Založ si blog

COVID-19 vírus a čo vám nepovedia – 3

Predtým, ako sa zameriame na to, čo nám nie je povedané, stojí za to pozrieť sa na to, ako MSM rozširuje dezinformácie. 22. februára jedna handra vytlačila príbeh, ktorý absurdne tvrdil, bez štrbiny dôkazov, že Rusko nejakým spôsobom zámerne rozširovalo dezinformácie o víruse. 

Nekriticky to nahlásil a nič nespochybňoval. Jeho úvodný odsek znel: ‘Tisíce ruských účtov so sociálnymi médiami na internete celosvetovo začali koordinované úsilie o šírení dezinformácií a varovaní pred koronavírusom, čím narušili globálne úsilie v boji proti epidémii COVID – 19 Koronavírusu’.

Ako keby to nestačilo, 10. marca rovnaká handra uverejnila správu: ‘Odborníci na dezinformáciu tvrdia, že existuje v skutku len málo dôkazov o spoločnom úsilí o šírení nepravdivosti vírusu, čo naznačuje, že klamlivé informácie v obehu vo svete sa šíria predovšetkým prostredníctvom bežných ľudí’!

Priamo v rozpore s ich predchádzajúcou dezinformáciou, táto buničina MSM predpokladá, že sme všetci tak hlúpi, že si nevšimneme ich večné teoretické názory alebo dôkazy bez dôkazov. Britský vysielateľ je pravdepodobne najhorším zo všetkých dezinformačných propagandistov!

BBC uviedla verejnosť do omylu, keď informovala: ‘Konšpiračné teórie spájajúce signály 5G s pandémiou koronavírusov sa naďalej šíria, aj keď už aj existujú dôkazy, že signály mobilných telefónov nepredstavujú zdravotné riziko’! Dezinformácia ako ušitá len pre neinformované publikum!

Aj keď sa asi dá súhlasiť s BBC, že neexistuje dôkaz o prepojení medzi 5G a zjavným koronavírusom, určite to nemôžeme vylúčiť! Ale v druhej polovici, že neexistujú  dôkazy o zdravotnom riziku, bol klamný podvod! K dispozícii existuje bohatstvo dôkazov takého rizika pre ľudí na celom svete!

Už vôbec neodporujú ani tyranii!

10.08.2020

Momentálne celé ľudstvo sa nachádza na historickej križovatke a väčšina ľudí sa ľahko rozhoduje poslúchať nový vznikajúci sociálny poriadok. V USA, napríklad, je hystéria a strach už veľmi silná, hmatateľná a dokonca aj škaredá! Rovnako ako Stanley Milgram demonštroval vo svojom dnes už slávnom spoločenskom experimente, kde väčšina ľudí už sa stavia proti [...]

USA univerzitám – odhaľte zdroje financií!

08.08.2020

USA ministerstvo spravodlivosti stíha čínskych akademikov, ktorí pracovali ako výskumní pracovníci na amerických univerzitách a obviňuje ich, že zatajovali spoluprácu s čínskou armádou a páchali vízové podvody. Najnovšie bola čínska onkológka Tang Juan, ktorá pracovala na kalifornskej univerzite v Davise, federálnymi úradmi zatknutá a vzatá do väzby v Sacramente, [...]

Covid19 – prax pre budúcu bio-vojnu?

06.08.2020

Pandémia Covid-19 fungovala ako ‘skúška biologického boja’, hovorí popredný ruský pediatr, ktorý je presvedčený, že rýchlo sa šíriaci vírus bol skúškou svetových systémov zdravotnej starostlivosti. V rozhovore s Forbesom profesor Leonid Roshal, prezident Ruského Výskumného ústavu urgentnej detskej chirurgie a traumatológie, vysvetlil, že nie všetky národy [...]

Lucia Ďuriš Nicholsonová, podcast

Nicholsonová: Blaha musí za svoje výroky niesť zodpovednosť

11.08.2020 14:42

Luboš Blaha sa mal v decembri minulého roka chváliť na sociálnej sieti fotografiou s červenou hviezdou s kosákom a kladivom.

Mikuláš Černák

Súd schválil dohodu. Černák trest nedostal, Kaštan si odsedí viac rokov

11.08.2020 12:41, aktualizované: 14:21

Bývalý bos banskobystrického podsvetia Mikuláš Černák sa priznal k 16 starším skutkom, z toho 14 vraždám. Aktuálne si odpykáva doživotie.

Libanon Bejrút výbuchy obete Rusko pomoc materiálna

Francúzsky expert: V bejrútskom prístave sú stále nebezpečné chemikálie

11.08.2020 12:24, aktualizované: 13:16

Chemici a hasiči pracujú na zabezpečení najmenej 20 kontajnerov s potenciálne nebezpečnými chemikáliami v zničenom prístave, keďže zistili, že z jedného kontajnera uniká chemikália.

Mikulec Libanon  pomoc humanitárna  Ibrahim Assaf brocková

Slovensko poskytne Libanonu 100-tisíc eur, zdravotnícky materiál aj potraviny

11.08.2020 12:05

Slovensko poskytne Libanonu pomoc v súvislosti s minulotýždňovým výbuchom v Bejrúte.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 517
Celková čítanosť: 1143574x
Priemerná čítanosť článkov: 2212x

Autor blogu

Kategórie