Založ si blog

Michael Shellenberger – Apokalypsa nikdy!

Apokalypsa nikdy nie je nesmierne dôležitá kniha od Michaela Shellenbergera, ktorý na jej živých stránkach chráni vedu a pomáha subjektu-čitateľovi, ktorý sa dokonale topí v nepochopení a v straníctve. Píše sa o nej:

‘Environmentálne problémy sú často zamieňané s konfliktnými ale často aj extrémnymi názormi, pričom obe strany sú do istej miery už poháňané ideologickými predsudkami, ignoranciou a mylnými predstavami. 

Vyvážená aj osviežujúca kniha spoločnosti Shellenberger sa hlboko zaoberá mnohými environmentálnymi problémami a odhaľuje skreslené informácie vedcov, jednostranné deformácie environmentálnych organizácií…

…a skresleniami vyvolanými finančnými záujmami. Jeho závery sú podporené príkladmi, presvedčivými a vecnými argumentami, faktami a zdrojovými dokumentáciami. Ale toto môže byť najdôležitejšia kniha o životnom prostredí, aká kedy bola napísaná’!

V tomto pútavom ale aj dobre preverenom pojednávaní Michael Shellenberger odhaľuje pokrytectvo hnutia životného prostredia pri maľovaní klimatických celoglobálnych zmien v apokalyptických podmienkach!

Ale zároveň aj vytrvalo pracuje proti jadrovej energii, jedinému zdroju zelenej energie, ktorého realizáciou by sa dalo reálne zabrániť najhorším klimatickým rizikám na svete. Dezinformácia zľava nahradila podvod zprava ako najväčšiu prekážku zmeny klímy.

Michael Shellenberger metodicky rozoberá princípy myslenia ‘Časov Konca’, ktoré sú v environmentálnom myslení také bežné. Už od požiarov Amazonky po oceánske plasty, Apokalypsa nikdy nepodporuje súčasnú vedu.

Obsahuje jasné argumenty, sympatický humanizmus a silné protipoložky, aby aj utiekla panike, ktorá je úmyselne naprogramovaná a všetko v tejto knihe je tak naliehavé, aby ste si ju prečítali.

Už vôbec neodporujú ani tyranii!

10.08.2020

Momentálne celé ľudstvo sa nachádza na historickej križovatke a väčšina ľudí sa ľahko rozhoduje poslúchať nový vznikajúci sociálny poriadok. V USA, napríklad, je hystéria a strach už veľmi silná, hmatateľná a dokonca aj škaredá! Rovnako ako Stanley Milgram demonštroval vo svojom dnes už slávnom spoločenskom experimente, kde väčšina ľudí už sa stavia proti [...]

USA univerzitám – odhaľte zdroje financií!

08.08.2020

USA ministerstvo spravodlivosti stíha čínskych akademikov, ktorí pracovali ako výskumní pracovníci na amerických univerzitách a obviňuje ich, že zatajovali spoluprácu s čínskou armádou a páchali vízové podvody. Najnovšie bola čínska onkológka Tang Juan, ktorá pracovala na kalifornskej univerzite v Davise, federálnymi úradmi zatknutá a vzatá do väzby v Sacramente, [...]

Covid19 – prax pre budúcu bio-vojnu?

06.08.2020

Pandémia Covid-19 fungovala ako ‘skúška biologického boja’, hovorí popredný ruský pediatr, ktorý je presvedčený, že rýchlo sa šíriaci vírus bol skúškou svetových systémov zdravotnej starostlivosti. V rozhovore s Forbesom profesor Leonid Roshal, prezident Ruského Výskumného ústavu urgentnej detskej chirurgie a traumatológie, vysvetlil, že nie všetky národy [...]

Lucia Ďuriš Nicholsonová, podcast

Nicholsonová: Blaha musí za svoje výroky niesť zodpovednosť

11.08.2020 14:42

Luboš Blaha sa mal v decembri minulého roka chváliť na sociálnej sieti fotografiou s červenou hviezdou s kosákom a kladivom.

Mikuláš Černák

Súd schválil dohodu. Černák trest nedostal, Kaštan si odsedí viac rokov

11.08.2020 12:41, aktualizované: 14:21

Bývalý bos banskobystrického podsvetia Mikuláš Černák sa priznal k 16 starším skutkom, z toho 14 vraždám. Aktuálne si odpykáva doživotie.

Libanon Bejrút výbuchy obete Rusko pomoc materiálna

Francúzsky expert: V bejrútskom prístave sú stále nebezpečné chemikálie

11.08.2020 12:24, aktualizované: 13:16

Chemici a hasiči pracujú na zabezpečení najmenej 20 kontajnerov s potenciálne nebezpečnými chemikáliami v zničenom prístave, keďže zistili, že z jedného kontajnera uniká chemikália.

Mikulec Libanon  pomoc humanitárna  Ibrahim Assaf brocková

Slovensko poskytne Libanonu 100-tisíc eur, zdravotnícky materiál aj potraviny

11.08.2020 12:05

Slovensko poskytne Libanonu pomoc v súvislosti s minulotýždňovým výbuchom v Bejrúte.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 517
Celková čítanosť: 1143585x
Priemerná čítanosť článkov: 2212x

Autor blogu

Kategórie