Založ si blog

Predpovedaná revolúcia sa uskutočňuje!

Sme ako cestujúci na Titaniku desať minút po jeho smrteľnom stretnutí s ľadovcom: hoci sa náš finančný systém javí ako nepotopiteľný, jeho spoliehanie sa na financovanie ho už odsúdilo na zánik. Nemôžeme vedieť, kedy bude centrálny štát a finančný systém destabilizovať, vieme iba to, že destabilizujú. 

Nemôžeme vedieť, ktorý z rýchlo rastúcich dlhov a záväzkov štát sa zriekne; vieme iba to, že sa ich vzdajú tak či onak. Proces neudržateľného kolapsu a vznik celkom nového udržateľnejšieho modelu sa nazýva revolúcia. V zdieľanej fantázii slovo vyvoláva obrazy násilného zvrhnutia politického poriadku. 

V tejto knihe revolúcia opisuje rozkvet porozumenia tak hlboké, že vedie k mierovej transformácii nášho spoločenského poriadku, hospodárstva a kultúry. Naša vzdialenosť od koncentrácie bohatstva a moci nás nespôsobuje bezmocnými; staneme sa mocnými, keď sa zriekneme klamstiev a spolupáchateľstva!

Tie, ktoré umožňujú dominantné postavenie Status Quo. História nie je pevná; nie je to v našich rukách! Lenže nemôžeme čakať na vzdialený budúci prechod, ktorý zmení naše životy. Revolúcia začína naším vnútorným porozumením a dosahuje plody v našich súdržne riadených každodenných činnostiach v žijúcom svete. 

Ľahko si môže zamieňať vieru a politickú ideológiu. Odolávame zmenám nášho chápania, pretože tento prechod vnímame ako nestabilitu. Pretože zmena našej mysle nevyžaduje zmenu našej viery; skôr pomáha k pevnosti našej viery – v nášho Stvoriteľa a v pravdu! Pretože pravá viera je založená na presnom poznaní.

Dnešný ekonomický kolaps USA a Európy!

03.03.2024

Ekonomický kolaps USA a Európy sa teraz zrýchľuje rýchlosťou nočnej mory! Z Európy máme dnes najnovšie správy, ktoré podčiarkujú, ako rýchlo sa európske hospodárstvo rozpadá. Rastúca inflácia tiež tlačí Fed k udržaniu vysokých úrokových sadzieb! Ale to vedie k „nočným morám“ pre trh s komerčnými nehnuteľnosťami a banky, ktoré niesli úvery. Medzitým [...]

WW3 globalistov je v našich hlavách!

01.03.2024

Globalistický útok na ľudstvo sa teraz zameriava na tú oblasť vášho mozgu nazvanú hippocampus. Pretože tie bunky v našej hlave sú schopné neurogenézy v akomkoľvek veku. Ale všimnite si výraz „genéza“. Pretože satanskí globalisti útočia na túto genézu neurodeštrukciou! Tým, že zničia alebo inhibujú vašu neurogenézu, môžu zmeniť vašu osobnosť a urobiť vás [...]

USA varuje oddelený moldavský región!

29.02.2024

USA vydali varovanie oddelenému moldavskému regiónu Transistria, ktorý hľadá podporu a ochranu RF! Ruské štátne médiá uvádzajú, že parlament krajiny a Rada federácie, sa pripravujú kladne reagovať na skoršiu naliehavú žiadosť Transistrie o ochranu RF pred Moldavskom, malou východoeurópskou krajinou podporovanou Washingtonom. Lenže Bidenova administratíva reagovala [...]

Spišská Nová Ves ZSSK rušeň vlak

V Spišskej Novej Vsi sa samovoľne pohol rušeň. Zastavili ho až o 17 kilometrov ďalej

02.03.2024 22:56

Uvoľnený rušeň patril podľa železníc nákladnému dopravcovi.

Izrael Palestínčania Gaza

Izrael zväčša súhlasil s rámcovou dohodou o prímerí v Pásme Gazy

02.03.2024 22:16

Delegácia Hamasu by mala podľa médií pricestovať do Káhiry na nedeľňajšie rokovania.

Jemen Rubymar loď potopenie

Nákladná loď, ktorú vo februári raketou zasiahli húsíovia, sa potopila

02.03.2024 21:46

Ide o vôbec prvú loď, ktorú jemenskí povstalci potopili v rámci svojich útokov na lodnú dopravu v Červenom mori.

Taurus

Nemecké ministerstvo obrany potvrdilo závažný únik informácií z armády o pomoci Ukrajine

02.03.2024 20:36

Nemecké úrady vyšetrujú nahrávku zverejnenú Ruskom, v ktorej údajne nemeckí vojenskí predstavitelia hovoria o podpore Ukrajiny vrátane potenciálneho použitia striel dlhého doletu Taurus.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,367
Celková čítanosť: 3769569x
Priemerná čítanosť článkov: 2758x

Autor blogu

Kategórie