Založ si blog

COVID-19 vírus a čo vám nepovedia – 3

Predtým, ako sa zameriame na to, čo nám nie je povedané, stojí za to pozrieť sa na to, ako MSM rozširuje dezinformácie. 22. februára jedna handra vytlačila príbeh, ktorý absurdne tvrdil, bez štrbiny dôkazov, že Rusko nejakým spôsobom zámerne rozširovalo dezinformácie o víruse. 

Nekriticky to nahlásil a nič nespochybňoval. Jeho úvodný odsek znel: ‚Tisíce ruských účtov so sociálnymi médiami na internete celosvetovo začali koordinované úsilie o šírení dezinformácií a varovaní pred koronavírusom, čím narušili globálne úsilie v boji proti epidémii COVID – 19 Koronavírusu’.

Ako keby to nestačilo, 10. marca rovnaká handra uverejnila správu: ‘Odborníci na dezinformáciu tvrdia, že existuje v skutku len málo dôkazov o spoločnom úsilí o šírení nepravdivosti vírusu, čo naznačuje, že klamlivé informácie v obehu vo svete sa šíria predovšetkým prostredníctvom bežných ľudí’!

Priamo v rozpore s ich predchádzajúcou dezinformáciou, táto buničina MSM predpokladá, že sme všetci tak hlúpi, že si nevšimneme ich večné teoretické názory alebo dôkazy bez dôkazov. Britský vysielateľ je pravdepodobne najhorším zo všetkých dezinformačných propagandistov!

BBC uviedla verejnosť do omylu, keď informovala: ‚Konšpiračné teórie spájajúce signály 5G s pandémiou koronavírusov sa naďalej šíria, aj keď už aj existujú dôkazy, že signály mobilných telefónov nepredstavujú zdravotné riziko’! Dezinformácia ako ušitá len pre neinformované publikum!

Aj keď sa asi dá súhlasiť s BBC, že neexistuje dôkaz o prepojení medzi 5G a zjavným koronavírusom, určite to nemôžeme vylúčiť! Ale v druhej polovici, že neexistujú  dôkazy o zdravotnom riziku, bol klamný podvod! K dispozícii existuje bohatstvo dôkazov takého rizika pre ľudí na celom svete!

Analýza priaznivcov Twitteru Joe Bidena!

24.02.2021

Big Tech spoločnosti spolu aj s tímom Joea Bidena horúčkovito pracujú na manipulácii verejnosti, aby v3etci uverili, že novozvoleného prezidenta-diktátora skutočne zbožňujú milióny! A zdá sa, že Twitter vytvára falošné účty, aby sledovali Bidena a podporili jeho zdanlivo skľučujúcu, skoro až neexistujúcu popularitu, v ďalšom žalostnom pokuse presvedčiť celý [...]

Trump reaguje na rozhodnutie USA súdu!

23.02.2021

Bývalý prezident Donald Trump v pondelok uviedol, že newyorskí úradníci, ktorí ho vyšetrujú, sa zúčastňujú na pokračovaní „najväčšej politickej honby na čarodejnice v histórii našej krajiny“ potom, čo najvyšší súd rozhodol, že Newyorský prokurátor by mohol získať Trumpove daňové priznania. Dodal: “Už viac ako dva roky sa New York City zaoberá takmer [...]

B. Johnson víta Bidena v Britskej ríši!

22.02.2021

Britský premiér Boris Johnson venoval väčšinu svojho rozhovoru s programom ‚Face the Nation‘ tvárou v tvár svetlej budúcnosti, v ktorej predpokladá pochodovať bok po boku s Joe Bidenom pri realizácii Veľkého ničenia Impériom. Po objasnení bývalého prezidenta Donalda Trumpa Johnson vybuchol: ‚Som veľmi rád, že máme dobré vzťahy s Bielym domom, a už som [...]

Milan Krajniak

Krajniak: Vďaka núdzovému stavu vieme zadarmo doručiť ochranné pomôcky

25.02.2021 20:16

Minister pripomenul, že núdzový stav vyhlásila pred rokom vláda Pellegriniho v čase, keď nebol žiaden hospitalizovaný prípad.

šachta

V starej šachte pri B. Štiavnici zahynuli dvaja muži

25.02.2021 19:15

Banskí záchranári aktuálne nemôžu telá mužov vytiahnuť, vstup do šachty je pri použití bežných dýchacích prístrojov vo výbave záchranárov príliš úzky.

Mária Kolíková

Kolíková: Vnímam, že existuje zhoda na potrebe reformy slovenskej justície

25.02.2021 17:42

Zriadenie samostatného správneho súdnictva odborníci a ľudia z praxe vnímajú ako dobrý a dôležitý krok.

Ľubomír Petrák

Pamiatku poslanca Petráka si uctili stranícki kolegovia i vedenie NRSR

25.02.2021 17:10

Pre účasť viacerých zákonodarcov na rozlúčke s Petrákom prerušili poslanci štvrtkové rokovanie parlamentu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 633
Celková čítanosť: 1411494x
Priemerná čítanosť článkov: 2230x

Autor blogu

Kategórie