Už aj pitná voda bude teraz na prídel!

WEF nariadilo vládam, aby začali dodávať ľuďom vodu na prídel! A nepochybne ste už počuli o krokoch globálnej elity k stavu, aby ľudia „nič nevlastnili a boli šťastní“. Svet má byť ovládaný autoritatívnou globálnou vládou a ľudstvo má byť podľa K. Schwaba a jeho Svetového ekonomického fóra (WEF) zotročené v totalitnom systéme, už s masovým dohľadom, povinným očkovaním a novodobým otroctvom!

Nebolo by to až také zlé, keby Svetové Ekonomické Fórum (WEF), nebolo také vplyvné. Klaus Schwab sa už otvorene chválil schopnosťou svojej organizácie infiltrovať sa do vlád po celom svete. V Inštitúte politiky na Harvardskej Kennedy School Klaus diskutoval už i o tom, ako WEF preniká do vlád, dosadením svojich mladých globálnych lídrov. Nemýľte sa, títo mladí globálni lídri, pracujú ruka v ruke s Davosom na zavádzaní globalistickej elít agendy!

Slovensko – portály s temnou minulosťou

10.07.2025

Majiteľ portálov Aktuality.sk a Živé.sk má temnú teroristickú minulosť plnú krvi a násilia. Drvivá väčšina médií hlavného prúdu spreneverila svojmu pôvodnému poslaniu pravdivo a nezaujato informovať. Zo strážnych psov demokracie sa stali dobermany chrániace vládnuci zločinecký režim. Medzi týmito médiami sa ďalej vyprofilovala úzka skupina takzvaných [...]

Palantir buduje AI horší ako je Čínsky!

08.07.2025

Ex-zamestnanec Palantiru varuje, že táto firma, blízka WEF, buduje AI systém sociálneho skóre horší než v Číne! Je platforma na sledovanie ľudí pomocou umelej inteligencie od spoločnosti Palantir, a vyzerá v porovnaní s čínskym systémom sociálneho kreditného skóre úplne nevinne. Zasvätený informátor varuje, že Spojené štáty americké potichu odovzdávajú [...]

Nie je neskoro vyhnúť sa súdnemu dňu!

07.07.2025

Aj keď Irán podnikal protiútok masívnymi raketovými útokmi na Tel Aviv v reakcii na izraelský útok na iránsky jadrový program a vedeckú a vojenskú veliteľskú štruktúru z 13. júna, z roku 2025, skoro ráno, a prebiehala naliehavá a rozsiahla politická diskusia medzi poprednými americkými a medzinárodnými strategickými analytikmi na 106. po sebe idúcom týždennom [...]

fico

Fico žiada dohodu k ruskému plynu. Čas dal do utorka, záruky chce minimálne

12.07.2025 10:50, aktualizované: 11:04

Premiér vyzval opozičných a aj koaličných politikov, „aby si uvedomili, že ak chceme byť v EÚ a v NATO, nemôžeme na všetko automaticky povedať nie“.

Bojovníci Hamasu

Palestínske zdroje pre BBC: Rokovania medzi Izraelom a Hamasom sú blízko krachu

12.07.2025 10:25

Od predošlého víkendu sa v Dauhe uskutočnilo osem kôl nepriamych rozhovorov.

izrael, palestína, západný breh jordánu, evakuácia, amona

Izraelskí osadníci podľa médií ubili na Západnom brehu na smrť Američana

12.07.2025 09:27

20-ročný americký občan z Tampy bol na návšteve rodiny na Západnom brehu Jordánu.

Trump Mideast

Áno, v Katare zasiahla našu základnú iránska raketa. Priznal skoro po mesiaci americký Pentagón

12.07.2025 08:42

Iránsky útok bol odvetou za útok na jadrové zariadenia, Trump atak označil za „veľmi slabú reakciu“.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,723
Celková čítanosť: 4937056x
Priemerná čítanosť článkov: 2865x

Autor blogu

Kategórie

Archív