Založ si blog

Ako sa rozvíjalo obvinenie Trumpa!

Skutočnosť, že John Brennan v CIA už bol hlavným ťahúňom v činnostiach včasného dohľadu Obamovej administratívy proti Trumpovi a aj iným kandidátom, ktorí by mohli napadnúť Hillary Clintonovú z roku 2015, ale že rámec mramoru CIA Vault 7 poskytuje všetky nástroje potrebné na podporu falošný útok na vlajku, bol prvotným vyšetrovacím záujmom VIPS a vysvetlil by, prečo sa Mike Pompeo tak usilovne snažil prehlbovať šesť, čo mu Bill Binney povedal. 

Ak majú VIPS správne podozrenie, vlastný Pompeov obchod v CIA bol vlastne dostupný ústredným hráčom vo falošnej snahe pripísať aj zverejnenie WikiLeaks ruskému hacku vrátane vlastníctva falošného hackera vo forme osoby Guccifera 2.0. Teraz je tiež dobre známe, že takmer všetci hráči v Ruskej bráne zohrávali hlavnú úlohu pri katastrofálnom prevrate na Ukrajine v roku 2014, ktorý uskutočnili Briti, NATO a americké ministerstvo zahraničných vecí a CIA. 

Tento štátny prevrat umiestnil neonacistov na hlavné vojenské a bezpečnostné pozície na Ukrajine a nainštaloval Joea Bidena ako veľmi účinného Britskej ríše koloniálneho prokonzuľa. Obsadenie centrálnej postavy Russiagate po uši v puči zahŕňa Christophera Steeleho, Dmitrija Alperovitcha z CrowdStrike, Atlantickú radu a Johna Brennana. Presne ako to zdôrazňuje investigatívny novinár George Eliason, také ukrajinské kybernetické skupiny ako CyberAlliance a CyberHunta, vrátane Šaltai Boltoi!

A opakovane používali APT28 ale aj APT29 vo svojich kybernetických útokoch vrátane masívnych útokov na ruskú vládu. Kontrolujú intelektuálne vlastníctvo týchto všetkých kybernetických nástrojov. Tieto hackerské skupiny pracujú pre ukrajinskú spravodajskú službu, ktorá spolupracovala priamo s Alexandrou Chalupou, členkou DNC a falošným informátorom národnej bezpečnosti Joea Bidena v Bielom Dome v operáciách proti prez. Donaldovi Trumpovi, ktorý sa datuje od začiatku roku 2016!

Máme očakávať Americké voľby v 2024?

08.08.2022

Začiatkom týždňa bývalý prezident Donald Trump oznámil svoj zámer zúčastniť sa na voľbách v roku 2024, čo sa predpokladá, pretože už jeho podpora medzi potenciálnymi republikánskymi kandidátmi je 49 %, v porovnaní s 25 % podporou pre DeSantisa a žiadny iný kandidát nemá viac ako 7. %. Netrvalo ani dva dni, kým Zákon Oprávnenia na Obranu, tohto roku 2022 Snemovňa [...]

Amnesty International obviňuje Ukrajinu!

06.08.2022

Amnesty International obviňuje Ukrajinu z vystavovania svojich civilistov riziku smrti! Medzinárodná organizácia pre ľudské práva po prvýkrát potvrdila, že ukrajinská armáda skutočne vystavuje UA a RF civilistov riziku, ako ich Rusi obviňujú už mnoho mesiacov: ‚Ukrajinské sily ohrozili civilistov zriaďovaním základní a prevádzkovaním zbraňových systémov v [...]

Vojenské napätie okolo Taiwanu stúpa!

05.08.2022

Len niekoľko hodín po tom, ako Pelosiovej lietadlo USA pristálo v Tchaj-peji, Ľudová oslobodzovacia armáda (PLA) oznámila cez Xinhua, že bude vykonávať letecké, ale aj námorné cvičenia, ktorých súčasťou budú nácviky ostrej streľby v šiestich oblastiach. okolo Taiwanu. Vojenská technika USA i Číny bola v pohybe už niekoľko hodín, kým Pelosiovej lietadlo bolo stále [...]

lietadlo, Boeing, Airbus

Ruský Aeroflot musí kvôli sankciám rozoberať lietadlá na náhradné diely

09.08.2022 11:47

Väčšinu strojov ruskej flotily tvoria zahraničné dopravné lietadlá, na dieloch zo zahraničia ale silne závisia aj lietadlá Suchoj ruskej výroby.

Sociálny podnik Sewn bag

Zuzana zmenila svoj život a vracia ľuďom chuť do života

09.08.2022 11:36

Košický sociálny podnik zamestnáva "nezamestnateľných". Vyrábajú však jedinečné veci. Vracajú život aj odpadu z fabriky.

alkohol kontrola

Vodič pod vplyvom alkoholu narazil v Bratislave do stĺpa, zranili sa dve deti

09.08.2022 11:35

Bratislavská polícia upozornila vodičov, aby počas vedenia vozidla nepožívali alkohol.

visolajský matovič heger

Bez Lengvarského a sestier. Matovič a Heger rokujú o vyšších platoch zdravotníkov

09.08.2022 09:00

Ministerstvo zdravotníctva tvrdí, že nedisponuje informáciou, že by rokovania o platoch zdravotníkov boli ukončené a na stole by bola akékoľvek finálna dohoda.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 994
Celková čítanosť: 2550763x
Priemerná čítanosť článkov: 2566x

Autor blogu

Kategórie