Založ si blog

Predpovedaná revolúcia sa uskutočňuje!

Sme ako cestujúci na Titaniku desať minút po jeho smrteľnom stretnutí s ľadovcom: hoci sa náš finančný systém javí ako nepotopiteľný, jeho spoliehanie sa na financovanie ho už odsúdilo na zánik. Nemôžeme vedieť, kedy bude centrálny štát a finančný systém destabilizovať, vieme iba to, že destabilizujú. 

Nemôžeme vedieť, ktorý z rýchlo rastúcich dlhov a záväzkov štát sa zriekne; vieme iba to, že sa ich vzdajú tak či onak. Proces neudržateľného kolapsu a vznik celkom nového udržateľnejšieho modelu sa nazýva revolúcia. V zdieľanej fantázii slovo vyvoláva obrazy násilného zvrhnutia politického poriadku. 

V tejto knihe revolúcia opisuje rozkvet porozumenia tak hlboké, že vedie k mierovej transformácii nášho spoločenského poriadku, hospodárstva a kultúry. Naša vzdialenosť od koncentrácie bohatstva a moci nás nespôsobuje bezmocnými; staneme sa mocnými, keď sa zriekneme klamstiev a spolupáchateľstva!

Tie, ktoré umožňujú dominantné postavenie Status Quo. História nie je pevná; nie je to v našich rukách! Lenže nemôžeme čakať na vzdialený budúci prechod, ktorý zmení naše životy. Revolúcia začína naším vnútorným porozumením a dosahuje plody v našich súdržne riadených každodenných činnostiach v žijúcom svete. 

Ľahko si môže zamieňať vieru a politickú ideológiu. Odolávame zmenám nášho chápania, pretože tento prechod vnímame ako nestabilitu. Pretože zmena našej mysle nevyžaduje zmenu našej viery; skôr pomáha k pevnosti našej viery – v nášho Stvoriteľa a v pravdu! Pretože pravá viera je založená na presnom poznaní.

Analýza priaznivcov Twitteru Joe Bidena!

24.02.2021

Big Tech spoločnosti spolu aj s tímom Joea Bidena horúčkovito pracujú na manipulácii verejnosti, aby v3etci uverili, že novozvoleného prezidenta-diktátora skutočne zbožňujú milióny! A zdá sa, že Twitter vytvára falošné účty, aby sledovali Bidena a podporili jeho zdanlivo skľučujúcu, skoro až neexistujúcu popularitu, v ďalšom žalostnom pokuse presvedčiť celý [...]

Trump reaguje na rozhodnutie USA súdu!

23.02.2021

Bývalý prezident Donald Trump v pondelok uviedol, že newyorskí úradníci, ktorí ho vyšetrujú, sa zúčastňujú na pokračovaní „najväčšej politickej honby na čarodejnice v histórii našej krajiny“ potom, čo najvyšší súd rozhodol, že Newyorský prokurátor by mohol získať Trumpove daňové priznania. Dodal: “Už viac ako dva roky sa New York City zaoberá takmer [...]

B. Johnson víta Bidena v Britskej ríši!

22.02.2021

Britský premiér Boris Johnson venoval väčšinu svojho rozhovoru s programom ‚Face the Nation‘ tvárou v tvár svetlej budúcnosti, v ktorej predpokladá pochodovať bok po boku s Joe Bidenom pri realizácii Veľkého ničenia Impériom. Po objasnení bývalého prezidenta Donalda Trumpa Johnson vybuchol: ‚Som veľmi rád, že máme dobré vzťahy s Bielym domom, a už som [...]

šachta

V starej šachte pri B. Štiavnici zahynuli dvaja muži

25.02.2021 19:15

Banskí záchranári aktuálne nemôžu telá mužov vytiahnuť, vstup do šachty je pri použití bežných dýchacích prístrojov vo výbave záchranárov príliš úzky.

Mária Kolíková

Kolíková: Vnímam, že existuje zhoda na potrebe reformy slovenskej justície

25.02.2021 17:42

Zriadenie samostatného správneho súdnictva odborníci a ľudia z praxe vnímajú ako dobrý a dôležitý krok.

Ľubomír Petrák

Pamiatku poslanca Petráka si uctili stranícki kolegovia i vedenie NRSR

25.02.2021 17:10

Pre účasť viacerých zákonodarcov na rozlúčke s Petrákom prerušili poslanci štvrtkové rokovanie parlamentu.

lekári rumunskí

Do NÚSCH prišli pomáhať zdravotníci z Rumunska

25.02.2021 17:05

Lekári a zdravotné sestry majú pomáhať v oblasti anestéziológie a intenzívnej medicíny.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 633
Celková čítanosť: 1411463x
Priemerná čítanosť článkov: 2230x

Autor blogu

Kategórie