Založ si blog

Začína éra sociálneho inžinierstva!

Pravdepodobne ‚Cornavirusová Udalosť‘ bude zaznamenaná v histórii ako jedna z najväčších spoločenských inžinierskych udalostí ľudstva. Bude to znamenať začiatok novej éry v tom zmysle, že život po koronavíruse a pred koronavírusom bude prekvapivo odlišný!

Prečo ‚sociálne inžinierstvo‘? Pretože vstupujeme do éry biopolitiky a bioekonómie, ktorá prináša výraznú výhodu vo formách sociálnej kontroly – predpona ‚bio‘ predstavuje ‚apolitický‘ a ‚neutrálny‘ obraz pre zreteľnú verejnosť, ktorá naturalizuje politickú ekonomiku!

Udalosti domnelej povahy biopatológie môže viesť len k zjavnej vedeckosti! Takýmto spôsobom vytvoríte sociálny konsenzus. Od výbuchu tzv. ‚Bubliny tulipánov‘ v roku 1637 vieme, že trhy žijú s bublinami ako rýchle spôsoby získania a zničenia bohatstva.

Momenty optimizmu v hospodárstve, prebytok dôvery investorov, ktorý ich vedie k tomu, aby stavili na scenár nepretržité zisky. Od minulého roka analytici v globálnom finančnom kasíne varovali pred možnosťou nového výbuchu finančnej bubliny.

Ktorý by ale bol rovnaký alebo dokonca horší ako krach v roku 2008 – explózia bubliny úveru na nehnuteľnosti. Títo odborníci varovali pred rýchlym rastom Číny, a tiež pred exponenciálnym rastom amerických študentských kreditov, extrémne vysokým verejným dlhom v Európe. 

A Taliansko – viac ako 130% HDP krajiny! V Brazílii sa k pádu pridala nadpriemernosť investícií na burzách cenných papierov, podporovaná mediálnymi spoločnosťami, ako je XP Investimentos! Množstvo zahraničného kapitálu vytvoril perfektný scenár pre bezprostrednú explóziu. 

Žiadna reakcia sveta na Putinov prejav!

24.06.2024

Západné krajiny zatiaľ ešte nereagovali na Putinov mierový návrh zo 14. júna 2024! Kremeľský poradca Jurij Ušakov 20. júna 2024 uviedol, že Západ ešte vôbec neoslovil Moskvu priamo, aby prediskutoval tému rozsiahleho návrhu prezidenta Putina zo 14. júna na novú eurázijskú bezpečnostnú architektúru: „Videl som len tie verejné”, povedal Jurij Ušakov s odkazom na [...]

Čo povedal K. Schwab mladým lídrom?

23.06.2024

Zakladateľ Svetového Ekonomického Fóra (WEF), Klaus Schwab, už povedal mladým globálnym lídrom, že po ich smrti budú ich mozgy replikované umelou inteligenciou, že môžu očakávať 50-ročnú kariéru v jeho organizácii, ale že ich kariéra by sa mohla ešte viac predĺžiť pomocou technológie a umelej inteligencie. Podľa portálu InfoWars, globalistický kráľ Klaus [...]

No a už tu máme aj verbovanie žien!

22.06.2024

Autorizačný zákon o národnej obrane USA (tzv. zákon NDAA) od roku 2025 umožní povinnú selektívnu vojenskú registráciu amerických žien, čím sa v podstate zavádza mechanizmus povinnej vojenskej služby žien. Nová povinnosť je uvedená spolu s ďalšími dôležitými bodmi v súhrnnom dokumente Výboru pre ozbrojené sily Senátu Spojených Štátov Amerických, ktorý bol [...]

ŠÚKL / Štátny ústav pre kontrolu liečiv /

ŠÚKL sťahuje z trhu jednu šaržu lieku na liečbu problémov s prištítnymi žľazami

24.06.2024 12:53

Ide o šaržu s exspiráciou v júli v roku 2025.

LGBTI / Dúhová vlajka /

Prieskum: Polovica slovenskej populácie nesúhlasí s rovnakými právami pre LGBTQI+ páry

24.06.2024 12:35

Slovensko je krajinou s najmenšou mierou tolerancie a prijatia ľudí z LGBTQI+ komunity, čo dokazujú aj dáta z Eurobarometra.

Gröhling

SaS odmieta rušenie jedného volebného obvodu, zmenu považuje za účelovú

24.06.2024 12:22

Strana argumentuje prepadom veľkého počtu hlasov a ich nerovnosťou.

balistická raketa

Uvoľňuje Moskva kritéria odpálenia atómoviek? Rusko začalo revíziu jadrovej doktríny

24.06.2024 12:01

Od začiatku ruskej invázie na Ukrajinu niektorí zástancovia tvrdej línie v Rusku hovoria o tom, že Moskva by kritériá nasadenia jadrových zbraní mala uvoľniť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,449
Celková čítanosť: 4000584x
Priemerná čítanosť článkov: 2761x

Autor blogu

Kategórie