Založ si blog

Michael Shellenberger – Apokalypsa nikdy!

Apokalypsa nikdy nie je nesmierne dôležitá kniha od Michaela Shellenbergera, ktorý na jej živých stránkach chráni vedu a pomáha subjektu-čitateľovi, ktorý sa dokonale topí v nepochopení a v straníctve. Píše sa o nej:

‚Environmentálne problémy sú často zamieňané s konfliktnými ale často aj extrémnymi názormi, pričom obe strany sú do istej miery už poháňané ideologickými predsudkami, ignoranciou a mylnými predstavami. 

Vyvážená aj osviežujúca kniha spoločnosti Shellenberger sa hlboko zaoberá mnohými environmentálnymi problémami a odhaľuje skreslené informácie vedcov, jednostranné deformácie environmentálnych organizácií…

…a skresleniami vyvolanými finančnými záujmami. Jeho závery sú podporené príkladmi, presvedčivými a vecnými argumentami, faktami a zdrojovými dokumentáciami. Ale toto môže byť najdôležitejšia kniha o životnom prostredí, aká kedy bola napísaná’!

V tomto pútavom ale aj dobre preverenom pojednávaní Michael Shellenberger odhaľuje pokrytectvo hnutia životného prostredia pri maľovaní klimatických celoglobálnych zmien v apokalyptických podmienkach!

Ale zároveň aj vytrvalo pracuje proti jadrovej energii, jedinému zdroju zelenej energie, ktorého realizáciou by sa dalo reálne zabrániť najhorším klimatickým rizikám na svete. Dezinformácia zľava nahradila podvod zprava ako najväčšiu prekážku zmeny klímy.

Michael Shellenberger metodicky rozoberá princípy myslenia ‚Časov Konca‘, ktoré sú v environmentálnom myslení také bežné. Už od požiarov Amazonky po oceánske plasty, Apokalypsa nikdy nepodporuje súčasnú vedu.

Obsahuje jasné argumenty, sympatický humanizmus a silné protipoložky, aby aj utiekla panike, ktorá je úmyselne naprogramovaná a všetko v tejto knihe je tak naliehavé, aby ste si ju prečítali.

Máme očakávať Americké voľby v 2024?

08.08.2022

Začiatkom týždňa bývalý prezident Donald Trump oznámil svoj zámer zúčastniť sa na voľbách v roku 2024, čo sa predpokladá, pretože už jeho podpora medzi potenciálnymi republikánskymi kandidátmi je 49 %, v porovnaní s 25 % podporou pre DeSantisa a žiadny iný kandidát nemá viac ako 7. %. Netrvalo ani dva dni, kým Zákon Oprávnenia na Obranu, tohto roku 2022 Snemovňa [...]

Amnesty International obviňuje Ukrajinu!

06.08.2022

Amnesty International obviňuje Ukrajinu z vystavovania svojich civilistov riziku smrti! Medzinárodná organizácia pre ľudské práva po prvýkrát potvrdila, že ukrajinská armáda skutočne vystavuje UA a RF civilistov riziku, ako ich Rusi obviňujú už mnoho mesiacov: ‚Ukrajinské sily ohrozili civilistov zriaďovaním základní a prevádzkovaním zbraňových systémov v [...]

Vojenské napätie okolo Taiwanu stúpa!

05.08.2022

Len niekoľko hodín po tom, ako Pelosiovej lietadlo USA pristálo v Tchaj-peji, Ľudová oslobodzovacia armáda (PLA) oznámila cez Xinhua, že bude vykonávať letecké, ale aj námorné cvičenia, ktorých súčasťou budú nácviky ostrej streľby v šiestich oblastiach. okolo Taiwanu. Vojenská technika USA i Číny bola v pohybe už niekoľko hodín, kým Pelosiovej lietadlo bolo stále [...]

Bratislava, radnica, magistrát, Primaciálne námestie, primátor

Mlýnek potvrdil záujem kandidovať na post primátora Bratislavy

09.08.2022 13:12

Mlýnek tvrdí, že získal podporu strán a hnutia OĽaNO, OKS, Zmena zdola a Nova, pričom rokuje aj s ďalšími stranami.

vojna na ukrajine, ukrajina

Na Ruskom okupovaných územiach silnie ukrajinský odpor, píše AP

09.08.2022 13:00

Partizánske jednotky verné Kyjevu zabíjajú proruských predstaviteľov, vyhadzujú do povetria mosty či vlaky a pomáhajú armáde pri identifikácii kľúčových cieľov.

Pečniansky les ZSD ochrana prírody vedenie

Energofirma sa spojila s ochranármi. V Pečnianskom lese obnoví chránené územie

09.08.2022 12:41

Západoslovenská distribučná sa spojila so Štátnou ochranou prírody SR (ochranármi), miestnym poľovným združením a lesníkmi. Budú revitalizovať ochranné pásmo.

Opičie kiahne

Vírusom opičích kiahní sa v Nemecku nakazilo štvorročné dievča

09.08.2022 12:29

Nemecko od mája zaznamenalo 2916 prípadov ochorenia.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 994
Celková čítanosť: 2550848x
Priemerná čítanosť článkov: 2566x

Autor blogu

Kategórie