Založ si blog

Už vôbec neodporujú ani tyranii!

Momentálne celé ľudstvo sa nachádza na historickej križovatke a väčšina ľudí sa ľahko rozhoduje poslúchať nový vznikajúci sociálny poriadok. V USA, napríklad, je hystéria a strach už veľmi silná, hmatateľná a dokonca aj škaredá!

Rovnako ako Stanley Milgram demonštroval vo svojom dnes už slávnom spoločenskom experimente, kde väčšina ľudí už sa stavia proti svojim susedom a krajanom a úmyselne vystupujú ako ochrancovia nového normálu!

Dnešné médiá v americkom národe sú rakovinou, ktorá pohlcuje sociálnu štruktúru ich spoločnosti a požaduje, aby sa hľadali rozdiely medzi nimi a všetkými ostatnými a tiež požadovali, aby sa stratili v kolektívnom sociálnom šialenstve.

Americký duch individualizmu a osobnej slobody je potlačovaný nátlakom kolegov, aby sa prispôsobili a poslúchali. Takto to ale nemalo byť! Američania boli dlho obdivovaní vo svete za odvahu pri obrane slobody!

Ale dnes sú už tak slabí, zlomení a zmätení, že sa zdá, že sa nemôžu spojiť a súhlasiť v žiadnom významnom akte! Policajný štát, ktorý sa zrazu zrodil okolo nich ich odrádza od zmysluplného protestného hnutie proti vojne. 

‚Stali sme sa poslušnými, udomácnenými, rozptýlenými, rozdelenými, nefunkčnými a aj klamlivými osobami, ktoré už vôbec nie sú schopné ani trochu odporovať tyranii!. Je čas v súčasnosti, aby im niekto iný rozsvietil a ukázal cestu‘!

Máme očakávať Americké voľby v 2024?

08.08.2022

Začiatkom týždňa bývalý prezident Donald Trump oznámil svoj zámer zúčastniť sa na voľbách v roku 2024, čo sa predpokladá, pretože už jeho podpora medzi potenciálnymi republikánskymi kandidátmi je 49 %, v porovnaní s 25 % podporou pre DeSantisa a žiadny iný kandidát nemá viac ako 7. %. Netrvalo ani dva dni, kým Zákon Oprávnenia na Obranu, tohto roku 2022 Snemovňa [...]

Amnesty International obviňuje Ukrajinu!

06.08.2022

Amnesty International obviňuje Ukrajinu z vystavovania svojich civilistov riziku smrti! Medzinárodná organizácia pre ľudské práva po prvýkrát potvrdila, že ukrajinská armáda skutočne vystavuje UA a RF civilistov riziku, ako ich Rusi obviňujú už mnoho mesiacov: ‚Ukrajinské sily ohrozili civilistov zriaďovaním základní a prevádzkovaním zbraňových systémov v [...]

Vojenské napätie okolo Taiwanu stúpa!

05.08.2022

Len niekoľko hodín po tom, ako Pelosiovej lietadlo USA pristálo v Tchaj-peji, Ľudová oslobodzovacia armáda (PLA) oznámila cez Xinhua, že bude vykonávať letecké, ale aj námorné cvičenia, ktorých súčasťou budú nácviky ostrej streľby v šiestich oblastiach. okolo Taiwanu. Vojenská technika USA i Číny bola v pohybe už niekoľko hodín, kým Pelosiovej lietadlo bolo stále [...]

vojna na ukrajine, ukrajina

Na Ruskom okupovaných územiach silnie ukrajinský odpor, píše AP

09.08.2022 13:00

Partizánske jednotky verné Kyjevu zabíjajú proruských predstaviteľov, vyhadzujú do povetria mosty či vlaky a pomáhajú armáde pri identifikácii kľúčových cieľov.

Pečniansky les ZSD ochrana prírody vedenie

Energofirma sa spojila s ochranármi. V Pečnianskom lese obnoví chránené územie

09.08.2022 12:41

Západoslovenská distribučná sa spojila so Štátnou ochranou prírody SR (ochranármi), miestnym poľovným združením a lesníkmi. Budú revitalizovať ochranné pásmo.

Opičie kiahne

Vírusom opičích kiahní sa v Nemecku nakazilo štvorročné dievča

09.08.2022 12:29

Nemecko od mája zaznamenalo 2916 prípadov ochorenia.

lietadlo, Boeing, Airbus

Ruský Aeroflot musí kvôli sankciám rozoberať lietadlá na náhradné diely

09.08.2022 11:47

Väčšinu strojov ruskej flotily tvoria zahraničné dopravné lietadlá, na dieloch zo zahraničia ale silne závisia aj lietadlá Suchoj ruskej výroby.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 994
Celková čítanosť: 2550824x
Priemerná čítanosť článkov: 2566x

Autor blogu

Kategórie