Finančná kríza z r. 2008 sa neskončila!
17. februára 2020 03:14,
Prečítané 3 738x,
jankratky,
Biblia, Boh, budúcnosť, Ježiš, politika, pravda, veda, viera, vzdelanie, zákon, zázraky, život, zjavenie
Málokto si uvedomuje, že globálna finančná kríza z roku 2008 sa v skutočnosti nikdy neskončila! Stále ju prežívame aj po 12-ich rokoch, napriek snahám finančníkov na ňu zabudnuť, a že v skutočnosti všetko sa zmenilo!
Úsilie centrálnych bánk o predchádzanie úplnému kolapsu kapitálových trhov, a potom o ich oživenie k sebestačnému rastu je paradoxné, pretože situácia sa stále len vždy zhoršuje! Nasleduje však ďalšie banálne varovanie.
Pred zlyhaním trhu, každý, kto má mozog, to môže vidieť! Bude to zapríčinené ľudskými a ekonomickými nákladmi na pandémiu Coronavirusu? Je to teraz neustále rastúca možnosť podľa množiacich sa informácií!
Je nanajvýš zaujímavé, ako sa spĺňujú procké slová Ježiša Krista: ‘Ako bolo za dní Noema, tak bude aj za dní Syna človeka: ľudia jedli, pili, muži sa ženili a ženy sa vydávali až do dňa, keď Noe vošiel do korábu a prišla potopa’!
19.09.2025
Rakúsko plánuje zákaz nosenia šatiek pre moslimské dievčatá do 14 rokov v školách, pretože podľa nich, nosenie šatiek je znak úutlaku! V rozhovore pre Bild, ktorý cituje Welt, ministerka pre integráciu Claudia Plakolmová z Rakúskej ľudovej strany (ÖVP) povedala: “Chcem všetky dievčatá, bez ohľadu na svoje náboženstvo, mali rovnaké príležitosti v našej slobodnej a [...]
18.09.2025
Mimoriadny summit zvolaný v reakcii na ďalší útok Izraela v Dauhe, ktorého cieľom boli zástupcovia Hamasu, ktorí tam boli rokovať o mierovej dohode, a vydal záverečné komuniké. Potvrdzuje „kolektívnu povinnosť reagovať na túto agresiu v obrane našej spoločnej bezpečnosti“ Zároveň zdôrazňuje, že „absencia medzinárodnej zodpovednosti, a tiež aj mlčanie [...]
15.09.2025
Ruský minister financií, diskutuje o úlohe banky SCO, (Šanghajskej organizácie pre spoluprácu) pri dosahovaní už celej nezávislosti od západnej finančnej infraštruktúry! Rozvojovej banky, ktorá zabezpečí nezávislosť od finančnej infraštruktúry kontrolovanej Západom, ako sú Euroclear, Clearstream a SWIFT. Tak povedal pre Izvestia ruský minister financií, Anton Siluanov: [...]
depopulacia ludstva, GMO a virusy, https://www.zerohedge.com/geopolitical/... ...
alebo na Juliske, ci v Dolicku Bohemky ...
No ale skutočná kríza začala už v Edene...:-)... ...
kriza sa zacala vyrabat uz v 90's rokoch a skutocny... ...
Celá debata | RSS tejto debaty