Založ si blog

Konšpirátorska hierarchia a Výbor 300!

Dokážete si predstaviť mocnú skupinu, ktorá nepozná žiadne národné hranice, je nad zákonmi všetkých krajín, ktorá ovláda všetky aspekty politiky, náboženstva, obchodu a priemyslu, bankovníctva, poisťovníctva, baníctva, obchodu s drogami, ale i ropného priemyslu, a skupina zodpovedná nikomu okrem jej členov? 

Pre drvivú väčšinu z nás ľudí by sa takáto skupina zdala byť mimo sféry možností a schopností akejkoľvek danej organizácie. Ak tomu v skutočnosti veríte, potom ste vo väčšine. Koncepcia tajnej, elitnej skupiny, ktorá vykonáva kontrolu ale nad každým aspektom nášho života, je mimo nášho chápania. Američania sú náchylní povedať: 

‚Tu sa to nemôže stať, naša ústava to zakazuje’! Jedna kniha má grafické vyjadrenie o tom, že existuje taký orgán, ktorý sa nazýva ‚Výbor 300‘. Aj keď sa väčšina ľudí pokúsi vyriešiť naše problémy, hovoria alebo píšu o ‚oni‘; táto kniha hovorí presne o tom, kto ‚sú‘ a čo ‚oni‘ naplánovali pre našu budúcnosť!

Ako ‚sú‘ vo vojne s americkým národom už 50 rokov, vojna, v ktorej sme na pokraji prehry, aké metódy ‚používajú‘ a presne to, ako nám ‚oni‘ vymyli mozgy. Lenže ak ste zmätení v tom, prečo sa dejú veci, ktoré sa nám ako národom zatiaľ nepáčia, zdá sa nám bezmocné zabrániť, pretože sa zdá, že USA vždy vsádzajú na nesprávneho koňa.

Prečo sú USA v depresii z ktorej už nevyjdú, prečo boli naše niekdajšie spoločenské a morálne hodnoty odvrátené ale i zdanlivo navždy pochované? Ak ste zmätení z mnohých tých konšpiračných teórií, hierarchia konšpirátorov: výbor 300 členov jednoznačne stanoví, že tieto podmienky boli zámerne vytvorené tak, aby nás zrazili na kolená. 

Keď si prečítate aplikované pravdy obsiahnuté v tejto knihe, pochopenie minulých a aj súčasných politických, ekonomických, spoločenských a náboženských udalostí už nebude pre vás žiadny problém! Tento silný prehľad síl, ktoré sa pohybovali proti USA a vlastne proti celému slobodnému svetu, nemožno ignorovať!

Pauza musí zabrániť svetovej vojne III

27.11.2023

Krátke, hoci úspešné prímerie dosiahnuté tento týždeň medzi Izraelom a Hamasom, predstavuje podstatné otvorenie úsilia vyhnúť sa zhonu svetovej vojny. Rukojemníkov prepustili z oboch strán v piatok 24. novembra, opäť v sobotu 25. novembra za veľkej pompy v oboch krajinách. Ako povedal vatikánsky štátny sekretár kardinál, P. Parolin: “V súčasnosti sú nálady [...]

Kyjev potvrdzuje – Johnson zničil dohodu!

25.11.2023

Kyjev teraz potvrdzuje, že britský Boris Johnson skutočne podkopal mierovú dohodu na jar roku 2022! Nad Kyjevom visí mrak skazy, keďže režimu prezidenta Zelenského zostáva už len málo, okrem vykonávania útokov bezpilotnými lietadlami a atentátov. Medzitým sa dnes hra o vine rozprúdila! Keď šéf Zelenského parlamentnej frakcie v Najvyššej rade, D. Arakhamia, ktorý bol [...]

Slová nestačia opísať dnešnú situáciu!

24.11.2023

Fakty hovoria samy za seba. Britská a aj americká vláda zámerne a vedome dovoľujú Netanjahuovmu Izraelu páchať vojnové zločiny pred zrakom celej planéty, zločiny také ohavné, že sú morálnou škvrnou na celom ľudstve! A vedú nás k výkrikom: To, čo sa kedy stalo „Už nikdy viac”! A robia to ale už „v plnom technickom spektre,“ ako sa zvykne hovoriť, aby [...]

SR Korčok kandidatúra prezident BAX

Korčok predstavil tri princípy zahraničnopolitického pôsobenia

28.11.2023 20:03

Najväčšou výzvou slovenskej zahraničnej politiky je to, či sa dokážeme postaviť na správnu stranu histórie, skonštatoval prezidentský kandidát Ivan Korčok.

Putin, Kremeľ, Rusko, vojna na Ukrajine, Moskva

Putin: Západ potrebuje rozporcovať a vydrancovať Rusko. Vraciame sa ako svetová veľmoc

28.11.2023 18:14

Šéf Kremľa vystúpil prostredníctvom videokonferencie na takzvanom Svetovom ruskom ľudovom zhromaždení.

Recep Tayyip Erdogan

Erdogan: Izrael by sa mal postaviť pred medzinárodný súd

28.11.2023 17:54

V polovici novembra Erdogan v prejave v parlamente označil Izrael za "teroristický štát" a dianie v Pásme Gazy za genocídu.

Nemecko Počasie Doprava Sneženie

Sneh a poľadovica zasiahli viaceré časti Nemecka, hlásia obete

28.11.2023 17:28

Husté sneženie má na severe Nemecka a v oblasti Baltského mora pretrvať aj v nasledujúcich dňoch.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,306
Celková čítanosť: 3607910x
Priemerná čítanosť článkov: 2763x

Autor blogu

Kategórie