Založ si blog

Fauci a médiá majú na rukách krv CO19!

Zďaleka najhorším vládnym funkcionárom počas Trumpovej vlády a priamo tam hore medzi najhoršími v amerických dejinách bol aj doktor Anthony Stephen Fauci. Médiami považovaný za kombináciu Ježiša, Mojžiša a Hippokrata, tento už preplatený doživotný byrokrat bol povýšený na úroveň veštca a každé slovo z jeho úst bolo považované za dokázanú vedu!

Aj keď tento koncept bol viditeľný ako oxymoron pre kohokoľvek, kto má vzdelanie v siedmom ročníku, a aj keď si toľkokrát protirečil, bolo by potrebné počítadlo, primerane, počítať. Rovnaké médiá medzitým obviňovali Donalda Trumpa, že dokonca naznačujú, že lacný, ľahko dostupný hydroxychlorochín mohol byť užitočný pri liečbe choroby, ktorá sa volá COVID19!

Fauci sa stal hovorcom týchto Trumpofrenikov a podľa všetkého upravil svoje názory podľa svojich potrieb. Každý, kto ale nesúhlasil s Jeho Veličenstvom, bez ohľadu na jeho úžasne veľkú dobromyseľnosť, bol v tlači a sociálnych sieťach zosmiešňovaný a obvinený z konšpirácii! Aj s antidemokratickou inštitúciou Facebook, ktorá preniká našimi životmi v desivej miere!

Pretože by až doteraz nezverejňovala, ale ani vôbec neblokovala bežné spochybňovanie pôvodu choroby CO. Ale že to muselo pochádzať len z mokrého trhu v Čínskom Wuhane, podľa pôvodného falošného osobného pohľadu Marka Zuckerberga, a nie z čínskeho CCP vládneho laboratória, financovaného Americkými dolármi daňových poplatníkov, ale napriek tomu doktor Anthony Fauci mu neprotirečil!

Dokonalý plán na zničenie Ameriky!

16.08.2022

Vďaka zdrojom, ktoré poskytli dôverné informácie, teraz poznáme niektoré podrobnosti o pláne, o ktorom nám bolo povedané, že ho sleduje Bidenov režim, s cieľom dosiahnuť úplné zvrhnutie a zničenie Spojených Štátov Amerických! Nedávna razia FBI-DOJ na Mar-a-Lago je kľúčovým prvkom tohoto plánu. Ale razia bola údajne navrhnutá tak, aby vyvolala ozbrojené povstanie [...]

USA zas na Taiwane konfrontuje Čínu!

15.08.2022

Svet netrpezlivo očakáva ďalší krok Číny po tom, čo skupina USA zákonodarcov už pristála v noci na Taiwane len 12 dní po kontroverznej návšteve Nancy Pelosiovej na samovládnom ostrove. Napätie v dňoch od návštevy pani Pelosiovej výrazne vzrástlo, pričom Čína odvetou uskutočnila bezprecedentné vojenské cvičenia okolo Taiwanu v snahe odradiť vnútorných a vonkajších [...]

UK Guardian vyzýva k odsúdeniu Trumpa!

14.08.2022

Londýnsky denník Guardian zverejnil stanovisko s názvom: Čas sa kráti. Ministerstvo spravodlivosti musí obžalovať a odsúdiť Trumpa. I poradca kampane Baracka Obamu v roku 2008 už aj vyzval na zosadenie Trumpa po tom, čo odvolal riaditeľa FBI Jamesa Comeyho. Ich hlavným tvrdením je, že Trump a jeho úradníci vymazali texty, ktoré by ukázali ich sprisahanie za štátny prevrat, [...]

Hagemanová

Primárky vo Wyomingu vyhrala kandidátka podporovaná Trumpom

17.08.2022 07:05

Republikánskou kandidátkou v doplňujúcich novembrových voľbách bude právnička Harriet Hagemanová. Trumpova kritička Liz Cheneyová neuspela.

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj

ONLINE: Zelenskyj: Ľudí sme pred vojnou nevarovali, aby nevypukla panika

17.08.2022 06:00, aktualizované: 06:40

Ak by sme zverejnili varovania, ktoré sme dostávali pred vojnou, vypukla by panika a Rusi by nás dostali za tri dni, hovorí Volodymyr Zelenskyj.

vrtuľník, helikoptéra, Horská, letecká záchranná služba, lekár

Záchranári pomáhali v Malej Fatre turistovi po nepriamom zásahu bleskom

16.08.2022 23:34

Český turista mal utrpieť poranenie hlavy, ruky a sťažoval sa na bolesti chrbtice a rebier.

Opičie Kiahne

Irán hlási prvý prípad nákazy vírusom opičích kiahní

16.08.2022 23:13

Nakazenou osobou je 34-ročná žena žijúca v juhozápadnom meste Ahváz.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,000
Celková čítanosť: 2569605x
Priemerná čítanosť článkov: 2570x

Autor blogu

Kategórie