Založ si blog

Ako sa rozvíjalo obvinenie Trumpa!

Skutočnosť, že John Brennan v CIA už bol hlavným ťahúňom v činnostiach včasného dohľadu Obamovej administratívy proti Trumpovi a aj iným kandidátom, ktorí by mohli napadnúť Hillary Clintonovú z roku 2015, ale že rámec mramoru CIA Vault 7 poskytuje všetky nástroje potrebné na podporu falošný útok na vlajku, bol prvotným vyšetrovacím záujmom VIPS a vysvetlil by, prečo sa Mike Pompeo tak usilovne snažil prehlbovať šesť, čo mu Bill Binney povedal. 

Ak majú VIPS správne podozrenie, vlastný Pompeov obchod v CIA bol vlastne dostupný ústredným hráčom vo falošnej snahe pripísať aj zverejnenie WikiLeaks ruskému hacku vrátane vlastníctva falošného hackera vo forme osoby Guccifera 2.0. Teraz je tiež dobre známe, že takmer všetci hráči v Ruskej bráne zohrávali hlavnú úlohu pri katastrofálnom prevrate na Ukrajine v roku 2014, ktorý uskutočnili Briti, NATO a americké ministerstvo zahraničných vecí a CIA. 

Tento štátny prevrat umiestnil neonacistov na hlavné vojenské a bezpečnostné pozície na Ukrajine a nainštaloval Joea Bidena ako veľmi účinného Britskej ríše koloniálneho prokonzuľa. Obsadenie centrálnej postavy Russiagate po uši v puči zahŕňa Christophera Steeleho, Dmitrija Alperovitcha z CrowdStrike, Atlantickú radu a Johna Brennana. Presne ako to zdôrazňuje investigatívny novinár George Eliason, také ukrajinské kybernetické skupiny ako CyberAlliance a CyberHunta, vrátane Šaltai Boltoi!

A opakovane používali APT28 ale aj APT29 vo svojich kybernetických útokoch vrátane masívnych útokov na ruskú vládu. Kontrolujú intelektuálne vlastníctvo týchto všetkých kybernetických nástrojov. Tieto hackerské skupiny pracujú pre ukrajinskú spravodajskú službu, ktorá spolupracovala priamo s Alexandrou Chalupou, členkou DNC a falošným informátorom národnej bezpečnosti Joea Bidena v Bielom Dome v operáciách proti prez. Donaldovi Trumpovi, ktorý sa datuje od začiatku roku 2016!

Už vôbec neodporujú ani tyranii!

10.08.2020

Momentálne celé ľudstvo sa nachádza na historickej križovatke a väčšina ľudí sa ľahko rozhoduje poslúchať nový vznikajúci sociálny poriadok. V USA, napríklad, je hystéria a strach už veľmi silná, hmatateľná a dokonca aj škaredá! Rovnako ako Stanley Milgram demonštroval vo svojom dnes už slávnom spoločenskom experimente, kde väčšina ľudí už sa stavia proti [...]

USA univerzitám – odhaľte zdroje financií!

08.08.2020

USA ministerstvo spravodlivosti stíha čínskych akademikov, ktorí pracovali ako výskumní pracovníci na amerických univerzitách a obviňuje ich, že zatajovali spoluprácu s čínskou armádou a páchali vízové podvody. Najnovšie bola čínska onkológka Tang Juan, ktorá pracovala na kalifornskej univerzite v Davise, federálnymi úradmi zatknutá a vzatá do väzby v Sacramente, [...]

Covid19 – prax pre budúcu bio-vojnu?

06.08.2020

Pandémia Covid-19 fungovala ako ‘skúška biologického boja’, hovorí popredný ruský pediatr, ktorý je presvedčený, že rýchlo sa šíriaci vírus bol skúškou svetových systémov zdravotnej starostlivosti. V rozhovore s Forbesom profesor Leonid Roshal, prezident Ruského Výskumného ústavu urgentnej detskej chirurgie a traumatológie, vysvetlil, že nie všetky národy [...]

Mikuláš Černák

Černák s Kaštanom sa priznali k vraždám, súd schválil dohodu o vine a treste

11.08.2020 12:41, aktualizované: 13:20

Bývalý bos banskobystrického podsvetia Mikuláš Černák sa priznal k 16 starším skutkom, z toho 14 vraždám. Aktuálne si odpykáva doživotie.

Libanon Bejrút výbuchy obete Rusko pomoc materiálna

Francúzsky expert: V bejrútskom prístave sú stále nebezpečné chemikálie

11.08.2020 12:24, aktualizované: 13:16

Chemici a hasiči pracujú na zabezpečení najmenej 20 kontajnerov s potenciálne nebezpečnými chemikáliami v zničenom prístave, keďže zistili, že z jedného kontajnera uniká chemikália.

Mikulec Libanon  pomoc humanitárna  Ibrahim Assaf brocková

Slovensko poskytne Libanonu 100-tisíc eur, zdravotnícky materiál aj potraviny

11.08.2020 12:05

Slovensko poskytne Libanonu pomoc v súvislosti s minulotýždňovým výbuchom v Bejrúte.

podpalacstvo nepouzivat

Považskobystrickému viceprimátorovi Máťošovi zhorelo v noci auto

11.08.2020 11:45

Za podpálením automobilu môže byť politický motív, uviedol poškodený viceprimátor Peter Máťoš.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 517
Celková čítanosť: 1143499x
Priemerná čítanosť článkov: 2212x

Autor blogu

Kategórie