na skoršiu naliehavú žiadosť Transistrie o ochranu RF pred Moldavskom, malou východoeurópskou krajinou podporovanou Washingtonom. Lenže Bidenova administratíva reagovala [...]

Žijeme v dvoch paralelných vesmíroch!

27.02.2024

Svet je čoraz viac znechutený establišmentálnymi elitami, ktoré presadzujú „poriadok založený na pravidlách“, pričom tieto elity samotné sa zdajú byť klamlivo optimistické, pokiaľ ide o ich šance alebo sú zvyšku sveta jednoducho ľahostajné. A je to, ako keby ľudia a národy začali obývať dva oddelené, paralelné vesmíry. Jeden vesmír – toho anglo-amerického NATO [...]

special podcast pocuvajte Pravdu novy jzbt6t

Kto vyhral prvé kolo v bitke o novelu Trestného zákona? Ani Fico, ani Čaputová

02.03.2024 06:05

Ústavný súd vystúpil z tieňa formalizmu. Zachráni tým právny štát?

Joe Biden

Biden dúfa, že prímerie v Pásme Gazy bude dohodnuté do ramadánu

02.03.2024 06:00

Americký prezident Joe Biden v piatok vyhlásil, že dúfa v dosiahnutie dohody o prímerí medzi Izraelom a palestínskym hnutím Hamas do začiatku ramadánu, tá však stále nie je spečatená, uviedla agentúra AFP.

Andrej Danko, Richard Sulík, Ľudovít Ódor

Danko, Sulík, Blaha aj Ódor v Bruseli? Strany nasadili ťažké kalibre a zmenili taktiku, politológ hovorí o tunelovaní

02.03.2024 06:00

Pritiahnu populárne tváre viac voličov k volebným schránkam?

ruský tank

Zradcovia či obete? Ako Ukrajina „loví“ kolaborantov

02.03.2024 06:00

Ukrajinskí policajti zaznamenali asi 17-tisíc kolaborantov, ktorí na okupovanom území spolupracovali s Rusmi. Robili to zo strachu alebo zradili vlasť?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,366
Celková čítanosť: 3769104x
Priemerná čítanosť článkov: 2759x

Autor blogu

Kategórie