Založ si blog

Veda o pandémii COVID-19 koronavírusu

Mala by veda zohrávať úlohu pri usmerňovaní našich reakcií, súkromných aj vládnych, na pandémiu COVID-19? Odpoveď je, samozrejme, áno. Žiadny premýšľavý človek by ani na chvíľu nepochyboval odpovedať inak! Lenže ak chcete odpovedať na túto otázku ‚áno‘, to neznamená, že by ste sa mali stáť samym sebou Androidom naprogramovaným epidemiológomi, lekármi a ďalšími!

Ešte menej znamená odpoveď ‚áno‘, že vládnu politiku by mali tvoriť iba títo vedci, alebo dokonca len hlavne títo skutoční vedci. V skutočnosti, ak vlády považujú faktické nálezy prírodných vedcov za dostatočné dôvody na velenie a riadenie ľudí, vlády sa dopúšťajú logického klamu, čo je iracionálne, nevedecké! Hume odhalil omyl o vhodnom postupe. ‚Je‘ neznamená ‚mal by‘. Nikdy!

Spoločnosť sa skladá z miliónov jednotlivcov a rodín. Preferencie každého jednotlivca sú jedinečné. A pretože moje preferencie sú pre mňa najlepšie, zatiaľ čo vaše sú pre vás, a pretože aspoň niektoré z mojich sú tiež pravdepodobne v rozpore s niektorými z vašich, neexistuje žiadna spoločná skupina preferencií, z ktorých by vedecký objaviteľný ‚najlepší‘ postup mohol byť vybraný! 

Tento posledný záver, vezmite na vedomie, je dokázaný vedou! Existuje niekoľko verzií tohto dôkazu, ale najznámejšou, dokázateľnou a určite pevne určenou je Arrowova veta nemožnosti! Dôsledkom tejto vety je, že keďže rôzni jednotlivci majú rôzne preferencie, jednoducho neexistuje jedinečne ‚najlepšia‘ reakcia vlády na COVID-19. A tak to, čo neexistuje, nemôže byť objavené ani najlepšími vedcami!

WW3 globalistov je v našich hlavách!

01.03.2024

Globalistický útok na ľudstvo sa teraz zameriava na tú oblasť vášho mozgu nazvanú hippocampus. Pretože tie bunky v našej hlave sú schopné neurogenézy v akomkoľvek veku. Ale všimnite si výraz „genéza“. Pretože satanskí globalisti útočia na túto genézu neurodeštrukciou! Tým, že zničia alebo inhibujú vašu neurogenézu, môžu zmeniť vašu osobnosť a urobiť vás [...]

USA varuje oddelený moldavský región!

29.02.2024

USA vydali varovanie oddelenému moldavskému regiónu Transistria, ktorý hľadá podporu a ochranu RF! Ruské štátne médiá uvádzajú, že parlament krajiny a Rada federácie, sa pripravujú kladne reagovať na skoršiu naliehavú žiadosť Transistrie o ochranu RF pred Moldavskom, malou východoeurópskou krajinou podporovanou Washingtonom. Lenže Bidenova administratíva reagovala [...]

Žijeme v dvoch paralelných vesmíroch!

27.02.2024

Svet je čoraz viac znechutený establišmentálnymi elitami, ktoré presadzujú „poriadok založený na pravidlách“, pričom tieto elity samotné sa zdajú byť klamlivo optimistické, pokiaľ ide o ich šance alebo sú zvyšku sveta jednoducho ľahostajné. A je to, ako keby ľudia a národy začali obývať dva oddelené, paralelné vesmíry. Jeden vesmír – toho anglo-amerického NATO [...]

Spišská Nová Ves ZSSK rušeň vlak

V Spišskej Novej Vsi sa samovoľne pohol rušeň. Zastavili ho až o 17 kilometrov ďalej

02.03.2024 22:56

Uvoľnený rušeň patril podľa železníc nákladnému dopravcovi.

Izrael Palestínčania Gaza

Izrael zväčša súhlasil s rámcovou dohodou o prímerí v Pásme Gazy

02.03.2024 22:16

Delegácia Hamasu by mala podľa médií pricestovať do Káhiry na nedeľňajšie rokovania.

Jemen Rubymar loď potopenie

Nákladná loď, ktorú vo februári raketou zasiahli húsíovia, sa potopila

02.03.2024 21:46

Ide o vôbec prvú loď, ktorú jemenskí povstalci potopili v rámci svojich útokov na lodnú dopravu v Červenom mori.

Taurus

Nemecké ministerstvo obrany potvrdilo závažný únik informácií z armády o pomoci Ukrajine

02.03.2024 20:36

Nemecké úrady vyšetrujú nahrávku zverejnenú Ruskom, v ktorej údajne nemeckí vojenskí predstavitelia hovoria o podpore Ukrajiny vrátane potenciálneho použitia striel dlhého doletu Taurus.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,366
Celková čítanosť: 3769519x
Priemerná čítanosť článkov: 2760x

Autor blogu

Kategórie