Založ si blog

Neuveriteľné sa dnes už spĺňa!

 

Pred viac ako 2 000 rokmi apoštol Ján pod inšpiráciou napísal knihu Zjavenie, v ktorej je opísaná budúcnosť spĺňujúca sa dnes pred zrakmi celého ľudstva! Pretože kniha Zjavenie je plná symbolizmov a preto jej pochopenia bolo skryté počas väčšiny minulých 2 000 rokov, ale počas posledných 100 rokov jej pochopenie začalo byť viditeľné na politickej scéne celého súčasného sveta pomocou Božej svätej sily alebo svätého ducha!

Pomaly, ale postupne sa začínali rysovať detaily biblických symbolov počnúc začiatkom prvej celosvetovej vojny, vojny, aká v celej minulosti ľudstva nemala podobu a ktorá bola mnohokrát prekonaná iba druhou svetovou vojnou! Na začiatok pre zjednodušenie použijeme len časť biblickej knihy, kde apoštol Ján zaznamenal tieto prorocké slová, ktoré dnes nadobúdajú pre nás žijúcich plný význam:

‚A videl som iné divé zviera vystupovať zo zeme, a malo dva rohy ako baránok, ale hovorilo ako drak. A vykonáva všetku právomoc toho prvého divého zvieraťa pred jeho očami. A pôsobí, aby zem a tí, ktorí na nej bývajú, uctievali prvé divé zviera, ktorého smrteľná rana sa uzdravila. A koná veľké znamenia, takže spôsobuje, aby oheň zostupoval z neba na zem pred zrakom ľudstva’!

O čom je vlastne reč? Ako porozumieť tomuto symbolickému jazyku apoštola? Divé zviera s dvoma rohmi baránka s rečou draka reprezentuje Anglo-americkú svetovú veľmoc, ktorá vznikla počas prvej svetovej vojny, keď USA sa pridali k UK a tak spolu zvíťazili nad Nemeckou ríšou! Jeho dva rohy, ktoré má ako baránok, vyjadrujú, že sa tvári, akoby bolo mierne a neútočné a akoby malo osvietenú formu vlády, ku ktorej by sa mal obrátiť celý svet!

Ale hovorí ako drak, lebo používa nátlak a hrozby, ba aj priame násilie, všade, kde neprijímajú jeho ponímanie vlády. Podporuje záujmy Satana, veľkého draka a zároveň národnostné rozpory a nenávisť, ktoré prispievajú k uctievaniu prvého divého zvieraťa. Nacionalizmus je v podstate náboženstvo. To znamená, že ľudia oddaní nacionalizmu v skutočnosti uctievajú tú časť divého zvieraťa, ktorú predstavuje krajina, v ktorej žijú. Apoštol Ján pokračuje:

A bolo mu dané, aby dalo dych obrazu divého zvieraťa, aby obraz divého zvieraťa hovoril a aby spôsobil aj zabíjanie všetkých, ktorí by neuctievali obraz divého zvieraťa’!

V priebehu dejín sa ukázalo, že týmto obrazom je organizácia, navrhnutá, nastolená a podporovaná Veľkou Britániou a Spojenými štátmi americkými, a známa najprv ako Spoločnosť národov. Ale po druhej svetovej vojne zmenila meno na OSN, ktorá sa zakrátko stane ôsmym kráľom, ale ako oznamuje kniha Zjavenie, bude v existencii len na krátku dobu! A spôsob, akým prejaví autoritu sa už dnes začína prejavovať cez Globálny Pakt o emigrácii!

Zelensky + Putin + Si-Ťin + Trump = ?

14.07.2024

Práve skončený summit NATO vo Washingtone, DC, bol len povestným „klincom do rakvy“ ideologického záväzku gangu „permanentnej vojny“ ísť s loďou až ku dnu. Ako povedal prezident J Biden včera, pri ohlásení novej „Ukrajinskej dohody“: „Rusko ale nezvíťazí. Ukrajina v tejto vojne zvíťazí. A budeme s nimi stáť na každom jednom kroku. To hovorí kompakt nahlas a [...]

Jedna vláda jedna mena a jedno zdravie!

11.07.2024

Globálnu jednu vojnu proti farmárom a tlak na veľký potravinový reset sprevádza aj program Jedno zdravie (One Health), ktorý ohrozuje slobodu nielen potravín, ale tiež i slobodu v oblasti vlastného zdravia ľudí celosvetovo! Agenda One Health zahŕňa plány aj pre lekárov, aby predpisovali recepty na potraviny na základe toho, čo medicínsky establišment považuje za prospešné [...]

SA proti skonfiškovaniu ruských aktív!

10.07.2024

Saudská Arábia pohrozila predajom európskych dlhopisov, ak by boli skonfiškované ruské aktíva! A vo fascinujúcom geopolitickom vývoji Bloomberg uvádza, že Saudská Arábia začiatkom tohto roka súkromne naznačila, že predá časť (alebo i všetky) svoje európske dlhy, ak G7 konfiškuje zmrazené aktíva Ruska. Pripomíname, že v minulom máji Európska únia schválila plán [...]

Election 2024 Trump

Streľba na Trumpa: padá Amerika do priepasti politického násilia?

14.07.2024 08:59

Čo urobí so Spojenými štátmi pokus o vraždu Donalda Trumpa?

vojna na Ukrajine

ONLINE: Budú Poliaci zostreľovať ruské rakety nad Ukrajinou? Bez súhlasu NATO sa na to nechystajú

14.07.2024 08:00

Poliaci zvažujú, že by zostreľovali ruské rakety ešte nad ukrajinským územím. Bez rozhodnutia NATO to však nechcú urobiť.

Obit Buell Pulitzers

V USA zabili štyroch prezidentov, neúspešných atentátov ale bolo viac

14.07.2024 07:40

Na štyroch prezidentov USA bol atentát spáchaný úspešne - Abrahama Lincolna, Jamesa A. Garfielda, Williama McKinleyho a Johna F. Kennedyho.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,462
Celková čítanosť: 4040115x
Priemerná čítanosť článkov: 2763x

Autor blogu

Kategórie