Založ si blog

Konšpirátorska hierarchia a Výbor 300!

Dokážete si predstaviť mocnú skupinu, ktorá nepozná žiadne národné hranice, je nad zákonmi všetkých krajín, ktorá ovláda všetky aspekty politiky, náboženstva, obchodu a priemyslu, bankovníctva, poisťovníctva, baníctva, obchodu s drogami, ale i ropného priemyslu, a skupina zodpovedná nikomu okrem jej členov? 

Pre drvivú väčšinu z nás ľudí by sa takáto skupina zdala byť mimo sféry možností a schopností akejkoľvek danej organizácie. Ak tomu v skutočnosti veríte, potom ste vo väčšine. Koncepcia tajnej, elitnej skupiny, ktorá vykonáva kontrolu ale nad každým aspektom nášho života, je mimo nášho chápania. Američania sú náchylní povedať: 

‚Tu sa to nemôže stať, naša ústava to zakazuje’! Jedna kniha má grafické vyjadrenie o tom, že existuje taký orgán, ktorý sa nazýva ‚Výbor 300‘. Aj keď sa väčšina ľudí pokúsi vyriešiť naše problémy, hovoria alebo píšu o ‚oni‘; táto kniha hovorí presne o tom, kto ‚sú‘ a čo ‚oni‘ naplánovali pre našu budúcnosť!

Ako ‚sú‘ vo vojne s americkým národom už 50 rokov, vojna, v ktorej sme na pokraji prehry, aké metódy ‚používajú‘ a presne to, ako nám ‚oni‘ vymyli mozgy. Lenže ak ste zmätení v tom, prečo sa dejú veci, ktoré sa nám ako národom zatiaľ nepáčia, zdá sa nám bezmocné zabrániť, pretože sa zdá, že USA vždy vsádzajú na nesprávneho koňa.

Prečo sú USA v depresii z ktorej už nevyjdú, prečo boli naše niekdajšie spoločenské a morálne hodnoty odvrátené ale i zdanlivo navždy pochované? Ak ste zmätení z mnohých tých konšpiračných teórií, hierarchia konšpirátorov: výbor 300 členov jednoznačne stanoví, že tieto podmienky boli zámerne vytvorené tak, aby nás zrazili na kolená. 

Keď si prečítate aplikované pravdy obsiahnuté v tejto knihe, pochopenie minulých a aj súčasných politických, ekonomických, spoločenských a náboženských udalostí už nebude pre vás žiadny problém! Tento silný prehľad síl, ktoré sa pohybovali proti USA a vlastne proti celému slobodnému svetu, nemožno ignorovať!

13 000+ Haiťanov žiadajú azyl v USA

20.09.2021

Odhady prevažne haitských migrantov, ktorí kempujú pod medzinárodným mostom texaského mesta Del Rio, boli do soboty 18. septembra poludnia už viac ako 13 000 s šerifom z Val Verde. Župa už odhaduje počet na 13 700 ľudí. Lenže viac autobusových zásielok stále pochádza z iných častí Mexika. Zatiaľ čo americká pohraničná hliadka zriadila prenosné toalety! A uvádza sa, [...]

Francúzi odvolajú veľvyslancov USA a AU!

19.09.2021

Francúzsky minister zahraničných vecí Jean-Yves Le Drian, neskoro v noci vydal desivé oznámenie o odvolaní francúzskych veľvyslancov v Amerike a Austrálii za ‚neprijateľné správanie medzi spojencami a partnermi, ale bez vysvetlenia: ‚Na žiadosť prezidenta republiky bezodkladne odvolávam do Paríža našich veľvyslancov USA a Austrálii na konzultácie. To [...]

Nadácia Gates a budúca plandémia!

16.09.2021

Nadácia Gates varuje pred budúcimi plandemickými hrozbami, lebo reakcia na CO19 naďalej otravuje a ničí svetovú ekonomiku! Ale nadácia si zdanlivo umyla ruky jedným vírusom a zároveň varovala, že svet nie je pripravený vysporiadať sa s ďalšou veľkou pandémiou. Výročná správa nadácie, zverejnená minulý utorok, nariekala nad nárastom chudoby spôsobenej [...]

najvyšší súd

Zástupca Najvyššieho súdu nebude v Hegerovej pracovnej skupine

20.09.2021 12:30

Predseda Najvyššieho súdu Ján Šikuta dospel k záveru, že Najvyšší súd do pracovnej skupiny "Pre obnovu dôvery v právny štát" svojho zástupcu nevyšle.

remišová, heger, matovič, krajniak

Na úrade vlády začala fungovať pracovná skupina pre obnovu dôvery v právny štát

20.09.2021 12:00

Jej zriadenie schválila bezpečnostná rada štátu ako reakciu na situáciu v bezpečnostných zložkách. Matovič očakáva prvé výsledky už za pár dní.

Juraj Kožuch, súd

Kauza Dobytkár: Kajúcnik mal manipulovať výpovede voči exriaditeľovi PPA, polícia to odmieta

20.09.2021 11:28

Kajúcnik v kauze Dobytkár Marek Kodada je jediný svedčiaci svedok proti bývalému generálnemu riaditeľovi Pôdohospodárskej platobnej agentúry Jurajovi Kožuchovi.

Španielska chrípka

Počet úmrtí na covid v USA čoskoro prekoná počet obetí španielskej chrípky

20.09.2021 10:21

Úmrtia súvisiace s covidom dosiahli počet 673 763, čo je len približne o 1 200 menej, než úmrtí v roku 1918 na španielsku chrípku, ktorá si v USA vyžiadala podľa odhadov 675-tisíc životov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 768
Celková čítanosť: 1784712x
Priemerná čítanosť článkov: 2324x

Autor blogu

Kategórie