Prečo neodsúdia vrahov pod 25 rokov!

Nová výhovorka, prečo neobviňujú mladých vrahov mladších ako 25 rokov z vraždy sú ich predné laloky nie úplne vyvinuté! FOX Baltimore uvádza, že demokratická delegátka Charlotte Crutchfieldová predložila v zákonodarnom zbore štátu Maryland návrh zákona, ktorý by zabránil tomu, aby bol niekto mladší ako 25 rokov obvinený z vraždy! A dôvod?

Pretože ich predné laloky ešte nie sú úplne vyvinuté! Ale zdá sa však, že deti sa môžu rozhodnúť podstúpiť operácie na blokovanie v puberte potvrdzujúce sa ich pohlavie a aj dokonca i operáciu – pretože majú silný zmysel pre svoju sexuálnu identitu! A nechať ľudí vo veku 18 až 25 rokov hlasovať? Aká to chyba! No milióny nevyvinutých mozgov rozhodujúcich o tom, kto vládne!

Ale skôr sa zdá, že samotná delegátka Crutchfield má problémy s mozgom, ale pre celkom iné dôvdy!. Ibaže ak…ale nie, to preds ale nemôže byť! Alebo žeby predsa len? Nesnaží sa ona náhodou chrániť mladých černochov pred obvinením z vraždy, ako to v USA v posledných mesiacoch explodovalo, však? Navrhovať takýto motív by bolo asi rasistické. Ibaže, predsa toto je jej motív!

Hnedistý nový údel v Európskej Únii

10.12.2025

Keďže životná úroveň v Európe klesá, elity si vymýšľajú fiktívneho nepriateľa: Rusko. Inscenovanými provokáciami a prekrúcaním histórie chcú dnes odvrátiť hnev ľudí a aj ospravedlniť vyššie vojenské výdavky. Výsledkom Zelenej novej dohody je neustále klesajúca životná úroveň v celej Európe, ktorá pramení z hlavnej príčiny nižšieho množstva dostupnej [...]

Pakt o neútočení medzi NATO a Ruskom?

09.12.2025

V. Putin nedávno navrhol poskytnúť Európe, ktorej väčšina krajín je členom NATO, formálne záruky, že nezaútočí. V súvislosti s tým tiež zhodnotil, že tí, ktorí šíria strach z Ruska, slúžia záujmom vojensko-priemyselného komplexu! Alebo sa snažia posilniť svoj domáci imidž, čo odhalilo ich skryté motívy. V každom prípade by jeho návrh mohol ale hypoteticky [...]

Ruska Federácia posudzuje zločiny Kijeva!

07.12.2025

RF včera vydala vyhlásenie, v ktorom informovala, že ICD prijal na posúdenie ruské protinároky voči kyjevskému režimu, že porušuje Dohovor o genocíde už z roku 1948. Všetky námietky Kyjeva týkajúce sa údajnej neprípustnosti ruských protinárok boli v celom rozsahu zamietnuté! “Rozhodnutie Medzinárodného súdneho dvora (skrátene ICD) vynesené 5. decembra predstavuje [...]

vojna na Ukrajine, Siversk

Padá ďalšia ukrajinská bašta? Rusi: Dobyli sme Siversk. Ukrajinci: Mesto je stále v našich rukách

11.12.2025 20:22

Ďalšia dôležitá ozbrojená bašta ukrajinských síl, mesto Siversk, je v ruských rukách, tvrdí Moskva. Kyjev to odmieta.

rubeľ, Rusko, Moskva

Štáty EÚ našli cestu, ako siahnuť na ruské aktíva, obídu právo veta a Orbána. Začnú s neobmedzeným zmrazením ruských peňazí

11.12.2025 18:25

Nemecko a ďalšie štáty EÚ sa dohodli, že väčšinovým hlasovaním vytvoria právny základ pre využitie ruských štátnych aktív na podporu Ukrajiny.

budova, parlament, bratislava, politika

Českí opoziční poslanci sa stretli len so slovenskou opozíciou, Raši ich odmietol. Hovorili aj o Benešových dekrétoch

11.12.2025 17:52

Českí poslanci počas stretnutia so slovenskou opozíciou otvorili aj otázku Benešových dekrétov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,811
Celková čítanosť: 5354087x
Priemerná čítanosť článkov: 2956x

Autor blogu

Kategórie

Archív