Založ si blog

Poradca Trumpa obviňuje Bidena!

Poradca prezidenta Trumpa tvrdí, že Čína vyslala ‘vojnový vírus’ proti svetu a hlavne proti USA a zároveň označuje kandidáta Bidena za ‘kandidáta Čínskej komunistickej strany’. ‘Napredovali sme až dovtedy, kým nás Čínska komunistická strana v podstate nezasiahla týmto smrtiacim vírusom, týmto ‘vojnovým vírusom’, povedal médiam Fox News Navarro, poradca Trumpa.

‘A nemyslím si, že je to len náhoda, že prvý rok, keď Čína mala ekonomiku s poklesom, bol ten istý rok, keď za nami prichádzajú s najrôznejšími spôsobmi, aby nás ekonomicky oslabili’! ‘A Joe Biden je kandidátom Čínskej komunistickej strany’, tvrdil. Neexistujú ale dôkazy, ktoré by naznačovali, že Joe Biden je skutočne podporovaný čínskou komunistickou vládou.

Newsweek sa obrátil na čínske veľvyslanectvo vo Washingtone, DC a aj na Bidenskú kampaň, aby sa vyjadrili, ale až do času uverejnenia horeuvedenej správy nedostali odpovede. Vedci odmietli možnosť, že nová pandémia koronavírusov bola vytvorená v laboratóriu a úmyselne prepustená, aby ublížila USA. Zatiaľ čo nevylúčili, že by mohla neúmyselne uniknúť z laboratória.

Mnohí sa domnievajú, že je to nepravdepodobné a je realistickejšie predpokladať, že vírus bol prenesený na človeka prírodnými prostriedkami. Existuje veľa údajov ale aj dôkazov! Správa Trumpa však opakovane navrhovala, že existujú dôkazy, ktoré spájajú začiatok pandémie s čínskym laboratóriom, bez toho, aby boli tieto dôkazy poskytnuté širokej vedeckej verejnosti. 

Čína neúnavne poprela tieto tvrdenia a uviedla, že americkí predstavitelia sa pokúšajú odvrátiť vinu za ohavnú reakciu Trumpovej administratívy na vypuknutie choroby. USA sú krajinou s najvyšším počtom infekcií a úmrtí, pričom na celoštátnej úrovni narastajú nové prípady, zatiaľ čo európske a juhoázijske krajíny do značnej miery potlačili svoje ohniská COVID-19 pandémie.

Už vôbec neodporujú ani tyranii!

10.08.2020

Momentálne celé ľudstvo sa nachádza na historickej križovatke a väčšina ľudí sa ľahko rozhoduje poslúchať nový vznikajúci sociálny poriadok. V USA, napríklad, je hystéria a strach už veľmi silná, hmatateľná a dokonca aj škaredá! Rovnako ako Stanley Milgram demonštroval vo svojom dnes už slávnom spoločenskom experimente, kde väčšina ľudí už sa stavia proti [...]

USA univerzitám – odhaľte zdroje financií!

08.08.2020

USA ministerstvo spravodlivosti stíha čínskych akademikov, ktorí pracovali ako výskumní pracovníci na amerických univerzitách a obviňuje ich, že zatajovali spoluprácu s čínskou armádou a páchali vízové podvody. Najnovšie bola čínska onkológka Tang Juan, ktorá pracovala na kalifornskej univerzite v Davise, federálnymi úradmi zatknutá a vzatá do väzby v Sacramente, [...]

Covid19 – prax pre budúcu bio-vojnu?

06.08.2020

Pandémia Covid-19 fungovala ako ‘skúška biologického boja’, hovorí popredný ruský pediatr, ktorý je presvedčený, že rýchlo sa šíriaci vírus bol skúškou svetových systémov zdravotnej starostlivosti. V rozhovore s Forbesom profesor Leonid Roshal, prezident Ruského Výskumného ústavu urgentnej detskej chirurgie a traumatológie, vysvetlil, že nie všetky národy [...]

Lucia Ďuriš Nicholsonová, podcast

Nicholsonová: Blaha musí za svoje výroky niesť zodpovednosť

11.08.2020 14:42

Luboš Blaha sa mal v decembri minulého roka chváliť na sociálnej sieti fotografiou s červenou hviezdou s kosákom a kladivom.

Mikuláš Černák

Súd schválil dohodu. Černák trest nedostal, Kaštan si odsedí viac rokov

11.08.2020 12:41, aktualizované: 14:21

Bývalý bos banskobystrického podsvetia Mikuláš Černák sa priznal k 16 starším skutkom, z toho 14 vraždám. Aktuálne si odpykáva doživotie.

Libanon Bejrút výbuchy obete Rusko pomoc materiálna

Francúzsky expert: V bejrútskom prístave sú stále nebezpečné chemikálie

11.08.2020 12:24, aktualizované: 13:16

Chemici a hasiči pracujú na zabezpečení najmenej 20 kontajnerov s potenciálne nebezpečnými chemikáliami v zničenom prístave, keďže zistili, že z jedného kontajnera uniká chemikália.

Mikulec Libanon  pomoc humanitárna  Ibrahim Assaf brocková

Slovensko poskytne Libanonu 100-tisíc eur, zdravotnícky materiál aj potraviny

11.08.2020 12:05

Slovensko poskytne Libanonu pomoc v súvislosti s minulotýždňovým výbuchom v Bejrúte.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 517
Celková čítanosť: 1143591x
Priemerná čítanosť článkov: 2212x

Autor blogu

Kategórie