Založ si blog

Na pokraji finančného Armagedonu!

Nepríjemnou skutočnosťou, pred ktorou príliš veľa komentátorov už uteká zo strachu, nevedomosti alebo tiež z intelektuálnej nečestnosti, je skutočnosť, že svetový finančný systém sa nachádza vôbec na pokraji globálneho finančného zrútenia časovanej bomby derivátov v hodnote cez 1,2 kvadrilióna dolárov, ktorú bývalý guvernér Banky England Mervyn King v septembri 2019 uviedol, že je už na pokraji finančného Armagedonu!

Ale táto ponurá realita, bola známa dlho pred spustením pandémie COVID počas akcie 201 v októbri 2019. A práve to nadchádzajúce finančné zlyhanie je základom vojnového úsilia proti Číne, ktorého sa niektorí západní geopolitičania obávajú, že i bude formovať nový systém, ktorý sa snažili ovládať. Francúzsky prezident Lemaire, v júli 2019, keď povedal: 

“Pokiaľ nie sme schopní znova objaviť Bretton Woods, Nová hodvábna cesta (Nová Hodvábna Iniciatíva) by sa mohla stať novým svetovým poriadkom”!

13 000+ Haiťanov žiadajú azyl v USA

20.09.2021

Odhady prevažne haitských migrantov, ktorí kempujú pod medzinárodným mostom texaského mesta Del Rio, boli do soboty 18. septembra poludnia už viac ako 13 000 s šerifom z Val Verde. Župa už odhaduje počet na 13 700 ľudí. Lenže viac autobusových zásielok stále pochádza z iných častí Mexika. Zatiaľ čo americká pohraničná hliadka zriadila prenosné toalety! A uvádza sa, [...]

Francúzi odvolajú veľvyslancov USA a AU!

19.09.2021

Francúzsky minister zahraničných vecí Jean-Yves Le Drian, neskoro v noci vydal desivé oznámenie o odvolaní francúzskych veľvyslancov v Amerike a Austrálii za ‚neprijateľné správanie medzi spojencami a partnermi, ale bez vysvetlenia: ‚Na žiadosť prezidenta republiky bezodkladne odvolávam do Paríža našich veľvyslancov USA a Austrálii na konzultácie. To [...]

Nadácia Gates a budúca plandémia!

16.09.2021

Nadácia Gates varuje pred budúcimi plandemickými hrozbami, lebo reakcia na CO19 naďalej otravuje a ničí svetovú ekonomiku! Ale nadácia si zdanlivo umyla ruky jedným vírusom a zároveň varovala, že svet nie je pripravený vysporiadať sa s ďalšou veľkou pandémiou. Výročná správa nadácie, zverejnená minulý utorok, nariekala nad nárastom chudoby spôsobenej [...]

Belarus, Minsk, vojenské cvičenie, ruské tanky

Na západe Ukrajiny sa začalo rozsiahle vojenské cvičenie

20.09.2021 13:33

Manévre pod názvom Rapid Trident sa odohrávajú na západe Ukrajiny, zhruba 25 kilometrov od poľských hraníc.

florbal, škola pavla demitru, telocvična, deti, telesná výchova

Deti sa málo hýbu, rodičia to chcú zmeniť

20.09.2021 13:30

Deti majú málo pohybu a pandémia situáciu ešte zhoršila. Ako situáciu zlepšiť?

najvyšší súd

Zástupca Najvyššieho súdu nebude v Hegerovej pracovnej skupine

20.09.2021 12:30

Predseda Najvyššieho súdu Ján Šikuta dospel k záveru, že Najvyšší súd do pracovnej skupiny "Pre obnovu dôvery v právny štát" svojho zástupcu nevyšle.

remišová, heger, matovič, krajniak

Na úrade vlády začala fungovať pracovná skupina pre obnovu dôvery v právny štát

20.09.2021 12:00

Jej zriadenie schválila bezpečnostná rada štátu ako reakciu na situáciu v bezpečnostných zložkách. Matovič očakáva prvé výsledky už za pár dní.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 768
Celková čítanosť: 1784869x
Priemerná čítanosť článkov: 2324x

Autor blogu

Kategórie