Založ si blog

Nové svetlo na covid-19 Koronavírus!

Dr Luc Montagnier sa stal menom domácnosti po celom svete, keď sa kontroverzný viroológ rozhodol verejne vyjadriť svoju podporu teórii, že Covid-19 je ale skutočne laboratórne generovaný vírus a nie prirodzene sa vyskytujúci účinok vírusovej evolúcie.

Montagnier (víťaz 2008 Nobelovky v 1983 za objavenie vírusu HIV) ohľadne skutočnosti, že výskyt špecifický pre HIV RNA vírusových segmentov spájaných v COVID-19 vírusu nemohol vzniknúť prirodzene a opísal ho slovami:

‚Dôkladne sme analyzovali popis genómu tohto vírusu RNA. Neboli sme prví! Skupina indických vedcov sa pokúsila publikovať štúdiu, ktorá preukazuje, že kompletný genóm tohto vírusu obsahuje sekvencie iného vírusu: vírusu HIV!’

Zatiaľ čo indický tím bol nútený stiahnuť publikáciu pod tlakom WHO (ktorá sa vôbec neobťažovala vážne vyvrátiť obsah výskumu štúdie, ale skôr použila argument ‚náhodná mutácia umožňuje čokoľvek‘, Montagnier povedal: ‚vedecká pravdasa vždy zvíťazí’!

Trump sám prejavil záujem o vynáleze Montagniera, keď sa snažil povedať reportérom: ‚Predpokladajme, že zasiahneme telo obrovským, ultrafialovým, silným svetlom…ktoré sa môže preniesť cez kožu, alebo inak…myslím, že by to bolo dobré vyskúšať’!

Aj keď bol Trump za jeho výroky napadnutý ako ‚nevedecký‘, je možné, že výsmech môže byť nespochybniteľný iba z dôvodu ignorancie Montagnierových neuveriteľných objavov o elektromagnetických vlastnostiach vody v živote ľudských organizmov!

https://youtu.be/Zjzg8askO4c

https://youtu.be/R8VyUsVOic0

UK Guardian vyzýva k odsúdeniu Trumpa!

14.08.2022

Londýnsky denník Guardian zverejnil stanovisko s názvom: Čas sa kráti. Ministerstvo spravodlivosti musí obžalovať a odsúdiť Trumpa. I poradca kampane Baracka Obamu v roku 2008 už aj vyzval na zosadenie Trumpa po tom, čo odvolal riaditeľa FBI Jamesa Comeyho. Ich hlavným tvrdením je, že Trump a jeho úradníci vymazali texty, ktoré by ukázali ich sprisahanie za štátny prevrat, [...]

Vplyv zmeny klímy Zeme sa zintenzívňuje!

13.08.2022

A práve teraz, keď sa USA pripravujú konať! Zatiaľ čo sa USA pripravujú na schválenie prelomového zákona, Zem ale nečaká na ich zmeny! Obyvateľom nórskeho súostrovia Svalbard sa môže nedávny úspech Ameriky pri presadzovaní zásadnej legislatívy v oblasti zmeny klímy zdať príliš málo a príliš neskoro. V posledných 40 rokov, keď najväčší historický producent [...]

FBI sa vlámali do domu Donalda Trumpa!

12.08.2022

Pri neohlásenej federálnej razii agenti FBI vtrhli do sídla a klubu bývalého prezidenta Donalda Trumpa na Floride Mar-a-Lago. V čase písania tohto článku neexistovali vôbec žiadne oficiálne vyhlásenia, iba mediálne informácie a Trumpovo vyhlásenie na Truth Social sieti. Vyhlásenie prezidenta Trumpa znie: ‚Toto sú temné časy pre náš národ, pretože môj krásny domov, [...]

Golf / Golfová jamka /

Ekologickí aktivisti vo Francúzsku vyplnili golfové jamky cementom

14.08.2022 23:19

Aktivisti tak urobili na protest proti výnimkám z obmedzení na spotrebu vody, ktoré v čase extrémneho sucha platia pre golfové ihriská.

Kapitol

Ozbrojený muž nabúral autom do zátarás pri Kapitole, následne sa zastrelil

14.08.2022 19:01

K incidentu došlo v čase, keď americké úrady v celej krajine čelia zvýšenému počtu vyhrážok po prehliadke FBI v sídle exprezidenta Donalda Trumpa.

Hungary Migrant Tunnels

Zlodeja v Ríme zasypal tunel, ktorý si hĺbil. Vyslobodili ho až hasiči

14.08.2022 16:52

Muž ostal uväznený v hĺbke asi šesť metrov osem hodín. Tunel, ktorý kriminalisti objavili, viedol z opusteného obchodu smerom k neďalekej banke.

rakva Tomka v Košiciach

Pozostatky kardinála Tomka sú v Košiciach, posledné zbohom bude v utorok

14.08.2022 16:45

Posledné zbohom mu dajú veriaci v utorok o 11. hodine v Dóme sv. Alžbety.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 998
Celková čítanosť: 2564300x
Priemerná čítanosť článkov: 2569x

Autor blogu

Kategórie