Založ si blog

Odvolajte Newsoma a zachráňte národ!

Prečo sú elity globalistov takí zúfalí, aby si udržali pri moci guvernéra Kalifornie Gavina Newsoma? Je možné, že jeho pád vyvolá v celej krajine revolučný impulz, ktorý pochová agendu britských liberálov a cisárov a vytvorí americký systém rastu a rozvoja? Kalifornii už desaťročia dominujú najfanatickejší zástancovia politík globálneho Britského impéria!

V tomto režime bol zničený kedysi veľký letecký a kozmický priemysel Kalifornie, bolo tiež napadnuté najproduktívnejšie poľnohospodárstvo na svete, jadrová energia a fosílne palivá boli zatvorené. Dôsledkom tejto nepríčetnosti, počas desaťročí, je Americký štát v plameňoch, americkí farmári a poľnohospodári sú absolútne odstavení od vody, mestá odstavené od napájania.

Ľudia sú aj úplne unavení. Sú pripravení bojovať. Napriek tomu, že to klamúce médiá vykresľujú ako boj medzi demokratmi a republikánmi, mnoho demokratov a nezávislých demonštruje, aby si ale Newsoma stiahli. Členovia PAC LaRouche sa zúčastňujú na sérií diskusií pri okrúhlom stole pre všetkých kandidátov už sponzorovaných spoločnosťou.

TakeCaBack, medzi ktoré patria republikáni, demokrati, nezávislí kandidáti. Z tohoto procesu sa vyvíja nové kvalifikované vedenie, ktoré má právomoc, nielen môcť vyhodiť Newsoma, ale i poslať zvyšok loupežníkov globalistickej elity Britského impéria domov. 14. september môže byť výstrelom, ktorý už bude možno počuť až po celom svete!

 

https://jehovajekralom.com/14-pad-ameriky/

 

Pauza musí zabrániť svetovej vojne III

27.11.2023

Krátke, hoci úspešné prímerie dosiahnuté tento týždeň medzi Izraelom a Hamasom, predstavuje podstatné otvorenie úsilia vyhnúť sa zhonu svetovej vojny. Rukojemníkov prepustili z oboch strán v piatok 24. novembra, opäť v sobotu 25. novembra za veľkej pompy v oboch krajinách. Ako povedal vatikánsky štátny sekretár kardinál, P. Parolin: “V súčasnosti sú nálady [...]

Kyjev potvrdzuje – Johnson zničil dohodu!

25.11.2023

Kyjev teraz potvrdzuje, že britský Boris Johnson skutočne podkopal mierovú dohodu na jar roku 2022! Nad Kyjevom visí mrak skazy, keďže režimu prezidenta Zelenského zostáva už len málo, okrem vykonávania útokov bezpilotnými lietadlami a atentátov. Medzitým sa dnes hra o vine rozprúdila! Keď šéf Zelenského parlamentnej frakcie v Najvyššej rade, D. Arakhamia, ktorý bol [...]

Slová nestačia opísať dnešnú situáciu!

24.11.2023

Fakty hovoria samy za seba. Britská a aj americká vláda zámerne a vedome dovoľujú Netanjahuovmu Izraelu páchať vojnové zločiny pred zrakom celej planéty, zločiny také ohavné, že sú morálnou škvrnou na celom ľudstve! A vedú nás k výkrikom: To, čo sa kedy stalo „Už nikdy viac”! A robia to ale už „v plnom technickom spektre,“ ako sa zvykne hovoriť, aby [...]

praha, česko

Sneženie v Česku komplikuje dopravu, v okolí Prahy meškajú autobusy aj vlaky

28.11.2023 20:57

Český hydrometeorologický ústav vydal výstrahu pred tvorbou závejov a snehových jazykov.

izrael, hamas, rukojemníci

Hamas prepustil ďalších 12 rukojemníkov, Izrael 30 palestínskych väzňov

28.11.2023 20:29

Hamas odovzdal delegátom Medzinárodného výboru Červeného kríža piatu skupinu rukojemníkov unesených z juhu Izraela do palestínskeho Pásma Gazy.

SR Korčok kandidatúra prezident BAX

Korčok predstavil tri princípy zahraničnopolitického pôsobenia

28.11.2023 20:03

Najväčšou výzvou slovenskej zahraničnej politiky je to, či sa dokážeme postaviť na správnu stranu histórie, skonštatoval prezidentský kandidát Ivan Korčok.

Putin, Kremeľ, Rusko, vojna na Ukrajine, Moskva

Putin: Západ potrebuje rozporcovať a vydrancovať Rusko. Vraciame sa ako svetová veľmoc

28.11.2023 18:14

Šéf Kremľa vystúpil prostredníctvom videokonferencie na takzvanom Svetovom ruskom ľudovom zhromaždení.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,306
Celková čítanosť: 3608019x
Priemerná čítanosť článkov: 2763x

Autor blogu

Kategórie