Založ si blog

Britský archív ukazuje ich svetovú faloš!

Britský archívny nález ukazuje, že Západ si bol pôvodne istý, že žiadne rozšírenie NATO nebude v budúcnosti skutočnosťou! A pri práci na porovnaní súčasnej strategickej krízy s kubánskou raketovou krízou z roku 1962, americký historik a politológ Joshua Shifrinson našiel v Britskom národnom archíve dokumenty, ktoré ďalej dokazujú, že západní lídri už poskytli Moskve záruky v diplomatických kontaktoch v rokoch 1990 a 1991, že NATO sa nebude rozširovať na východ! 

Dokumenty obsahujúce jeden citát nemeckého zástupcu Jürgena Chroboga na stretnutí ‚politických riaditeľov, ministerstiev zahraničných vecí Spojených štátov, Veľkej Británie, Francúzska a Nemecka v Bonne 6. marca 1991‘. Chrobog sa podľa memoranda vyjadril: „V rokovaniach dva plus štyri sme dali jasne najavo, že nerozšírime NATO za Labe. Aj preto nemôžeme Poľsku a ostatným ponúknuť členstvo v NATO.

Dokumenty aj ukazujú, že americký veľvyslanec Raymond Seitz súhlasil s Chrobogom, povedal tak: ‚Dali sme Sovietskemu zväzu jasne najavo – v rozhovoroch dva plus štyri, ako aj v iných rozhovoroch – že nevyužijeme stiahnutie sovietskych vojsk z východnej Európy…. NATO by sa nemalo rozširovať na východ, či už formálne alebo neformálne’! Všetky mainstreamové médiá pokrývajú tento archívny nález. 

Ako napríklad Der Spiegel tvrdia, že NATO neporušilo sľub, ktorý nikdy nebol stanovený v právne záväznej forme, ale len upravilo svoju politiku po tom, čo už prestala existovať zmierlivá atmosféra 90. rokov, aj pretože Rusko bolo už nie tak slabé, ako za Jeľcinovho obdobia. Zmena postoja NATO a otvorené porušovanie ich sľubov nebolo úmyselné, ako tvrdí Rusko, ale len sa časom rozvinulo, tvrdí Der Spiegel.

Farma spolky tvoria ľudí na svoj obraz!

30.01.2023

Väčšina ľudí pozná medzinárodné kódy v kontexte účtovania za lekársku starostlivosť. No tento kód neočkovaných je však skôr nástrojom na vytváranie značiek, ktorý umožní establišmentu vedieť, kto má ešte čistú DNA na obraz Boží, na rozdiel od už poškodenej ľudskej DNA, zmenenej na obraz spoločností ako Pfizer alebo Moderna. Dôsledok tejto kriminálnej [...]

Kto si zahráva so svetovým počasím!

28.01.2023

V posledných mesiacoch, vo svete, počúvame nezvyčajné výrazy na opis extrémnych poveternostných udalostí. Ale v súčasnosti sa v denných televíznych správach o počasí používajú výrazy, ako i napríklad bombové cyklóny či atmosférické rieky, ktoré opisujú hromadenie rekordných objemov dažďa alebo i snehu v regiónoch sveta, no extrémne deštruktívnym spôsobom. A čo [...]

RT D. Medvedev o novej vojnovej koalícii!

26.01.2023

D. Medvedev navrhuje, aby sa vytvorila nová vojenská aliancia, ktorá sa postaví proti aktuálnej anglo-americkej vojne! Bývalý ruský prezident a súčasný podpredseda Ruskej bezpečnostnej rady Dmitrij Medvedev (v ruskom jazyku) nedávno pridal tiež nový prvok k varovaniam Moskvy proti NATO, ktoré pumpuje Ukrajinu ako zástupcu proti Ruskej Federácii: ‚Stretnutie v Ramsteine, [...]

juraj krúpa

Krúpa žiada ospravedlnenie Žilinku v kauze únosu Vietnamca

31.01.2023 15:47

Juraj Krúpa (SaS) avizuje zvolanie brannobezpečnostného výboru.

F-16

Litva: Západ by mal pri dodávke zbraní na Ukrajinu prekročiť "červené čiary"

31.01.2023 15:00

Vojenská pomoc je podľa litovského prezidenta nevyhnutá, keďže "v tejto fáze vojny, keď je bod zlomu na dosah, je potrebné konať bez otáľania".

Van der Bellen Čaputová

Čaputová hovorila s rakúskym prezidentom o energetike i hraničných kontrolách

31.01.2023 13:20

Prezidentka Čaputová vidí priestor na užšiu spoluprácu Slovenska s Rakúskom v oblasti produkcie elektrickej energie a zelených technológií.

Poland Protest

Choď preč, odháňali z gynekológií znásilnenú maloletú Poľku

31.01.2023 13:17

Na severovýchode Poľska znásilnil strýko 14-ročnú neter. Dievča s mentálnym postihnutím otehotnelo. Na to, aby mu spravili interrupciu, muselo prejsť doslova krížovú cestu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,120
Celková čítanosť: 3010385x
Priemerná čítanosť článkov: 2688x

Autor blogu

Kategórie