Založ si blog

Neuveriteľné sa dnes už spĺňa!

 

Pred viac ako 2 000 rokmi apoštol Ján pod inšpiráciou napísal knihu Zjavenie, v ktorej je opísaná budúcnosť spĺňujúca sa dnes pred zrakmi celého ľudstva! Pretože kniha Zjavenie je plná symbolizmov a preto jej pochopenia bolo skryté počas väčšiny minulých 2 000 rokov, ale počas posledných 100 rokov jej pochopenie začalo byť viditeľné na politickej scéne celého súčasného sveta pomocou Božej svätej sily alebo svätého ducha!

Pomaly, ale postupne sa začínali rysovať detaily biblických symbolov počnúc začiatkom prvej celosvetovej vojny, vojny, aká v celej minulosti ľudstva nemala podobu a ktorá bola mnohokrát prekonaná iba druhou svetovou vojnou! Na začiatok pre zjednodušenie použijeme len časť biblickej knihy, kde apoštol Ján zaznamenal tieto prorocké slová, ktoré dnes nadobúdajú pre nás žijúcich plný význam:

‚A videl som iné divé zviera vystupovať zo zeme, a malo dva rohy ako baránok, ale hovorilo ako drak. A vykonáva všetku právomoc toho prvého divého zvieraťa pred jeho očami. A pôsobí, aby zem a tí, ktorí na nej bývajú, uctievali prvé divé zviera, ktorého smrteľná rana sa uzdravila. A koná veľké znamenia, takže spôsobuje, aby oheň zostupoval z neba na zem pred zrakom ľudstva’!

O čom je vlastne reč? Ako porozumieť tomuto symbolickému jazyku apoštola? Divé zviera s dvoma rohmi baránka s rečou draka reprezentuje Anglo-americkú svetovú veľmoc, ktorá vznikla počas prvej svetovej vojny, keď USA sa pridali k UK a tak spolu zvíťazili nad Nemeckou ríšou! Jeho dva rohy, ktoré má ako baránok, vyjadrujú, že sa tvári, akoby bolo mierne a neútočné a akoby malo osvietenú formu vlády, ku ktorej by sa mal obrátiť celý svet!

Ale hovorí ako drak, lebo používa nátlak a hrozby, ba aj priame násilie, všade, kde neprijímajú jeho ponímanie vlády. Podporuje záujmy Satana, veľkého draka a zároveň národnostné rozpory a nenávisť, ktoré prispievajú k uctievaniu prvého divého zvieraťa. Nacionalizmus je v podstate náboženstvo. To znamená, že ľudia oddaní nacionalizmu v skutočnosti uctievajú tú časť divého zvieraťa, ktorú predstavuje krajina, v ktorej žijú. Apoštol Ján pokračuje:

A bolo mu dané, aby dalo dych obrazu divého zvieraťa, aby obraz divého zvieraťa hovoril a aby spôsobil aj zabíjanie všetkých, ktorí by neuctievali obraz divého zvieraťa’!

V priebehu dejín sa ukázalo, že týmto obrazom je organizácia, navrhnutá, nastolená a podporovaná Veľkou Britániou a Spojenými štátmi americkými, a známa najprv ako Spoločnosť národov. Ale po druhej svetovej vojne zmenila meno na OSN, ktorá sa zakrátko stane ôsmym kráľom, ale ako oznamuje kniha Zjavenie, bude v existencii len na krátku dobu! A spôsob, akým prejaví autoritu sa už dnes začína prejavovať cez Globálny Pakt o emigrácii!

Pauza musí zabrániť svetovej vojne III

27.11.2023

Krátke, hoci úspešné prímerie dosiahnuté tento týždeň medzi Izraelom a Hamasom, predstavuje podstatné otvorenie úsilia vyhnúť sa zhonu svetovej vojny. Rukojemníkov prepustili z oboch strán v piatok 24. novembra, opäť v sobotu 25. novembra za veľkej pompy v oboch krajinách. Ako povedal vatikánsky štátny sekretár kardinál, P. Parolin: “V súčasnosti sú nálady [...]

Kyjev potvrdzuje – Johnson zničil dohodu!

25.11.2023

Kyjev teraz potvrdzuje, že britský Boris Johnson skutočne podkopal mierovú dohodu na jar roku 2022! Nad Kyjevom visí mrak skazy, keďže režimu prezidenta Zelenského zostáva už len málo, okrem vykonávania útokov bezpilotnými lietadlami a atentátov. Medzitým sa dnes hra o vine rozprúdila! Keď šéf Zelenského parlamentnej frakcie v Najvyššej rade, D. Arakhamia, ktorý bol [...]

Slová nestačia opísať dnešnú situáciu!

24.11.2023

Fakty hovoria samy za seba. Britská a aj americká vláda zámerne a vedome dovoľujú Netanjahuovmu Izraelu páchať vojnové zločiny pred zrakom celej planéty, zločiny také ohavné, že sú morálnou škvrnou na celom ľudstve! A vedú nás k výkrikom: To, čo sa kedy stalo „Už nikdy viac”! A robia to ale už „v plnom technickom spektre,“ ako sa zvykne hovoriť, aby [...]

izrael, hamas, rukojemníci

Hamas prepustil ďalších 12 rukojemníkov, Izrael 30 palestínskych väzňov

28.11.2023 20:29

Hamas odovzdal delegátom Medzinárodného výboru Červeného kríža piatu skupinu rukojemníkov unesených z juhu Izraela do palestínskeho Pásma Gazy.

SR Korčok kandidatúra prezident BAX

Korčok predstavil tri princípy zahraničnopolitického pôsobenia

28.11.2023 20:03

Najväčšou výzvou slovenskej zahraničnej politiky je to, či sa dokážeme postaviť na správnu stranu histórie, skonštatoval prezidentský kandidát Ivan Korčok.

Putin, Kremeľ, Rusko, vojna na Ukrajine, Moskva

Putin: Západ potrebuje rozporcovať a vydrancovať Rusko. Vraciame sa ako svetová veľmoc

28.11.2023 18:14

Šéf Kremľa vystúpil prostredníctvom videokonferencie na takzvanom Svetovom ruskom ľudovom zhromaždení.

Recep Tayyip Erdogan

Erdogan: Izrael by sa mal postaviť pred medzinárodný súd

28.11.2023 17:54

V polovici novembra Erdogan v prejave v parlamente označil Izrael za "teroristický štát" a dianie v Pásme Gazy za genocídu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,306
Celková čítanosť: 3607969x
Priemerná čítanosť článkov: 2763x

Autor blogu

Kategórie