Koronavírus si podmaňuje lietadlovú loď!

Voľným okom neviditeľný mikroskopický smrteľný nepriateľ ohrozuje zatiaľ len jednu (?) z najmocnejších bojových plavidiel sveta! V tomto prípade je to americká lietadlová loď USS Theodore Roosevelt, na ktorej kapitán Brett Crozier má obavu o osude vyše štyroch tisícov mužov a žien na palube a zatiaľ márne žiada o naliehavú evakuáciu na Guam, pri brehoch ktorého plavidlo kotví.

‚Je to mimoriadne zložitá situácia! Posádka by mala byť izolovaná, aby sa zabránilo ďalšiemu šíreniu nákazy!  Kapitán zdôrazňuje, že Spojené štáty nie sú vo vojne a posádka môže byť bezpečne izolovaná bez vážneho ohrozenia národnej bezpečnosti. V prípade ohrozenia by loď mohla bojovať, ale nie sme v stave ohrozenia’. Máme nedostatok zariadení na izolovanie chorých a zdravých osôb!

Jediným dôvodom, prečo posádka nie je izolovaná, je nedostatok zariadení na izolovanie chorých a zdravých osôb! Na základni na Guame momentálne nie je dosť postelí, aby tam bolo možné ubytovať ohrozenú posádku!  Táto loď má výzbroj, sú na nej lietadlá, musíme byť schopní zasiahnuť proti možným požiarom, ak by náhodou na palube vypukli a prevádzkovať jadrový reaktor!

Táto skutočnosť, jedna z nespočetne mnohých dnes ešte nepredvídaných a celkom možných situácii v modernej spoločnosti nám ale veľmi naliehavo pripomína dnes ešte nie plne pochopené inšpirované slová apoštola Pavla mladému kresťanskému dozorcovi: ‚Ale chcem, aby si vedel, že v posledných dňoch nastanú veľmi kritické časy, s ktorými sa bude dať ťažko vyrovnať’!

Realita bude mať posledné slovo v EÚ!

12.12.2025

Takzvaní európski lídri, ktorí majú bludy, sú v záchvate šialenstva z predstavy, že „raison d’être“, teda vojna proti Rusku, sa rýchlo končí. V tejto chvíli nie je jasné, či vojna skončí víťazstvom Ruska nad globálnymi silami NATO na Ukrajine, alebo len rokovaniami, ale koniec je blízko. USA, vedomí si tejto situácie, sa jednoznačne rozhodli, že [...]

Hnedistý nový údel v Európskej Únii

10.12.2025

Keďže životná úroveň v Európe klesá, elity si vymýšľajú fiktívneho nepriateľa: Rusko. Inscenovanými provokáciami a prekrúcaním histórie chcú dnes odvrátiť hnev ľudí a aj ospravedlniť vyššie vojenské výdavky. Výsledkom Zelenej novej dohody je neustále klesajúca životná úroveň v celej Európe, ktorá pramení z hlavnej príčiny nižšieho množstva dostupnej [...]

Pakt o neútočení medzi NATO a Ruskom?

09.12.2025

V. Putin nedávno navrhol poskytnúť Európe, ktorej väčšina krajín je členom NATO, formálne záruky, že nezaútočí. V súvislosti s tým tiež zhodnotil, že tí, ktorí šíria strach z Ruska, slúžia záujmom vojensko-priemyselného komplexu! Alebo sa snažia posilniť svoj domáci imidž, čo odhalilo ich skryté motívy. V každom prípade by jeho návrh mohol ale hypoteticky [...]

Fiala

Fiala dúfa, že Babiš nezruší českú muničnú iniciatívu. Pre Ukrajinu urobilo Česko všetko, čo mohlo, tvrdí

13.12.2025 07:13

Česká muničná iniciatíva je podľa Fialu úplne unikátna vec, ktorá je všade oceňovaná.

Skladka Myslava  3

Skládka v Košiciach už mala byť zavretá. Aktivisti tvrdia, že na ňu stále vozia odpad

13.12.2025 07:00

Ministerstvo životného prostredia tvrdí, že ide o rekultiváciu pred jej zavretím

vojna na Ukrajine

ONLINE: WSJ: Na stretnutie so Zelenským a Európanmi Trump opäť posiela Witkoffa a Kushnera

13.12.2025 06:40

Trump verí, že americký plán na vytvorenie osobitnej ekonomickej zóny v Ukrajinou ovládanej časti Donbasu bude dobre fungovať, aj keď je zložitý.

KĽDR, Kim Čong-un, kórea

Severokórejskí vojaci likvidovali míny v Kurskej oblasti, Kim vzdal hold tým, ktorí zahynuli

13.12.2025 06:21

Severná Kórea vyslala v tomto roku vojakov do Ruska na odmínovanie Kurskej oblasti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,812
Celková čítanosť: 5358557x
Priemerná čítanosť článkov: 2957x

Autor blogu

Kategórie

Archív