Založ si blog

Dokonalá a dokonalejšia Zmluva Stvoriteľa!

 

Všeobecne sa poznajú pod menami Stará a Nová zmluva. Konečným cieľom Starej zmluvy bolo splniť prvé proroctvo Biblie o ‘semene ženy’ alebo Božej nebeskej vlády Ježiša Krista s jeho 144 000 nebeskými nesmrteľnými spoluvládcami kráľmi a kňazmi! A aby počas 1 000 ročnej vlády pomohli poslušnému ľudstvu získať to, čo pre nich stratil Adam, to jest večný život na rajskej Zemi!

Ale keďže nedokonalí ľudia nedokázali žiť podľa dokonalej Starej zmluvy, nemohli tak splniť proroctvo o Božej nebeskej vláde! Preto Stvoriteľ cez svojho dokonalého nebeského syna Michaela, na Zemi ako dokonalého muža Ježiša Krista, ponúkol poslušným veriacim ľuďom ‘dokonalejšiu Novú zmluvu’, cez ktorú sa jeho originálne predsavzatie splní presne tak, ako si to on žiada!

Po 1 000 ročnej vláde Božieho nebeského kráľovstva získa poslušné ľudstvo večný život na rajskej Zemi a zároveň bude raz a navždy odstránené zlo a dokonale rozriešená otázka vesmírnej Zvrchovanosti Stvoriteľa! Dokonalé rozriešenie tejto veľmi dôležitej večnej otázky počas siedmeho Božieho ‘dňa odpočinku’ chýbalo na to, aby celé stvorenie malo celú večnosť šťastného života pred sebou.

Začiatok a koniec písania Biblie

16.09.2019

Zaujímavý detail ohľadne písania Biblie získame, keď si uvedomíme, kto začal a kto skončil s písaním najprekladanejšej Knihy v histórii ľudstva - Knihy-kníh - Biblie! Je jasné, že prvých viac »

Duchovná oproti telesnej osobe

09.09.2019

Duchovná osoba sa zameriava na konanie Božej vôle, čo sa nedá povedať o telesnej osobe. Lebo duchovné osoby sú napodobňovateľmi Boha Stvoriteľa, svojho nebeského Otca. Vynakladajú úsilie, viac »

A neuveď nás do pokušenia…

30.08.2019

Tieto slová sú obsiahnuté v biblickej vzorovej modlitbe, ktorú dal Ježiš Kristus svojim učeníkom, keď ho o to požiadali! Na záver vzorovej modlitby Ježiš povedal: ’A nepriveď nás do viac »

Ali al-Naimi, Saudská arábia, Katar, Dauha, OPEC, ropa

Saudská Arábia sa pridala ku koalícii na ochranu moreplavby pod vedením USA

18.09.2019 08:49

Svoju účasť na koalícii už prisľúbili Británia, Austrália a Bahrajn.

Donald Trump

Trump zverejnil zoznam kandidátov na post poradcu pre národnú bezpečnosť

18.09.2019 07:16

Trump povedal, že nového poradcu by chcel vymenovať tento týždeň. Funkciu dočasne zastáva Charles Kupperman.

Izrael, Benjamin Netanjahu

Izraelský premiér Netanjahu čaká na výsledky voliev, no chcel by zostaviť silnú sionistickú vládu

18.09.2019 06:23

Na základe dvoch exit pollov získal Gancov blok Modrá a biela 33 až 34 kresiel, Netanjahuov Likud 31 až 33.

Benzín, nafta

Ceny ropy sa spamätávajú zo šoku

18.09.2019 06:00

Svetové finančné trhy sa postupne spamätávajú z nečakaného sobotňajšieho útoku na najväčšie ropné zariadenie Saudskej Arábie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 366
Celková čítanosť: 586876x
Priemerná čítanosť článkov: 1603x

Autor blogu

Kategórie