Založ si blog

Tucty demokratov naliehajú na Bidena!

Myslím, že by bolo vhodné pripomenúť skutočnosť, že keďže nás Eva na samom začiatku dostala do toho tak veľkého neporiadku,v ktorom sa dnes nachádza ľudstvo, pripomenúť všetkým ľuďom dnes žijúcim, že podobne aj dnešný feminizmus môže dosiahnuť presne taký istý konečný cieľ rovnosti, keď žena spustí jadrovú vojnu vediacu do Armagedonu!

Takmer viac ako tri tucty domácich demokratov v Amerike podpísali list, v ktorom spolu vyzývajú prezidenta US Joe Bidena, aby sa sám vzdal jedinečnej kontroly nad jadrovými zbraňami: ‚Poverenie len jednej osoby touto úlohou predstavuje skutočný risk‘, uvádza sa na dvojstranovom liste v snahe, ktorej sa venovali rep. J. Panetta a rep. Ted Lieu.

‚Minulí prezidenti hrozili útokom na iné krajiny jadrovými zbraňami alebo sami prejavili správanie, ktoré spôsobilo, že ostatní úradníci vyjadrili znepokojenie nad prezidentovým rozsudkom‘, dodáva list. Politico, naznačujúc skutočné zdieľanie moci s viceprezidentkou Harrisovou alebo Nancy Pelosiovou, to zhrnulo týmito vážnymi varovnými slovami:

‚Ponúkame iné alternatívy, vrátane požadovania ďalších úradníkov v USA administratíve v rade po sebe, ako viceprezidentka Kamala Harris a hovorca snemovne Nancy Pelosiová – kde ani jedna z nich nemôže byť prezidentom Spojených štátov Amerických odvolaná, ak sa rozhodnú nesúhlasiť s rozkazom prezidenta USA na spustenie atómových zbraní‘!

Cesta vpred – nový svetový poriadok!

21.06.2024

Vzniká nový svetový poriadok, ku ktorému by sa Západ radšej pridáva, než aby sa mu postavil. Ruský prezident Vladimir Putin je v Číne na svojej prvej medzinárodnej ceste od inaugurácie 7. mája na nové funkčné obdobie prezidenta. Ide o 75. výročie nadviazania diplomatických vzťahov medzi Ruskom a Čínou a vedúci predstavitelia dvoch stálych členov Bezpečnostnej rady OSN [...]

V. Putin – krádež bude stále len krádež!

20.06.2024

Reakcia Vladimíra Putina o pláne zabavenia majetku RF členmi G7: “Napriek všetkým podvodom, krádež je a stále bude len krádežou“! Po tom, čo sa vo štvrtok lídri Skupiny siedmich na summite v Taliansku dohodli, že Ukrajine poskytnú až 50 miliárd dolárov s využitím úrokov zo zmrazených aktív ruskej centrálnej banky, prezident Putin sa k tomuto kroku vyjadril počas [...]

V Anglicku začínajú predávať jedlý hmyz!

19.06.2024

Britské supermarkety začínajú do predajného sortimentu zavádzať jedlý hmyz ako súčasť celoeurópskej kampane, ktorá má pomôcť chudobným rodinám prežiť krízu životných nákladov a nadchádzajúci globálny nedostatok potravín celosvetovo! Bill Gates a kolegovia zo Svetového ekonomického fóra (WEF) už dlho vyhlasujú, že ľudstvo bude čoskoro jesť hmyz, chrobáky a [...]

handlová, fico, atentát

Vyšetrovanie atentátu na Fica: Aký je posun? Prvé závery by mohli byť známe koncom leta, Cintulu posudzujú psychiatri

21.06.2024 07:00

Po embargu na informovanie prestali o prípade podrobne hovoriť aj ministri. Opozícia však kritizuje úniky či tvrdenia o jasnom motíve napriek tomu, že závery vyšetrovania ešte nepoznáme.

malvér, vírus, malware, malver, antivirus, trojsky kon, pocitac,

USA zakazujú ruskej firme Kaspersky Lab predaj antivírusového softvéru

21.06.2024 06:27

Ministerstvo obchodu svoje rozhodnutie odôvodnilo obavami o národnú bezpečnosť.

Kalifornia streľba usa

Počas sviatku pripomínajúceho koniec otroctva v USA bolo postrelených 15 ľudí

21.06.2024 06:20

Násilie vypuklo večer pri jazere Merritt počas akcie, na ktorej sa zúčastnilo až 5000 ľudí a ktorá bola inak pokojná,

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,446
Celková čítanosť: 3993272x
Priemerná čítanosť článkov: 2762x

Autor blogu

Kategórie