Založ si blog

Neuveriteľné sa dnes už spĺňa!

 

Pred viac ako 2 000 rokmi apoštol Ján pod inšpiráciou napísal knihu Zjavenie, v ktorej je opísaná budúcnosť spĺňujúca sa dnes pred zrakmi celého ľudstva! Pretože kniha Zjavenie je plná symbolizmov a preto jej pochopenia bolo skryté počas väčšiny minulých 2 000 rokov, ale počas posledných 100 rokov jej pochopenie začalo byť viditeľné na politickej scéne celého súčasného sveta pomocou Božej svätej sily alebo svätého ducha!

Pomaly, ale postupne sa začínali rysovať detaily biblických symbolov počnúc začiatkom prvej celosvetovej vojny, vojny, aká v celej minulosti ľudstva nemala podobu a ktorá bola mnohokrát prekonaná iba druhou svetovou vojnou! Na začiatok pre zjednodušenie použijeme len časť biblickej knihy, kde apoštol Ján zaznamenal tieto prorocké slová, ktoré dnes nadobúdajú pre nás žijúcich plný význam:

‘A videl som iné divé zviera vystupovať zo zeme, a malo dva rohy ako baránok, ale hovorilo ako drak. A vykonáva všetku právomoc toho prvého divého zvieraťa pred jeho očami. A pôsobí, aby zem a tí, ktorí na nej bývajú, uctievali prvé divé zviera, ktorého smrteľná rana sa uzdravila. A koná veľké znamenia, takže spôsobuje, aby oheň zostupoval z neba na zem pred zrakom ľudstva’!

O čom je vlastne reč? Ako porozumieť tomuto symbolickému jazyku apoštola? Divé zviera s dvoma rohmi baránka s rečou draka reprezentuje Anglo-americkú svetovú veľmoc, ktorá vznikla počas prvej svetovej vojny, keď USA sa pridali k UK a tak spolu zvíťazili nad Nemeckou ríšou! Jeho dva rohy, ktoré má ako baránok, vyjadrujú, že sa tvári, akoby bolo mierne a neútočné a akoby malo osvietenú formu vlády, ku ktorej by sa mal obrátiť celý svet!

Ale hovorí ako drak, lebo používa nátlak a hrozby, ba aj priame násilie, všade, kde neprijímajú jeho ponímanie vlády. Podporuje záujmy Satana, veľkého draka a zároveň národnostné rozpory a nenávisť, ktoré prispievajú k uctievaniu prvého divého zvieraťa. Nacionalizmus je v podstate náboženstvo. To znamená, že ľudia oddaní nacionalizmu v skutočnosti uctievajú tú časť divého zvieraťa, ktorú predstavuje krajina, v ktorej žijú. Apoštol Ján pokračuje:

A bolo mu dané, aby dalo dych obrazu divého zvieraťa, aby obraz divého zvieraťa hovoril a aby spôsobil aj zabíjanie všetkých, ktorí by neuctievali obraz divého zvieraťa’!

V priebehu dejín sa ukázalo, že týmto obrazom je organizácia, navrhnutá, nastolená a podporovaná Veľkou Britániou a Spojenými štátmi americkými, a známa najprv ako Spoločnosť národov. Ale po druhej svetovej vojne zmenila meno na OSN, ktorá sa zakrátko stane ôsmym kráľom, ale ako oznamuje kniha Zjavenie, bude v existencii len na krátku dobu! A spôsob, akým prejaví autoritu sa už dnes začína prejavovať cez Globálny Pakt o emigrácii!

Princ Andrew bol a stále je pod tlakom!

09.07.2020

Po zatknutí Ghislaine Maxwellovej je Kráľovská rodina ‘zmätená’ po tom, čo americký právnik požiadal, aby prišiel po zatknutí jeho priateľky, aby sa dostavil na rozhovor pre jej údajné sexuálne zločiny. Tlak na princa Andrewa, aby hovoril s vyšetrovateľmi FBI, sa zvyšoval po tom, ako bola jeho priateľka Ghislaine Maxwellová zatknutá za obvinenia z obchodovania [...]

Prichádza vakcína a s ňou zmena života

08.07.2020

V súčasnosti žijeme vo svete, ktorý zmenil všetko, čo je duševne choré na zdravé ale všetko, čo je duševne zdravé na choré! To je podstata zaostalého sveta a takého, ktorý je dizajnom sebazničujúci. Je to svet, v ktorom bola príroda a prírodné zákony nahradené neprirodzenými zákonmi a zákonmi vytvorenými človekom, ktoré spôsobili odstránenie skoro všetkých [...]

Prichádza vakcína a s ňou aj smrť!

08.07.2020

Jeden citát z G. Orwellovskej knihy ‘Politika a anglický jazyk’ (z roku 1946) hovorí takto: ‘Politický jazyk … je navrhnutý takým spôsobom, aby sa klamstvá zdali pravdivé a tiež vraždy rešpektované a zároveň dať prázdnym slovám solídnosť’! Hromadné očkovanie a pravdepodobné prípadné povinné očkovanie je už na obzore a väčšina už v tejto [...]

Igor Matovič, Peter Pellegrini

Matovičov maják. Ktorú časť mozgu mu osvietil? pýta sa Pellegrini

10.07.2020 22:30

Mám obavy, či človek, ktorý tvrdil, že na všetko treba mať plán, nejaký plán má, rozohnil sa Pellegrini po Matovičovej tlačovke o koronavíruse.

UKRAINE-CRISIS/MH17

Holandsko zažaluje Rusko pre zostrelenie lietadla nad Donbasom

10.07.2020 22:16

Holandsko zažaluje Rusko na Európskom súde pre ľudské práva pre zostrelenie dopravného lietadla v lete 2014 nad východom Ukrajiny ovládaným separatistami.

koľajnice, zmena

V Česku sa opäť zrazili vlaky, nikto sa nezranil

10.07.2020 20:32

Dva vlaky sa v piatok popoludní zrazili v okrajovej pražskej časti Běchovice. Idúci osobný vlak narazil do stojaceho rýchlika.

D1, diaľnica, Jánovce, Jablonov, Levoča

Policajti hľadajú vodiča, ktorý jazdil po diaľnici v protismere

10.07.2020 19:29

Kamery zaznamenali motorové vozidlo na diaľnici D1 v úseku Mengusovce – Jánovce v okrese Poprad v protismere, EČV však nerozlúštili.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 500
Celková čítanosť: 1096810x
Priemerná čítanosť článkov: 2194x

Autor blogu

Kategórie