Založ si blog

Najväčší majstri klamu celosvetovo!

Príbeh komunizmu v Severnej Amerike a ako s ním bojovať – EDGAR HOOVER Riaditeľ Federálneho úradu pre vyšetrovanie vysvetľuje zarážajúce fakty o hlavnej hrozbe našej doby, komunizme: čo to je, ako funguje, aké sú jej ciele, aké skutočné nebezpečenstvo predstavuje a čo musia vedieť lojálni americkí občania, aby si chránili svoju slobodu. Masters of Deceit je silná a poučná kniha:

Výpoveď z prvej ruky o komunizme v USA, od jeho počiatkov, až po súčasnosť, ktorú napísal muž, dôvernejšie oboznámený s celým príbehom, než ktorýkoľvek iný Američan. Pán Edgar Hoover ukazuje každodenné fungovanie komunistickej strany v USA: kto sú komunisti, čo tvrdia, prečo sa ľudia stávajú komunistami a prečo sa niektorí odtrhli.

Opisuje život v strane, komunistickú stratégiu, aj taktiku, metódy masovej agitácie a podzemnej infiltrácie, špionáž, sabotáž a jej zaobchádzanie s menšinami. I obraz toho, aký by bol život v tejto krajine za komunizmu (na ktorého ceste teraz v skutočnosti pracujú tisíce pomýlených Američanov!), je živý a šokujúci. 

Silné, hnacie posolstvo tejto knihy je objasnené mnohými incidentmi a anekdotami, definíciami komunistických pojmov, kľúčovými dátumami a zoznamom medzinárodných komunistických organizácií a publikácií, ktoré ilustrujú komunistického trójskeho koňa v akcii. Konkrétne načrtáva, čo môžete teraz urobiť, aby ste bojovali proti zlu falošného náboženstva komunizmu!

Irán reaguje na Izraelský útok

15.04.2024

Irán tvrdí, že jeho reakcia na ďalšie izraelské útoky bude oveľa silnejšia. A Iránsky prezident Ebrahim Raisi včera ráno vydal v Teheráne vyhlásenie, v ktorom varoval, že akékoľvek nové útoky na Irán, budú zasiahnuté oveľa väčšou silou, ako útok z minulej noci. Iránska islamská republika použila všetky regionálne a medzinárodné nástroje a zariadenia. [...]

Biden ruší študentský dlh pre 277 000!

13.04.2024

Prezident US v piatok oznámil, že zruší federálny študentský dlh viac ako 277 000 Američanom, čo sa rovná približne 7,4 miliardy dolárov. No to by ale zvýšilo celkovú sumu, ktorá sa už aj tak považuje za klasické kupovanie hlasov pred novembrovými prezidentskými voľbami, na viac ako 153 miliárd dolárov, čiže odpustenie dlhu 4,3 milióna ľudí! Začiatkom týždňa J. [...]

Cena ropy RF ponížila Bidenovú vládu!

12.04.2024

V najnovšom ponížení pre Bidenovu administratívu sa ruská ropa dnes všade predáva nad cenovým stropom G7! A koncom roka 2022, keď západné demokracie bombasticky predstavili divadelné sankcie proti Putinovi, ktoré obmedzili cenu, za ktorú bol povolený dovoz ruskej ropy na maximálne 60 dolárov, povedali sme, že ide o jednu z najväčších frašiek v modernej histórii! A to [...]

macron

Svetoví darcovia prisľúbili Sudánu pomoc vo výške dvoch miliárd eur. Už rok tam zúri občianska vojna

15.04.2024 23:46

Macron to oznámil na záver medzinárodnej konferencie v Paríži. Jej cieľom bolo získať podporu pre Sudáncov.

Biden, fiala

USA aj Európa musia aktívne pomáhať Ukrajine, povedal Fiala po stretnutí s Bidenom

15.04.2024 22:25, aktualizované: 16.04.2024 00:20

Biden podľa Fialu opakovane ocenil úlohu Českej republiky v súčasnom svete, okrem iného českú iniciatívu nakúpiť muníciu pre Ukrajinu, aj vzájomné vzťahy.

Trump, súd

Začal sa proces s Trumpom v kauze podplácania pornoherečky. Zatiaľ sa nedarí vybrať porotcov

15.04.2024 22:14, aktualizované: 23:26

Donald Trump sa ako prvý exprezident v dejinách USA postaví pred súd v trestnom konaní.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,398
Celková čítanosť: 3847142x
Priemerná čítanosť článkov: 2752x

Autor blogu

Kategórie