Založ si blog

Globálny reset – lenže bez pripojenia!

Predstavte si, že žijete vo svete, o ktorom vám hovoria, že je to skutočná demokracia, a dokonca tomu môžete veriť, lenže v skutočnosti je váš život aj osud v rukách niekoľkých mimoriadne bohatých, ultra mocných a neľudských oligarchov. Môžeme ich pomenovať Hlboký Štát alebo jednoducho Zviera, alebo čokoľvek iné, čo je temné, tajné alebo tiež nevysledovateľné, na tom nezáleží. Je ich menej ako jedna desaťtisícina!

Pre nedostatok lepšieho vyjadrenia ich povedzme nazveme ‘temných jednotlivcov’! Tí nejasní jednotlivci, ktorí predstierajú, že žijú v našom svete, neboli nikdy ani zvolení do svojich pozícií. Nepotrebujeme ich pomenovať. Nezistíte, kto sú a prečo sú slávni, ale niektorí z nich sú úplne neviditeľní. Vytvorili štruktúry alebo organizmy bez právneho formátu. Sú úplne mimo medzinárodnej zákonnosti!

Sú na čele Zvieraťa alebo Hlbokého Štátu. Možno existuje aj niekoľko viac podobných konkurenčných zvierat. Ale majú však rovnaký cieľ: Nový alebo Jeden Svetový Poriadok (NWO alebo OWO). Títo nejasní jednotlivci prevádzkujú napríklad Svetové ekonomické fórum (WEF – zastupujúce veľké priemyselné odvetvia, veľké financie a veľkú silu), G7, G20 (vodcovské krajiny ekonomicky najsilnejších krajín).

Okrem kľúčových inštitúcií, Svetovej banky a Medzinárodného menového fondu, existujú takzvané regionálne banky, ktoré kontrolujú krajiny, štáty svojich príslušných regiónov. Nakoniec je finančná alebo dlhová ekonomika, ktorá riadi všetko. Západná neoliberálna banda vytvorila systém, kde neposlušnosť sa trestá útlakom alebo krádežou národných aktív! Spoločným menovateľom systému je americký dolár!

Už vôbec neodporujú ani tyranii!

10.08.2020

Momentálne celé ľudstvo sa nachádza na historickej križovatke a väčšina ľudí sa ľahko rozhoduje poslúchať nový vznikajúci sociálny poriadok. V USA, napríklad, je hystéria a strach už veľmi silná, hmatateľná a dokonca aj škaredá! Rovnako ako Stanley Milgram demonštroval vo svojom dnes už slávnom spoločenskom experimente, kde väčšina ľudí už sa stavia proti [...]

USA univerzitám – odhaľte zdroje financií!

08.08.2020

USA ministerstvo spravodlivosti stíha čínskych akademikov, ktorí pracovali ako výskumní pracovníci na amerických univerzitách a obviňuje ich, že zatajovali spoluprácu s čínskou armádou a páchali vízové podvody. Najnovšie bola čínska onkológka Tang Juan, ktorá pracovala na kalifornskej univerzite v Davise, federálnymi úradmi zatknutá a vzatá do väzby v Sacramente, [...]

Covid19 – prax pre budúcu bio-vojnu?

06.08.2020

Pandémia Covid-19 fungovala ako ‘skúška biologického boja’, hovorí popredný ruský pediatr, ktorý je presvedčený, že rýchlo sa šíriaci vírus bol skúškou svetových systémov zdravotnej starostlivosti. V rozhovore s Forbesom profesor Leonid Roshal, prezident Ruského Výskumného ústavu urgentnej detskej chirurgie a traumatológie, vysvetlil, že nie všetky národy [...]

Lucia Ďuriš Nicholsonová, podcast

Nicholsonová: Blaha musí za svoje výroky niesť zodpovednosť

11.08.2020 14:42

Luboš Blaha sa mal v decembri minulého roka chváliť na sociálnej sieti fotografiou s červenou hviezdou s kosákom a kladivom.

Mikuláš Černák

Súd schválil dohodu. Černák trest nedostal, Kaštan si odsedí viac rokov

11.08.2020 12:41, aktualizované: 14:21

Bývalý bos banskobystrického podsvetia Mikuláš Černák sa priznal k 16 starším skutkom, z toho 14 vraždám. Aktuálne si odpykáva doživotie.

Libanon Bejrút výbuchy obete Rusko pomoc materiálna

Francúzsky expert: V bejrútskom prístave sú stále nebezpečné chemikálie

11.08.2020 12:24, aktualizované: 13:16

Chemici a hasiči pracujú na zabezpečení najmenej 20 kontajnerov s potenciálne nebezpečnými chemikáliami v zničenom prístave, keďže zistili, že z jedného kontajnera uniká chemikália.

Mikulec Libanon  pomoc humanitárna  Ibrahim Assaf brocková

Slovensko poskytne Libanonu 100-tisíc eur, zdravotnícky materiál aj potraviny

11.08.2020 12:05

Slovensko poskytne Libanonu pomoc v súvislosti s minulotýždňovým výbuchom v Bejrúte.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 517
Celková čítanosť: 1143580x
Priemerná čítanosť článkov: 2212x

Autor blogu

Kategórie