Založ si blog

Nové svetlo na covid-19 Koronavírus!

Dr Luc Montagnier sa stal menom domácnosti po celom svete, keď sa kontroverzný viroológ rozhodol verejne vyjadriť svoju podporu teórii, že Covid-19 je ale skutočne laboratórne generovaný vírus a nie prirodzene sa vyskytujúci účinok vírusovej evolúcie.

Montagnier (víťaz 2008 Nobelovky v 1983 za objavenie vírusu HIV) ohľadne skutočnosti, že výskyt špecifický pre HIV RNA vírusových segmentov spájaných v COVID-19 vírusu nemohol vzniknúť prirodzene a opísal ho slovami:

‚Dôkladne sme analyzovali popis genómu tohto vírusu RNA. Neboli sme prví! Skupina indických vedcov sa pokúsila publikovať štúdiu, ktorá preukazuje, že kompletný genóm tohto vírusu obsahuje sekvencie iného vírusu: vírusu HIV!’

Zatiaľ čo indický tím bol nútený stiahnuť publikáciu pod tlakom WHO (ktorá sa vôbec neobťažovala vážne vyvrátiť obsah výskumu štúdie, ale skôr použila argument ‚náhodná mutácia umožňuje čokoľvek‘, Montagnier povedal: ‚vedecká pravdasa vždy zvíťazí’!

Trump sám prejavil záujem o vynáleze Montagniera, keď sa snažil povedať reportérom: ‚Predpokladajme, že zasiahneme telo obrovským, ultrafialovým, silným svetlom…ktoré sa môže preniesť cez kožu, alebo inak…myslím, že by to bolo dobré vyskúšať’!

Aj keď bol Trump za jeho výroky napadnutý ako ‚nevedecký‘, je možné, že výsmech môže byť nespochybniteľný iba z dôvodu ignorancie Montagnierových neuveriteľných objavov o elektromagnetických vlastnostiach vody v živote ľudských organizmov!

https://youtu.be/Zjzg8askO4c

https://youtu.be/R8VyUsVOic0

Analýza priaznivcov Twitteru Joe Bidena!

24.02.2021

Big Tech spoločnosti spolu aj s tímom Joea Bidena horúčkovito pracujú na manipulácii verejnosti, aby v3etci uverili, že novozvoleného prezidenta-diktátora skutočne zbožňujú milióny! A zdá sa, že Twitter vytvára falošné účty, aby sledovali Bidena a podporili jeho zdanlivo skľučujúcu, skoro až neexistujúcu popularitu, v ďalšom žalostnom pokuse presvedčiť celý [...]

Trump reaguje na rozhodnutie USA súdu!

23.02.2021

Bývalý prezident Donald Trump v pondelok uviedol, že newyorskí úradníci, ktorí ho vyšetrujú, sa zúčastňujú na pokračovaní „najväčšej politickej honby na čarodejnice v histórii našej krajiny“ potom, čo najvyšší súd rozhodol, že Newyorský prokurátor by mohol získať Trumpove daňové priznania. Dodal: “Už viac ako dva roky sa New York City zaoberá takmer [...]

B. Johnson víta Bidena v Britskej ríši!

22.02.2021

Britský premiér Boris Johnson venoval väčšinu svojho rozhovoru s programom ‚Face the Nation‘ tvárou v tvár svetlej budúcnosti, v ktorej predpokladá pochodovať bok po boku s Joe Bidenom pri realizácii Veľkého ničenia Impériom. Po objasnení bývalého prezidenta Donalda Trumpa Johnson vybuchol: ‚Som veľmi rád, že máme dobré vzťahy s Bielym domom, a už som [...]

šachta

V starej šachte pri B. Štiavnici zahynuli dvaja muži

25.02.2021 19:15

Banskí záchranári aktuálne nemôžu telá mužov vytiahnuť, vstup do šachty je pri použití bežných dýchacích prístrojov vo výbave záchranárov príliš úzky.

Mária Kolíková

Kolíková: Vnímam, že existuje zhoda na potrebe reformy slovenskej justície

25.02.2021 17:42

Zriadenie samostatného správneho súdnictva odborníci a ľudia z praxe vnímajú ako dobrý a dôležitý krok.

Ľubomír Petrák

Pamiatku poslanca Petráka si uctili stranícki kolegovia i vedenie NRSR

25.02.2021 17:10

Pre účasť viacerých zákonodarcov na rozlúčke s Petrákom prerušili poslanci štvrtkové rokovanie parlamentu.

lekári rumunskí

Do NÚSCH prišli pomáhať zdravotníci z Rumunska

25.02.2021 17:05

Lekári a zdravotné sestry majú pomáhať v oblasti anestéziológie a intenzívnej medicíny.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 633
Celková čítanosť: 1411481x
Priemerná čítanosť článkov: 2230x

Autor blogu

Kategórie