Niet návratu k normálu bez vakcíny!

‚Nemôžeme sa vrátiť k normálu, kým nebude vakcína’! Dovolí to Amerika? Zatiaľ čo predtým uviedol, že potrebujeme vakcínu a lieky, aby sme sa mohli vrátiť z quarantény, mayor Chicaga uviedol, že k normálu sa nevrátime, kým nebude vakcína!

Je to preto, že globalisti, ako je eugenicista Bill Gates, sú neústupní v tom , aby sa ubezpečili, že každý je pichnutý skôr, ako sa povolí obnovenie akejkoľvek podoby slobody. Ako títo nevolení byrokrati, Emanuel a Gates získali moc, je neuveriteľné! 

Teraz ale existujeme len ako spoločnosť, ktorá musí tolerovať, aby bola na neurčito zablokovaná na príkaz tyranov ako Gates a mayor Chicaga a podobným, ktorí otvorene pripúšťajú, že plánom je použiť vakcínu na prepúšťaniu z domáceho väzenia.

‚Konferencie, koncerty, športové podujatia, bohoslužby, večere v reštaurácii, nič z toho sa neobnoví, kým nenájdeme očkovaciu látku, liečbu alebo liečenie‘, pokračovali tyrani, akoby mali nejakú právoplatnú moc a autoritu urobiť takéto drakonické rozhodnutia!

Umelá Inteligencia číta našu myseľ?

23.11.2025

Výskumníci z Kalifornskej univerzity v Berkeley a tiež v japonských laboratórií NTT Communication Science Laboratories vyvinuli umelú inteligenciu (AI) schopnú preložiť mozgovú aktivitu do čitateľného textu – bez invazívnych implantátov, čo je ohromujúci skok smerom k premene sci-fi na realitu. Technológia menom „titulkovanie myšlienok“ využíva funkčnú magnetickú [...]

Putin reagoval na Trumpov mierový plán

22.11.2025

Ruský prezident Putin prvýkrát reagoval na Trumpov mierový plán po tom, čo Zelenskyj a Európa predtým vydali buď zmiešané, alebo negatívne vyhlásenia. Na piatkovom zasadnutí Bezpečnostnej rady Ruska Putin začal narážkou na augustový summit na Aljaške. Počas diskusií nás americká strana požiadala o kompromisy, povedal. Viac informácií nájdete v preklade štátnych [...]

Potkany utekajú z potápajúcej sa UA!

20.11.2025

To jest potkany už utekajú pred Zelenského potápajúcim sa režimom v Kijeve a na Ukrsjine! Viacerí z tých, ktorí sa podieľali na prebiehajúcom korupčnom škandále na Ukrajine a boli v ňom menovaní, utekajú z krajiny, zatiaľ čo niektorí z najmocnejších môžu byť čoskoro obvinení. Tak sa deje skutočné urovnanie zástupnej vojny USA na Ukrajine, ktoré bude zastupovať [...]

demdis anketa forum slovensko

Anketa: Ktoré problémy Slovensko trápia najviac?

24.11.2025 19:30

Kam a ako by sa malo vydať Slovensko? Aké sú jeho najväčšie problémy, o ktorých by sme mali viesť veľkú celospoločenskú debatu? Odpovedajú Rastislav Machunka, Ábel Ravasz, Erika Jurinová, Juraj Droba, Jozef Viskupič, Jozef Čentéš a Robert Žanony.

žilinka

Žilinka obhajoval návrh odvolať Balogha, jeho obvinenia poprel, s poslancami nediskutoval

24.11.2025 19:26

Generálny prokurát považuje zvolanie parlamentného výboru za snahu ovplyvňovať prokuratúru.

Peter Pellegrini

Pellegrini: Najväčšia otázka umelej inteligencie nie je technická, je vzdelávacia

24.11.2025 18:20

Prezident poukázal na to, že ak satelitná navigácia spôsobila, že mnohí zabudli, ako čítať mapu, AI môže pomôcť zabudnúť, ako sa orientovať v realite.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,800
Celková čítanosť: 5290622x
Priemerná čítanosť článkov: 2939x

Autor blogu

Kategórie

Archív