Založ si blog

Jeden svet – a teraz spoločne doma!

‘Spoločne doma’ bolo ponúkané ako virtuálny koncert, čo zorganizovala Lady Gaga. Ale bolo to oveľa viac. Išlo o nespočetné množstvo celebrít, ktoré opakovali konkrétne správy a zároveň propagovali konkrétne elitné organizácie. Tu je pohľad na skutočné posolstvo ‘Spoločne doma’.

Spoločne doma bol viac ako len ‘virtuálny koncert’. Bola to ukážka sily! Vysielalo sa všade, na všetkých televíznych staniciach a na všetkých britských streamovacích platformách. Samotná táto skutočnosť globalistov bola silným náznakom čírej sily tejto udalosti. Okrem toho zoznam celebrít a mocných ľudí!

Ľudia, ktorí sa objavili počas tejto udalosti, boli jednoducho ohromujúcimi s hlavnými predstaviteľmi, ako sú Lady Gaga, Billie Eilish, Taylor Swift a Celine Dion. Táto udalosť však nebola iba o hudbe. Hudba tam priťahovala ľudí. Medzi predstaveniami prichádzali konkrétne správy z mocných miest.

Lady Gaga bola tvárou udalosti, ale nebola len motorom za ňou. Spoločne doma bola masívna kampaň PR od Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) a za ňou celý elitný systém. Lady Gaga bola v popredí tejto udalosti, pretože jej tvár a jej meno sa predávali viac ako tvár a meno riaditeľka WHO!

Hlavným cieľom programu ‘A teraz spoločne doma’ bolo postaviť do centra pozornosti silné elitné globalistické organizácie, ktoré už pracujú na medzinárodnej úrovni – za štátnymi hranicami celého sveta – napríklad WHO a OSN. Hovoria ľuďom: „Túto situáciu preberáme pod našu kontrolu“.

Koncert prišiel vo veľmi vhodnom čase pre WHO, ktorú niekoľko vlád dostalo pod paľbu kvôli jej zvláštnemu zvládnutiu pandémie. Najzávažnejšie obvinenie: WHO skutočne lobovala proti zákazom cestovania z Číny na začiatku prepuknutia choroby, keď celá epidémia mohla iba v Číne zostať.

Keďže USA nedávno pozastavili svoje platby WHO, najväčším prispievateľom tejto ICH organizácie je teraz Bill and Melinda Gates Foundation. Ďalšími elitnými a významným prispievateľmi do WHO je GAVI! Obe organizácie sa zasadzujú za použitie globálneho digitálneho ID systému pomocou tetovania alebo mikročipov!

Už vôbec neodporujú ani tyranii!

10.08.2020

Momentálne celé ľudstvo sa nachádza na historickej križovatke a väčšina ľudí sa ľahko rozhoduje poslúchať nový vznikajúci sociálny poriadok. V USA, napríklad, je hystéria a strach už veľmi silná, hmatateľná a dokonca aj škaredá! Rovnako ako Stanley Milgram demonštroval vo svojom dnes už slávnom spoločenskom experimente, kde väčšina ľudí už sa stavia proti [...]

USA univerzitám – odhaľte zdroje financií!

08.08.2020

USA ministerstvo spravodlivosti stíha čínskych akademikov, ktorí pracovali ako výskumní pracovníci na amerických univerzitách a obviňuje ich, že zatajovali spoluprácu s čínskou armádou a páchali vízové podvody. Najnovšie bola čínska onkológka Tang Juan, ktorá pracovala na kalifornskej univerzite v Davise, federálnymi úradmi zatknutá a vzatá do väzby v Sacramente, [...]

Covid19 – prax pre budúcu bio-vojnu?

06.08.2020

Pandémia Covid-19 fungovala ako ‘skúška biologického boja’, hovorí popredný ruský pediatr, ktorý je presvedčený, že rýchlo sa šíriaci vírus bol skúškou svetových systémov zdravotnej starostlivosti. V rozhovore s Forbesom profesor Leonid Roshal, prezident Ruského Výskumného ústavu urgentnej detskej chirurgie a traumatológie, vysvetlil, že nie všetky národy [...]

Mikuláš Černák

Súd schválil dohodu. Černák trest nedostal, Kaštan si odsedí viac rokov

11.08.2020 12:41, aktualizované: 14:21

Bývalý bos banskobystrického podsvetia Mikuláš Černák sa priznal k 16 starším skutkom, z toho 14 vraždám. Aktuálne si odpykáva doživotie.

Libanon Bejrút výbuchy obete Rusko pomoc materiálna

Francúzsky expert: V bejrútskom prístave sú stále nebezpečné chemikálie

11.08.2020 12:24, aktualizované: 13:16

Chemici a hasiči pracujú na zabezpečení najmenej 20 kontajnerov s potenciálne nebezpečnými chemikáliami v zničenom prístave, keďže zistili, že z jedného kontajnera uniká chemikália.

Mikulec Libanon  pomoc humanitárna  Ibrahim Assaf brocková

Slovensko poskytne Libanonu 100-tisíc eur, zdravotnícky materiál aj potraviny

11.08.2020 12:05

Slovensko poskytne Libanonu pomoc v súvislosti s minulotýždňovým výbuchom v Bejrúte.

podpalacstvo nepouzivat

Považskobystrickému viceprimátorovi Máťošovi zhorelo v noci auto

11.08.2020 11:45

Za podpálením automobilu môže byť politický motív, uviedol poškodený viceprimátor Peter Máťoš.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 517
Celková čítanosť: 1143537x
Priemerná čítanosť článkov: 2212x

Autor blogu

Kategórie