Založ si blog

Skutočný dôvod obvinenia Trumpa!

Vo štvrtok svet mal možnosť pozorovať šarádu nehanebnej obžaloby, ktorá sa stala v stredu v Snemovni reprezentantov USA. Nebolo zdôraznené to, čo prešlo najviac za nepovšimnuté, ako jeho najvýznamnejšia udalosť dvoch byrokratov ministerstva zahraničia – Kenta a Taylora, infikovaných britským cisárskym pohľadom na svet!

Bránili tento názor ako ústredný bod celého povojnového poriadku vedúceho k NWO. Že hanebne obvinili svojho vodcu a vykreslili prezidenta Spojených štátov ako drzú neinformovanú postavu, ktorá zvrhla tento slávny britský poriadok iba pre určitý osobný zisk. Demokrati sa skoro prepadli chválenim tohto dedičstva!

Doteraz prebiehajúci proces v Parlamente bude zmarený spôsobmi, ktoré zatiaľ nie sú uvedené. Čaká nás viac prekvapení, pretože sme svedkami vnútorného puču, pričom britskí a ich spravodajskí komunisti v Spojenom kráľovstve boli odhodlaní tohto prezidenta poraziť vojnou zvnútra administratívy.

A najväčším potenciálnym prekvapením je niečo, čomu nerozumejú ani republikánski, ani demokratickí partizáni – dynamika vo fyzickej ekonomike sveta, ktorá sa zdá, že sa blíži k iným hraničným podmienkam, aspoň ako to vníma Bank of England’s Mark Carney, a iní, ktorí navrhujú diktatúru bankárov zvládnuť nadchádzajúci nový kolaps.

Okrem iného celkom zanedbali a nevzali na vedomie zrejmý bod, že vykonávanie politiky načrtnutej byrokratmi Kentom a Taylorom, ukrajinské členstvo v NATO je tým jedným z najjemnejších spúšťačov pre celosvetovú jadrovú vojnu, ktorá by nás všetkých mohla zničiť (ak by tieto dni neboli skrátené – Ježiš)!

Kyjev sa pokúša o útok dronov na Moskvu!

03.06.2023

Sily Ruskej Fedrálnej protivzdušnej obrany už v pondelok ráno čelili útoku ukrajinských bezpilotných lietadiel na Moskovskú oblasť, čím zabránili obetiam ľudí, povedal minister obrany, Sergej Šojgu. počas špeciálnej telekonferencie na ministerstve obrany. Povedal, že zapojených bolo 8 dronov, z ktorých tri boli zostrelené elektronickými prostriedkami, zatiaľ čo ostatné [...]

Lordi z Londýna sa obávajú banky BRICS

31.05.2023

Saudská Arábia má záujem o vstup do Novej rozvojovej banky BRICS, informoval dnes denník Financial Times: ‚Na Blízkom východe pripisujeme Saudskoarabskému kráľovstvu veľký význam a v súčasnosti s ním vedieme kvalifikovaný dialóg‘, informoval denník City of London vo vyhlásení NDB. Saudská Arábia údajne tiež sama požiadala o vstup do BRICS a ako nešťastne [...]

Amerika sa dohodla odvrátiť Armagedon!

30.05.2023

Prezident Joe Biden aj s republikánmi na čele s predsedom Snemovne reprezentantov Kevinom McCarthym, dosiahli dohodu o zrušení dlhového stropu, ale hoci to ešte musí schváliť Snemovňa reprezentantov aj Senát, čo je vo všeobecnosti takmer isté. Bielemu domu sa podarilo zachovať nedotknutý zákon o znižovaní inflácie, prezidentov podpis na zákone o klíme a liekoch na predpis, [...]

Jevgenij Prigožin

ONLINE: O Bachmut už nie je záujem? Prigožin odišiel, Ukrajinci sa sústreďujú na iné úlohy

03.06.2023 07:10

Prigožin ohlásil stiahnutie vagnerovcov z Bachmutu, Syrskij zastavenie bojov v okrajových častiach mesta.

Razsochy, buranie, pellegrini,

Už aj Heger pochopil, že je koniec. Čo ďalej s nekonečným projektom Rázsochy? (anketa)

03.06.2023 07:00

Nepomohlo ani to, že ako vláda Igora Matoviča (OĽaNO), tak i Hegerov kabinet sa k výstavbe zaviazal v programovom vyhlásení vlády.

Joe Biden, dlh, limit

Biden: Dohoda o dlhovom strope zabránila kolapsu USA

03.06.2023 06:29

"Nikto nedostal všetko, čo chcel, ale Američania dostali, čo potrebovali," povedal americký prezident Joe Biden.

Počúvajte pravdu, víkendový podcast

Zmanipulované voľby? Politici sa zahrávajú s ohňom

03.06.2023 06:05

Spochybňovanie demokratických volieb je nebezpečný precedens, upozorňuje komentátor Marián Repa.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,194
Celková čítanosť: 3272953x
Priemerná čítanosť článkov: 2741x

Autor blogu

Kategórie