Založ si blog

Španielská chrípka – len očkovaní zomreli!

História nám hovorí, že španielska chrípka v roku 1918 zabila 50 – 100 miliónov ľudí. V tej dobe, lekárske a farmaceutické zdroje to opísali ako najhroznejšia chorobná nákaza od Čierneho moru z roku 1347, ktorá zabila odhadom 25-30 miliónov ľudí!

Španielsko bolo počas ww1 neutrálne a na rozdiel od bojujúcich krajín NECENZÚROVALO svoju tlač. Výsledkom bolo, že Španielsko ako prvé nahlásilo epidémiu chrípky už v roku 1918 a ako zdroj sa stalo svetovým ‚obetným baránkom’! A zrodili španielsku chrípku!

V rámci prípravy na prvú svetovú vojnu sa vo Fort Riley v Kansase, USA, uskutočnil ale masívny vojenský očkovací experiment zahŕňajúci množstvo predtým vyvinutých vakcín, kde bol medzi iným hlásený aj prvý svetový prípad takzvanej španielskej chrípky!

Nový farmaceutický priemysel sponzorovaný ‚Rockefellerovým inštitútom pre lekársky výskum‘ mal niečo, čo nikdy predtým neexistovalo – veľké množstvo ľudí na testovanie. Subjekty poskytol nábor do americkej armády a obsahoval okolo 6 miliónov mužov!

Pitvy po vojne ukázali, že chrípka nebola vôbec chrípkou! Bolo to spôsobené náhodnými dávkami experimentálnej ‚vakcíny proti bakteriálnej meningitíde‘, ktorá dodnes skutočne napodobňuje príznaky podobné chrípke. A to vytvorilo vražedné pole!

Ako prelomiť priepasť ľudskosti v Gaze?

10.12.2023

Jeremy Bowen z BBC svoje spravodajstvo o vojne Izraela proti Palestíne z 8. Decembra 2023, uzavrel slovami: „Je to dosť divoké“ , keď opísal spôsob, akým Izrael bez rozdielu ničí územie s viac ako 2 miliónmi ľudí. Oči celého sveta sú upreté na Gazu! Vidia činy alebo nedostatok toho, čo sa tam odohráva. Globálna mienka sa stále obracia proti tejto ničivej [...]

Dôvod prečo sa nechce dať zaočkovať

07.12.2023

On hovorí, že v prípade, že sa niečo stane, nemajú liekové spoločnosti žiadnu právnu zodpovednosť a nemožno ich žalovať. To isté platí aj o politikoch, ktorí toto ošetrenie presadzujú. Práve preto: “Sa nebudem očkovať nejakým novým, experimentálnym vynálezom, keď ľudia, ktorí za ním stoja, neprijímajú žiadny záväzok ani zodpovednosť v prípade, že sa mi [...]

Ďalšia veľká banka – Barclays v kríze!

07.12.2023

Bankový gigant z SK (UK), Barclays, má teraz problémy, pretože jeho druhý najväčší akcionár, Qatar Investment Authority (QIA), inicioval predaj akcií v hodnote viac, ako 510 miliónov libier. Predaj 362 miliónov akcií, jeden z najväčších doteraz, zníži podiel QIA na 2,9 % z 5,3 %. Saudská investičná spoločnosť neustále znižuje svoj podiel v Barclays, čo je teraz [...]

Netanjahu,

Netanjahu Putinovi tlmočil "nespokojnosť" Izraela s hlasovaním Ruska v BR OSN

10.12.2023 17:13

Odvetné akcie izraelskej armády v Pásme Gazy si vyžiadali už najmenej 17 700 obetí, väčšinou žien a detí.

OĽaNO, Igor Matovič,

Predsedom hnutia Slovensko ostáva Igor Matovič

10.12.2023 16:51

Hnutie vyzvalo opozičné PS a SaS, aby nesabotovali jednotný postup opozície.

parlament, Šutaj EŠtok

Šutaj Eštok je za zrušenie ÚŠP, Mikulec na to nevidí dôvod

10.12.2023 14:48, aktualizované: 15:25

Šutaj Eštok argumentuje ohrozením ľudských práv a slobôd.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,313
Celková čítanosť: 3630304x
Priemerná čítanosť článkov: 2765x

Autor blogu

Kategórie