Založ si blog

B. Johnson víta Bidena v Britskej ríši!

Britský premiér Boris Johnson venoval väčšinu svojho rozhovoru s programom ‚Face the Nation‘ tvárou v tvár svetlej budúcnosti, v ktorej predpokladá pochodovať bok po boku s Joe Bidenom pri realizácii Veľkého ničenia Impériom. Po objasnení bývalého prezidenta Donalda Trumpa Johnson vybuchol:

‚Som veľmi rád, že máme dobré vzťahy s Bielym domom, a už som mal niekoľko veľmi dobrých rozhovorov s prezidentom Bidenom, fantastických rozhovorov o tom, ako aj on vidí veci. Na ceste myslenie medzi Spojeným kráľovstvom a USA sa stretávame najmä v otázkach, ako sú zmena podnebia!

Potom NATO, Irán, ale predovšetkým spôsoby, ako budú Spojené štáty a Veľká Británia spolupracovať pri riešení environmentálnej výzvy, ktorá čelí našej planéte’! B. Johnson ocenil Bidena za to, že sa opäť pripojil k Parížskym klimatickým dohodám, a tešil sa na ‚fantastickú vec‘, spojenie s cieľom dosiahnuť dohodu!

Johnson sa zaviazal, že bude stáť spolu s Bidenom pri jeho útokoch na Čínskeho Si Ťin-pchinga. K odmietnutiu Bidenovej správy zo strany WHO o COVID-19 uviedol: ‚Jednou z vecí, po ktorých budeme volať v G7, ku ktorej sa prezident J. Biden pripojí, je globálna koordinácia v spojení s týmito chorobami’!

Nové cvičenie NATO pre vojnu s Ruskom!

13.04.2021

Prebiehajúce cvičenie NATO DEFENDER-Europe 2021 NATO sa koná prostred rastúceho predvojnového napätia medzi Ukrajinou a Ruskom, ktoré už jasne vyvolal Joe Biden, ale ktorý bol prokonzulom Ukrajiny iba pred 5-6 rokmi a vydal objednávky priamo z pódia svojho neofašisticky ovládanej Najvyššej rady. A dá sa povedať, že súčasnú eskaláciu spustilo vyhlásenie Bieleho domu z 26. [...]

Pripravujú simuláciu teraz kyber-útokov!

11.04.2021

Pripravujú pre nás fiktívnu simuláciu kybernetických útokov z roku 2021 na kybernetickú pandémiu? Mnoho čitateľov si je vedomých o simulácii, robenej Svetovým ekonomickým fórom s názvom Udalosť 201, ktorá už predchádzala pandémii COVID19. Udalosť 201 to desivo opísala a zdalo sa, že presne predpovedala pandémiu. (Lenže simulácia Covid-19 predchádzala [...]

Môžu ukrajinskí blázni začať vojnu?

10.04.2021

Ukrajinská vojenská armáda ostreľuje na zemi naďalej republiky v odtrhnutých v regióne Donbas. Podľa Doneckej spravodajskej agentúry ostreľovanie prerušilo dodávku elektriny v dedine Vasilyevka severovýchodne od mesta Doneck. Zástupca DPR v Spoločnom stredisku pre kontrolu a koordináciu už informoval o ôsmich porušeniach prímeria zo strany ukrajinských síl za posledných [...]

fico, smer

Smer chce na mimoriadnej schôdzi počuť odpovede k Sputniku či vakcinácii

14.04.2021 16:54

Okrem poslancov Smeru sa pod návrh podpísali aj nezaradení poslanci.

Vladimir Putin

Väčšina Slovákov nevníma Rusko ako hrozbu, orientáciu na Východ ale nechcú

14.04.2021 16:23

Vyplýva to z najnovšieho prieskumu slovenskej neziskovej organizácie Globsec.

SR Veľká noc kontroly polícia okresy Dargov KEX

Polícia zistila 4 495 priestupkov, udelila pokuty za 127-tisíc eur

14.04.2021 16:15

Počas minulého týždňa skontrolovali policajti v súvislosti s núdzovým stavom a zákazom vychádzania viac ako 82-tisíc osôb.

sulík, korčok

Sulík je za zverejnenie zmluvy k Sputniku a kritizuje Gyimesiho

14.04.2021 15:51

Šéf SaS nemá výhrady k tomu, že o uvoľnení opatrení informoval Matovič.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 671
Celková čítanosť: 1504905x
Priemerná čítanosť článkov: 2243x

Autor blogu

Kategórie