Založ si blog

Nové svetlo na covid-19 Koronavírus!

Dr Luc Montagnier sa stal menom domácnosti po celom svete, keď sa kontroverzný viroológ rozhodol verejne vyjadriť svoju podporu teórii, že Covid-19 je ale skutočne laboratórne generovaný vírus a nie prirodzene sa vyskytujúci účinok vírusovej evolúcie.

Montagnier (víťaz 2008 Nobelovky v 1983 za objavenie vírusu HIV) ohľadne skutočnosti, že výskyt špecifický pre HIV RNA vírusových segmentov spájaných v COVID-19 vírusu nemohol vzniknúť prirodzene a opísal ho slovami:

‘Dôkladne sme analyzovali popis genómu tohto vírusu RNA. Neboli sme prví! Skupina indických vedcov sa pokúsila publikovať štúdiu, ktorá preukazuje, že kompletný genóm tohto vírusu obsahuje sekvencie iného vírusu: vírusu HIV!’

Zatiaľ čo indický tím bol nútený stiahnuť publikáciu pod tlakom WHO (ktorá sa vôbec neobťažovala vážne vyvrátiť obsah výskumu štúdie, ale skôr použila argument ‘náhodná mutácia umožňuje čokoľvek’, Montagnier povedal: ‘vedecká pravdasa vždy zvíťazí’!

Trump sám prejavil záujem o vynáleze Montagniera, keď sa snažil povedať reportérom: ‘Predpokladajme, že zasiahneme telo obrovským, ultrafialovým, silným svetlom…ktoré sa môže preniesť cez kožu, alebo inak…myslím, že by to bolo dobré vyskúšať’!

Aj keď bol Trump za jeho výroky napadnutý ako ‘nevedecký’, je možné, že výsmech môže byť nespochybniteľný iba z dôvodu ignorancie Montagnierových neuveriteľných objavov o elektromagnetických vlastnostiach vody v živote ľudských organizmov!

https://youtu.be/Zjzg8askO4c

https://youtu.be/R8VyUsVOic0

Už vôbec neodporujú ani tyranii!

10.08.2020

Momentálne celé ľudstvo sa nachádza na historickej križovatke a väčšina ľudí sa ľahko rozhoduje poslúchať nový vznikajúci sociálny poriadok. V USA, napríklad, je hystéria a strach už veľmi silná, hmatateľná a dokonca aj škaredá! Rovnako ako Stanley Milgram demonštroval vo svojom dnes už slávnom spoločenskom experimente, kde väčšina ľudí už sa stavia proti [...]

USA univerzitám – odhaľte zdroje financií!

08.08.2020

USA ministerstvo spravodlivosti stíha čínskych akademikov, ktorí pracovali ako výskumní pracovníci na amerických univerzitách a obviňuje ich, že zatajovali spoluprácu s čínskou armádou a páchali vízové podvody. Najnovšie bola čínska onkológka Tang Juan, ktorá pracovala na kalifornskej univerzite v Davise, federálnymi úradmi zatknutá a vzatá do väzby v Sacramente, [...]

Covid19 – prax pre budúcu bio-vojnu?

06.08.2020

Pandémia Covid-19 fungovala ako ‘skúška biologického boja’, hovorí popredný ruský pediatr, ktorý je presvedčený, že rýchlo sa šíriaci vírus bol skúškou svetových systémov zdravotnej starostlivosti. V rozhovore s Forbesom profesor Leonid Roshal, prezident Ruského Výskumného ústavu urgentnej detskej chirurgie a traumatológie, vysvetlil, že nie všetky národy [...]

Lucia Ďuriš Nicholsonová, podcast

Nicholsonová: Blaha musí za svoje výroky niesť zodpovednosť

11.08.2020 14:42

Luboš Blaha sa mal v decembri minulého roka chváliť na sociálnej sieti fotografiou s červenou hviezdou s kosákom a kladivom.

Mikuláš Černák

Súd schválil dohodu. Černák trest nedostal, Kaštan si odsedí viac rokov

11.08.2020 12:41, aktualizované: 14:21

Bývalý bos banskobystrického podsvetia Mikuláš Černák sa priznal k 16 starším skutkom, z toho 14 vraždám. Aktuálne si odpykáva doživotie.

Libanon Bejrút výbuchy obete Rusko pomoc materiálna

Francúzsky expert: V bejrútskom prístave sú stále nebezpečné chemikálie

11.08.2020 12:24, aktualizované: 13:16

Chemici a hasiči pracujú na zabezpečení najmenej 20 kontajnerov s potenciálne nebezpečnými chemikáliami v zničenom prístave, keďže zistili, že z jedného kontajnera uniká chemikália.

Mikulec Libanon  pomoc humanitárna  Ibrahim Assaf brocková

Slovensko poskytne Libanonu 100-tisíc eur, zdravotnícky materiál aj potraviny

11.08.2020 12:05

Slovensko poskytne Libanonu pomoc v súvislosti s minulotýždňovým výbuchom v Bejrúte.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 517
Celková čítanosť: 1143565x
Priemerná čítanosť článkov: 2212x

Autor blogu

Kategórie