Založ si blog

Jeden svet – a teraz spoločne doma!

‚Spoločne doma‘ bolo ponúkané ako virtuálny koncert, čo zorganizovala Lady Gaga. Ale bolo to oveľa viac. Išlo o nespočetné množstvo celebrít, ktoré opakovali konkrétne správy a zároveň propagovali konkrétne elitné organizácie. Tu je pohľad na skutočné posolstvo ‚Spoločne doma’.

Spoločne doma bol viac ako len ‚virtuálny koncert‘. Bola to ukážka sily! Vysielalo sa všade, na všetkých televíznych staniciach a na všetkých britských streamovacích platformách. Samotná táto skutočnosť globalistov bola silným náznakom čírej sily tejto udalosti. Okrem toho zoznam celebrít a mocných ľudí!

Ľudia, ktorí sa objavili počas tejto udalosti, boli jednoducho ohromujúcimi s hlavnými predstaviteľmi, ako sú Lady Gaga, Billie Eilish, Taylor Swift a Celine Dion. Táto udalosť však nebola iba o hudbe. Hudba tam priťahovala ľudí. Medzi predstaveniami prichádzali konkrétne správy z mocných miest.

Lady Gaga bola tvárou udalosti, ale nebola len motorom za ňou. Spoločne doma bola masívna kampaň PR od Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) a za ňou celý elitný systém. Lady Gaga bola v popredí tejto udalosti, pretože jej tvár a jej meno sa predávali viac ako tvár a meno riaditeľka WHO!

Hlavným cieľom programu ‚A teraz spoločne doma‘ bolo postaviť do centra pozornosti silné elitné globalistické organizácie, ktoré už pracujú na medzinárodnej úrovni – za štátnymi hranicami celého sveta – napríklad WHO a OSN. Hovoria ľuďom: „Túto situáciu preberáme pod našu kontrolu“.

Koncert prišiel vo veľmi vhodnom čase pre WHO, ktorú niekoľko vlád dostalo pod paľbu kvôli jej zvláštnemu zvládnutiu pandémie. Najzávažnejšie obvinenie: WHO skutočne lobovala proti zákazom cestovania z Číny na začiatku prepuknutia choroby, keď celá epidémia mohla iba v Číne zostať.

Keďže USA nedávno pozastavili svoje platby WHO, najväčším prispievateľom tejto ICH organizácie je teraz Bill and Melinda Gates Foundation. Ďalšími elitnými a významným prispievateľmi do WHO je GAVI! Obe organizácie sa zasadzujú za použitie globálneho digitálneho ID systému pomocou tetovania alebo mikročipov!

Analýza priaznivcov Twitteru Joe Bidena!

24.02.2021

Big Tech spoločnosti spolu aj s tímom Joea Bidena horúčkovito pracujú na manipulácii verejnosti, aby v3etci uverili, že novozvoleného prezidenta-diktátora skutočne zbožňujú milióny! A zdá sa, že Twitter vytvára falošné účty, aby sledovali Bidena a podporili jeho zdanlivo skľučujúcu, skoro až neexistujúcu popularitu, v ďalšom žalostnom pokuse presvedčiť celý [...]

Trump reaguje na rozhodnutie USA súdu!

23.02.2021

Bývalý prezident Donald Trump v pondelok uviedol, že newyorskí úradníci, ktorí ho vyšetrujú, sa zúčastňujú na pokračovaní „najväčšej politickej honby na čarodejnice v histórii našej krajiny“ potom, čo najvyšší súd rozhodol, že Newyorský prokurátor by mohol získať Trumpove daňové priznania. Dodal: “Už viac ako dva roky sa New York City zaoberá takmer [...]

B. Johnson víta Bidena v Britskej ríši!

22.02.2021

Britský premiér Boris Johnson venoval väčšinu svojho rozhovoru s programom ‚Face the Nation‘ tvárou v tvár svetlej budúcnosti, v ktorej predpokladá pochodovať bok po boku s Joe Bidenom pri realizácii Veľkého ničenia Impériom. Po objasnení bývalého prezidenta Donalda Trumpa Johnson vybuchol: ‚Som veľmi rád, že máme dobré vzťahy s Bielym domom, a už som [...]

šachta

V starej šachte pri B. Štiavnici zahynuli dvaja muži

25.02.2021 19:15

Banskí záchranári aktuálne nemôžu telá mužov vytiahnuť, vstup do šachty je pri použití bežných dýchacích prístrojov vo výbave záchranárov príliš úzky.

Mária Kolíková

Kolíková: Vnímam, že existuje zhoda na potrebe reformy slovenskej justície

25.02.2021 17:42

Zriadenie samostatného správneho súdnictva odborníci a ľudia z praxe vnímajú ako dobrý a dôležitý krok.

Ľubomír Petrák

Pamiatku poslanca Petráka si uctili stranícki kolegovia i vedenie NRSR

25.02.2021 17:10

Pre účasť viacerých zákonodarcov na rozlúčke s Petrákom prerušili poslanci štvrtkové rokovanie parlamentu.

lekári rumunskí

Do NÚSCH prišli pomáhať zdravotníci z Rumunska

25.02.2021 17:05

Lekári a zdravotné sestry majú pomáhať v oblasti anestéziológie a intenzívnej medicíny.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 633
Celková čítanosť: 1411456x
Priemerná čítanosť článkov: 2230x

Autor blogu

Kategórie