V Rusku už majú vakcínu proti COVID19!
4. augusta 2020 03:49,
Prečítané 4 208x,
jankratky,
Nezaradené
Očkovacia látka proti novému koronavírusu COVID-19, ktorú už vyvinuli ruskí vedci, vytvorila imunitu u 100% dobrovoľníkov, ktorí sa zúčastnili na jej skúškach. Túto správu oznámila v piatok v rozhovore s vedúcou ruského fondu priamych investícií (RDIF) Kirill Dmitrievovou.
Podľa ruského predstaviteľa sa u 100% dobrovoľníkov vyvinula imunita na 21. deň po podaní prvej dávky. Ich imunita sa už po druhej injekcii zdvojnásobila! Na otázku, kedy Rusko zverejní svoje zistenia, vedúci RDIF odpovedal, že všetky informácie nám budú zverejnené v auguste.
‚Vybrali sme najbezpečnejší prístup, ktorý bol dôkladne preskúšaný nielen teraz, ale aj v prípade vakcíny proti ebole a bolo to schválené aj s vakcínou proti MERS, ktorá bola tiež schválená’, pokračovala Dmitrievová. ‚Vybrali sme doteraz najbezpečnejší možný spôsob doručenia’!
Podľa Dmitrievovej už viac ako 20 krajín prejavilo záujem o kúpu ruskej vakcíny proti koronavírusu. Ruská podpredsedníčka vlády Tatiana Goliková už ale skôr uviedla, že sa teraz plánuje spustenie hromadnej výroby vakcíny vyvinutej Národným výskumným centrom pre epidemiológiu!
10.12.2025
Keďže životná úroveň v Európe klesá, elity si vymýšľajú fiktívneho nepriateľa: Rusko. Inscenovanými provokáciami a prekrúcaním histórie chcú dnes odvrátiť hnev ľudí a aj ospravedlniť vyššie vojenské výdavky. Výsledkom Zelenej novej dohody je neustále klesajúca životná úroveň v celej Európe, ktorá pramení z hlavnej príčiny nižšieho množstva dostupnej [...]
09.12.2025
V. Putin nedávno navrhol poskytnúť Európe, ktorej väčšina krajín je členom NATO, formálne záruky, že nezaútočí. V súvislosti s tým tiež zhodnotil, že tí, ktorí šíria strach z Ruska, slúžia záujmom vojensko-priemyselného komplexu! Alebo sa snažia posilniť svoj domáci imidž, čo odhalilo ich skryté motívy. V každom prípade by jeho návrh mohol ale hypoteticky [...]
07.12.2025
RF včera vydala vyhlásenie, v ktorom informovala, že ICD prijal na posúdenie ruské protinároky voči kyjevskému režimu, že porušuje Dohovor o genocíde už z roku 1948. Všetky námietky Kyjeva týkajúce sa údajnej neprípustnosti ruských protinárok boli v celom rozsahu zamietnuté! “Rozhodnutie Medzinárodného súdneho dvora (skrátene ICD) vynesené 5. decembra predstavuje [...]
Nemusí sa zdvojnásobiť, ale rozhodne sa zvýši... ...
Čítala som, že AstraZeneca-jedna z farma-firiem,... ...
rusak podla vlastnych reportov do WHO ani nedokoncil... ...
...nahoď si kožuch z polárnej líšky... ...
++ ...
Celá debata | RSS tejto debaty