Založ si blog

Koronavírus a čo vám nepovedia – 1

O deklarovanej pandémii koronavírusov sme dostali mnoho informácií. Štát UK prijal právne predpisy vo forme zákona o koronavíruse, ktoré nútia ľudí, aby sa  izolovali vo vlasných domovov a praktizovali sociálne dištancovanie s cieľom oddialiť šírenie SC2. 

Hovorí sa, že toto ‚zablokovanie‘, čo je v skutku väzenské obdobie, je nevyhnutné. Tiež sa hovorí, že SC2 bol jasne identifikovaný ako vírus, ktorý spôsobuje syndróm COVID 19. Teraz sa uvádza, že SC2 infikovalo 60 733 ľudí a 7 097 ľudí zomrelo v UK.

Možno si v správach prečítame slová-výrazy ako ‚zdanlivo‘ a ‚údajne‘  v súvislosti s týmito štatistikami. Hlavné médiá (MSM) viedli obvinenia a z toho, že niekto, kto spochybňuje názor štátu o vírusoch, v skutočnosti sám ohrozuje životy!

Tvrdenie spočíva v tom, že spochybňovanie toho, čo nám hovorí štát, jeho úradníci a aj MSM, oslabuje blokovanie. Hovorí sa, že zablokovanie je nevyhnutné na záchranu životov. Ale je možné podporiť zásadu predbežnej opatrnosti a spochybniť zablokovanie!

Pretože spochybňovanie vedeckej a štatistickej základne dôkazov, ktorými štát údajne odôvodňuje úplné odstránenie našich občianskych slobôd, neznamená, že sa tým ľudia nezaujímajú o svojich spoluobčanov. Opakom je pravda!

Mnohí z nás sú mimoriadne znepokojení dopadom blokovania na každého. tiež je zúfalo smutné vidieť, ako ľudia slepo podporujú svoje domáce väzenie a útočia na každého, kto spochybňuje nevyhnutnosť uzamknutia ľudí vo svojich domácich väzeniach!

Lenže dospelí by nemali jednoducho veriť všetkému, čo sa im hovorí, ako nevzdelaným idiotom. Kritické myslenie a kladenie otázok nie je za žiadnych okolností nikdy ‘zlé’. Vôbec nám nie je povedané, že koľko životov zablokovanie ničí už teraz!

Analýza priaznivcov Twitteru Joe Bidena!

24.02.2021

Big Tech spoločnosti spolu aj s tímom Joea Bidena horúčkovito pracujú na manipulácii verejnosti, aby v3etci uverili, že novozvoleného prezidenta-diktátora skutočne zbožňujú milióny! A zdá sa, že Twitter vytvára falošné účty, aby sledovali Bidena a podporili jeho zdanlivo skľučujúcu, skoro až neexistujúcu popularitu, v ďalšom žalostnom pokuse presvedčiť celý [...]

Trump reaguje na rozhodnutie USA súdu!

23.02.2021

Bývalý prezident Donald Trump v pondelok uviedol, že newyorskí úradníci, ktorí ho vyšetrujú, sa zúčastňujú na pokračovaní „najväčšej politickej honby na čarodejnice v histórii našej krajiny“ potom, čo najvyšší súd rozhodol, že Newyorský prokurátor by mohol získať Trumpove daňové priznania. Dodal: “Už viac ako dva roky sa New York City zaoberá takmer [...]

B. Johnson víta Bidena v Britskej ríši!

22.02.2021

Britský premiér Boris Johnson venoval väčšinu svojho rozhovoru s programom ‚Face the Nation‘ tvárou v tvár svetlej budúcnosti, v ktorej predpokladá pochodovať bok po boku s Joe Bidenom pri realizácii Veľkého ničenia Impériom. Po objasnení bývalého prezidenta Donalda Trumpa Johnson vybuchol: ‚Som veľmi rád, že máme dobré vzťahy s Bielym domom, a už som [...]

šachta

V starej šachte pri B. Štiavnici zahynuli dvaja muži

25.02.2021 19:15

Banskí záchranári aktuálne nemôžu telá mužov vytiahnuť, vstup do šachty je pri použití bežných dýchacích prístrojov vo výbave záchranárov príliš úzky.

Mária Kolíková

Kolíková: Vnímam, že existuje zhoda na potrebe reformy slovenskej justície

25.02.2021 17:42

Zriadenie samostatného správneho súdnictva odborníci a ľudia z praxe vnímajú ako dobrý a dôležitý krok.

Ľubomír Petrák

Pamiatku poslanca Petráka si uctili stranícki kolegovia i vedenie NRSR

25.02.2021 17:10

Pre účasť viacerých zákonodarcov na rozlúčke s Petrákom prerušili poslanci štvrtkové rokovanie parlamentu.

lekári rumunskí

Do NÚSCH prišli pomáhať zdravotníci z Rumunska

25.02.2021 17:05

Lekári a zdravotné sestry majú pomáhať v oblasti anestéziológie a intenzívnej medicíny.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 633
Celková čítanosť: 1411442x
Priemerná čítanosť článkov: 2230x

Autor blogu

Kategórie