Založ si blog

Aj rešpektovaný demokrat kritizuje voľby!

V súdnom spore vysoko rešpektovvaný Demokrat trvá na tom, že volebné automaty nesprávne spočítali tisíce hlasov, a preto požaduje ručné spočítanie volebných hlasov! Urobil to Marc Elias, ktorý zastupoval aj viceprezidentku Kamalu Harrisovú.

Takže podal právnu sťažnosť, podľa ktorej údajné hlasovacie zariadenia v newyorských kongresových pretekoch nesprávne sčítavali stovky, ak nie tisíce neplatných volebných hlasov! Elias zastupoval súčasného demokrata Anthonyho Brindisiho.

V právnom podaní z 1. februára advokátska kancelária Eliasa v Perkins Coie tvrdila, že voľby boli poznačené zásadnými chybami a nezrovnalosťami! A uviedli rozdiely v ručne spočítaných hlasovacích lístkoch a hlasovacích lístkoch počítaných strojom:

„V tomto prípade existuje dôvod domnievať sa, že hlasovacie tabulačné prístroje veľmi nesprávne prečítali  stovky,  ak nie  tisíce  platných hlasov ako podvody a že tieto chyby tabulačných volebných strojov neúmerne a nelegálne ovplyvnili jeho klienta“!

 

https://www.brighteon.com/78931d4e-8d2d-4751-beb6-11bb394dc1f1

Donald Trump žaluje Christophera Steela

04.10.2023

The New York Post 29. septembra informoval, že Donald Trump „žaluje bývalého dôstojníka MI6 Christophera Steela za prácu na neslávne známom zdiskreditovanom spise, ktorý nesie jeho meno“! The Post cituje vyhlásenie Trumpovho právnika Tima Lowlesa: „A v mene prezidenta Donalda J. Trumpa bolo začaté konanie proti Orbis Business Intelligence Limited. Nárok sa týka [...]

Putinova Strana vyhrala s náskokom!

03.10.2023

Putin hovorí s novozvolenými predstaviteľmi, berie na vedomie celonárodnú jednotu a nadšenie, keď už 8. až 10. septembra sa v RF konali miestne voľby. Zahŕňali regionálne, komunálne a guvernérske voľby a bolo to prvýkrát, čo sa zúčastnili nové ruské územia Doneckej a Luganskej ľudovej republiky, ako aj Cherson a Záporožie! Účasť bola údajne najvyššia od roku 2017 [...]

Priatelia Charty OSN sa mobilizujú!

01.10.2023

Skupina priateľov Charty OSN sa mobilizuje, aby ukončila sankčnú „vojnu“ proti jednej tretine ľudstva! Jedným z menej propagovaných, ale dôležitých stretnutí, ktoré sa konalo 22. septembra na okraji Valného zhromaždenia OSN, bolo štvrté ministerské stretnutie „Skupiny priateľov na obranu Charty Spojených národov. Skupina, ktorá má podľa ruského ministerstva [...]

Patriot, Nemecko

Vláda schválila obstaranie systémov protivzdušnej obrany

04.10.2023 11:44

Slovensko to bude stáť 193,98 milióna eur.

Gaderská dolina

Vláda schválila zonáciu Národného parku Veľká Fatra, jeho výmera sa zvýši

04.10.2023 11:34

ýmera sa zvýši na 40 889 hektárov.

Azerbajdžan / Arménsko / Karabach /

EÚ, Rusko a USA tajne konali pred azerbajdžanským útokom. Diplomacia medzi Západom a Ruskom zlyhala

04.10.2023 11:26

Predstavitelia Spojených štátov, Európskej únie a Ruska sa v septembri zišli v Turecku na neverejných mimoriadnych rokovaniach.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,268
Celková čítanosť: 3492076x
Priemerná čítanosť článkov: 2754x

Autor blogu

Kategórie