USA univerzitám – odhaľte zdroje financií!
8. augusta 2020 02:43,
Prečítané 3 428x,
jankratky,
Biblia, Boh, história, Meditácia, pokrok, pravda, Reč, viera, vzdelanie, zákon, zázraky, zdravie, život, zjavenie
USA ministerstvo spravodlivosti stíha čínskych akademikov, ktorí pracovali ako výskumní pracovníci na amerických univerzitách a obviňuje ich, že zatajovali spoluprácu s čínskou armádou a páchali vízové podvody.
Najnovšie bola čínska onkológka Tang Juan, ktorá pracovala na kalifornskej univerzite v Davise, federálnymi úradmi zatknutá a vzatá do väzby v Sacramente, zadržianá ale bez kaucie a obvinená z členstva v CCP.
Zároveň že v ľudovej oslobodenej armáde páchala vízové podvody. Podľa Associated Press, Tangov právnik tvrdí, že dôkazy proti nej boli založené na starých fotografiách z obdobia, keď bola študentkou medicíny.
Že študovala v škole riadenej armádou a mala dokumenty preložené aplikáciami! A na včerajšom tlačovom brífingu hovorca čínskeho ministra zahraničných vecí obvinil USA z monitorovania, obťažovania a väznenia!
30.10.2025
Naša súčasná fáza dejín je obdobím strašného napätia medzi tými, ktorí podporujú vojnu, a tými, ktorí podporujú riešenie sporov. Úmyselné podporovanie ozbrojeného konfliktu v dobe jadrových zbraní je šialené. Ale rastú sily rozumu a nádeje. To, že pápež Lev XIV. 25. októbra nastolil prelomové koncepty kardinála Mikuláša Kusánskeho (roky 1401 – 1464), je [...]
28.10.2025
Odhaľujeme jednu z najkontroverznejších a najmenej diskutovaných právd 20. st. – ako sa peniaze Wall Streetu potichu prelínali s nástupom Adolfa Hitlera k moci. Toto nie je príbeh o otvorenej lojalite ani otvorenom sprisahaní, ale o temných chodbách, kde sa stretávali globálne financie, politické zúfalstvo a morálny kompromis. Od popola prvej svetovej vojny až po veľký chaos [...]
25.10.2025
Tisíce ľudí pochodujú v Budapešti za ukončenie vojny na Ukrajine a podporu Orbána. Podporovatelia maďarského premiéra Viktora Orbána dnes demonštrovali v Budapešti, aby sa postavili proti akejkoľvek podpore vojny na Ukrajine. O šesť mesiacov sa konajú národné voľby a Orbánov súper Péter Magyar, ktorého stúpenci plánovali pochodovať neskôr v ten istý deň, a ten má [...]
Celá debata | RSS tejto debaty