Len jedna Kniha človeku postačí!
21. decembra 2018 23:19,
Prečítané 3 700x,
jankratky,
Biblia, Boh, budúcnosť, história, Jazyky, Lingvistika, pravda, Reč, technika, veda, viera, vzdelanie, zákon, zázraky, zdravie, život, zjavenie
Len jedna kniha obsahuje totálnu históriu ľudstva! A preto to musí byt zázračná Kniha! Lebo žiadny človek by takú knihu nebol schopný vymyslieť a napísať!
Nielenže preto, že jeho život je príliš krátky, ale aj preto, lebo jeho inteligencia, poznanie a mentálne schopnosti ani predstavivosť by mu na to nedokázala dať!
Len si predstavme, že jedna kniha obsahuje celú históriu ľudstva od jeho stvorenia a až ďaleko do večnej budúcnosti! Preto musela byt productom večne živej Osobnosti.
Keby sme hľadali spôsob ako ju opísať, myslím si, že najbližšie by sme ju mohli prirovnať alebo pomenovať ako DNA ľudskej histórie! Je podobná DNA ľudí, rastlín aj živočíchov!
Lebo skrýva v sebe nekonečné variácie života a celé ľudstvo tam nájde svoju dokonalú linku k začiatku! Bola od začiatku napísaná dokonalým hebrejským jazykom!
Ktorý nepoužíval samohlásky, iba spuluhásky! Samohlásky sa dodávali podľa zmyslu písanej myšlienky. Môžeme sa na ňu dívať aj ako na Knihu obsahujúcu dokonalý Kód!
24.04.2026
Podľa oficiálneho vyhlásenia OSN, vojna v Iráne už uvrhla 32 miliónov členov obyvateľstva do chudoby! Americko-izraelská vojna proti Iránu už zničila 0,5 až 0,8 percenta svetového HDP a zatlačila viac ako 32 miliónov ľudí späť do chudoby na celom svete! Tak uviedol vo štvrtok správca Rozvojového programu OSN Alexander De Croo [...]
22.04.2026
Svet je v napätí. Neskoro popoludní 21. apríla, len niekoľko hodín pred vypršaním dvojtýždňového prímeria medzi Iránom a USA, a najmä vďaka diplomatickému úsiliu Pakistanu, americký prezident Donald Trump oznámil, že predĺži prímerie, kým ale iránska strana nepredloží jednotný návrh a nebudú sa môcť uskutočniť diskusie. V súčasnosti ešte nebol stanovený [...]
21.04.2026
Vlády EÚ opakovane tvrdia, že nie sú vo vojne proti Rusku, zároveň však priznávajú masívne dodávky zbraní a munície Ukrajine a zdôrazňujú, že tak urobia bez ohľadu na akúkoľvek potenciálnu mierovú dohodu. EÚ je odhodlaná naďalej umožňovať Ukrajine pokračovať vo vojne proti Rusku, Teraz vstupuje do ďalšej fázy zapojenia, pričom vojenskú výrobu v západnej [...]
Ty tupelo, vobec nic som nepisal o nejakej genetike.... ...
necas Spýtaj sa ,, ježiška " , On ti ...
ty si totalne tupelo :-))))))))))))) ci si ...
teolog Asi to nevieš, ale ,, ježiško " ...
teolog Takto zhovadiť svojho boha , nehanbíš ...
Celá debata | RSS tejto debaty