Založ si blog

Namiesto Koronavírusu nás zabije Hlad!

Celosvetová potravinová kríza, podľa toho, čo odborníci tvrdia, je, že svet nikdy nebol vystavený takémuto hladu. Do konca tohto roka by sa mohol totálny počet ľudí, ktorí čelia akútnemu hladu, zdvojnásobiť na 265 miliónov! V najväčšom slumu v hlavnom meste Kene sa ľudia v zúfalej snahe jesť, pustili pri nedávnej dávke múky a oleja na varenie, aby zostali zranení a dvaja ľudia sú mŕtvi. V Indii sú tisíce pracovníkov dvakrát denne zoradené pre chlieb!

A v celej Kolumbii v chudobných domácnostiach visia z okien a balkónov červené oblečenie a vlajky, čo je znakom toho, že majú hlad. ‚Nemáme žiadne peniaze a teraz musíme prežiť‘, uviedla žena Pauline Karushi, ktorá prišla o prácu v klenotníctve v Nairobi. Pandémia koronavírusov priniesla hlad miliónom ľudí na celom svete. Národné blokovania a opatrenia na oddeľovanie ľudí v spoločnosti likvidujú prácu a príjmy a pravdepodobne narušia poľnohospodársku výrobu a zásobovacie cesty!

Už 135 miliónov ľudí čelilo akútnemu nedostatku potravín ,ale teraz s pandémiou by mohlo v roku 2020 hladovať ďalších 130 miliónov, povedal Arif Husain, hlavný ekonóm Svetovej potravinovej agentúry spoločnosti Organizácia Spojených Národov.  Odhaduje sa, že do konca roka by sa na pokraj hladovania mohlo dostať až 265 miliónov ľudí. ‚Nikdy sme nič také nevideli‘, povedal pán Husain. ‘Na začiatku to nebol pekný obraz, ale vďaka pandémie vírusu COVID-19 je to skutočne bezprecedentné!

Odborníci tvrdia, že táto hladová kríza je globálna a je spôsobená mnohými faktormi súvisiacimi s pandémiou koronavírusov a jej následným prerušením hospodárskeho poriadku a náhlou stratou príjmu pre nespočetné milióny ľudí! Potom je tu kolaps cien ropy, rozšírený nedostatok tvrdej meny v dôsledku minimalizovania cestovného ruchu, zámorskí pracovníci, ktorí nemajú zárobky, ktoré by posielali domov a zmena podnebia, násilie, dislokácie obyvateľstva a humanitárne katastrofy.

Dokonalý plán na zničenie Ameriky!

16.08.2022

Vďaka zdrojom, ktoré poskytli dôverné informácie, teraz poznáme niektoré podrobnosti o pláne, o ktorom nám bolo povedané, že ho sleduje Bidenov režim, s cieľom dosiahnuť úplné zvrhnutie a zničenie Spojených Štátov Amerických! Nedávna razia FBI-DOJ na Mar-a-Lago je kľúčovým prvkom tohoto plánu. Ale razia bola údajne navrhnutá tak, aby vyvolala ozbrojené povstanie [...]

USA zas na Taiwane konfrontuje Čínu!

15.08.2022

Svet netrpezlivo očakáva ďalší krok Číny po tom, čo skupina USA zákonodarcov už pristála v noci na Taiwane len 12 dní po kontroverznej návšteve Nancy Pelosiovej na samovládnom ostrove. Napätie v dňoch od návštevy pani Pelosiovej výrazne vzrástlo, pričom Čína odvetou uskutočnila bezprecedentné vojenské cvičenia okolo Taiwanu v snahe odradiť vnútorných a vonkajších [...]

UK Guardian vyzýva k odsúdeniu Trumpa!

14.08.2022

Londýnsky denník Guardian zverejnil stanovisko s názvom: Čas sa kráti. Ministerstvo spravodlivosti musí obžalovať a odsúdiť Trumpa. I poradca kampane Baracka Obamu v roku 2008 už aj vyzval na zosadenie Trumpa po tom, čo odvolal riaditeľa FBI Jamesa Comeyho. Ich hlavným tvrdením je, že Trump a jeho úradníci vymazali texty, ktoré by ukázali ich sprisahanie za štátny prevrat, [...]

vrtuľník, helikoptéra, Horská, letecká záchranná služba, lekár

Záchranári pomáhali v Malej Fatre turistovi po nepriamom zásahu bleskom

16.08.2022 23:34

Český turista mal utrpieť poranenie hlavy, ruky a sťažoval sa na bolesti chrbtice a rebier.

Opičie Kiahne

Irán hlási prvý prípad nákazy vírusom opičích kiahní

16.08.2022 23:13

Nakazenou osobou je 34-ročná žena žijúca v juhozápadnom meste Ahváz.

Gröhling

Gröhling: Chceme dovládnuť zodpovedne, Matovič to nedokáže

16.08.2022 22:47

Minister školstva Branislav Gröhling (SaS) vyzýva strany Sme rodina a Za Ľudí, aby vytvorili tlak na odstúpenie Igora Matoviča z vlády.

Bordeaux / Oheň / Požiar / Hasič /

V lesnom požiari na severe Maroka zahynuli traja hasiči

16.08.2022 20:03

Štyria muži podozriví zo založenia požiaru sú zatknutí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,000
Celková čítanosť: 2569157x
Priemerná čítanosť článkov: 2569x

Autor blogu

Kategórie