Nacisti dnes v Kanade a po celom svete!

Tretia ríša sa nikdy neskončila! Aj keď bol samotný A. Hitler zničený, nacistický režim v 20., 30., a 40. rokov jednoducho len odišiel do ilegality a premenil sa na globálne hnutie infiltrácie, ale i vplyvu, ktorý sa teraz objavuje ako globalizmus všade po celom svete!

Pochopte, že vakcínová schéma depopulácie mRNA, ktorá sa teraz tlačí na svet, nie je ničím novým. Je to pokračovanie nacistického eugenického programu z 30. a 40. rokov 20. storočia, ktorý sa snažil vyhladiť určité etnické skupiny v mene pokroku pre svet.

Mnoho ľudí si asi neuvedomuje, že Adolf Hitler bol inšpirovaný eugenickým hnutím v Spojených Štátoch, ktoré sa začalo v Kalifornii, kde štátni zákonodarcovia okrem iných iniciatív presadili zákony na schválenie vládou sterilizácie mentálne postihnutých.

Na uskutočnenie eugeniky v USA začiatkom 20. st. boli na pôde USA postavené tábory smrti aj s funkčnými plynovými komorami. Sú rovnaké ako koncentračné tábory COVID, ktoré sa v súčasnosti spúšťajú v štáte Washington i ďalších regiónoch po celej Amerike.

Prezidenti Slovenska a Číny sa stretli…

30.07.2026

Prezidenti Slovenska a Číny sa stretli a vítajú „partnerstvo zamerané na budúcnosť“! Slovenský prezident Peter Pellegrini sa dnes, v druhý deň trojdňovej štátnej návštevy Číny, stretol s prezidentom Si Ťin-pchingom. Z rozhovorov z oboch strán krajín jasne vyplýva, že ich rozhovory, ktoré sa začali viac ako hodinovým oficiálnym bilaterálnym stretnutím! No a [...]

Čo stojí medzi USA a 3. svetovou vojnou!

28.07.2026

Lídri Británie a Ukrajiny, ktorí zatiahli celú Európu do vojny, ktorá má mať za cieľ „poraziť“ Rusko, najväčšiu svetovú jadrovú mocnosť, sa dnes v Londýne poradili už o nových vojnových plánoch po tom, čo Ukrajina zaútočila dronmi na Irán i Kazachstan, potom sa opäť pokúsila o spojenectvo s vražednou vládou Izraela. SUS vyhlásili colnú vojnu proti jednému z [...]

Nepriatelia nedokážu poraziť RF na bojisku!

28.07.2026

Tento mesiac sme boli svedkami série požiarov vo veľkých skladoch a logistických centrách spoločnosti Wildberries v dôsledku vlny útokov ukrajinských dronov. Ruský online predajca, ktorý je zďaleka najväčší a všeobecne považovaný za „ruský Amazon“, sa pripravuje na pravdepodobné ďalšie útoky. Ukrajinské útoky dronov s dlhým doletom sa jednoznačne rozšírili nad [...]

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,944
Celková čítanosť: 5932032x
Priemerná čítanosť článkov: 3051x

Autor blogu

Kategórie

Archív