Založ si blog

Skutočný dôvod obvinenia Trumpa!

Vo štvrtok svet mal možnosť pozorovať šarádu nehanebnej obžaloby, ktorá sa stala v stredu v Snemovni reprezentantov USA. Nebolo zdôraznené to, čo prešlo najviac za nepovšimnuté, ako jeho najvýznamnejšia udalosť dvoch byrokratov ministerstva zahraničia – Kenta a Taylora, infikovaných britským cisárskym pohľadom na svet!

Bránili tento názor ako ústredný bod celého povojnového poriadku vedúceho k NWO. Že hanebne obvinili svojho vodcu a vykreslili prezidenta Spojených štátov ako drzú neinformovanú postavu, ktorá zvrhla tento slávny britský poriadok iba pre určitý osobný zisk. Demokrati sa skoro prepadli chválenim tohto dedičstva!

Doteraz prebiehajúci proces v Parlamente bude zmarený spôsobmi, ktoré zatiaľ nie sú uvedené. Čaká nás viac prekvapení, pretože sme svedkami vnútorného puču, pričom britskí a ich spravodajskí komunisti v Spojenom kráľovstve boli odhodlaní tohto prezidenta poraziť vojnou zvnútra administratívy.

A najväčším potenciálnym prekvapením je niečo, čomu nerozumejú ani republikánski, ani demokratickí partizáni – dynamika vo fyzickej ekonomike sveta, ktorá sa zdá, že sa blíži k iným hraničným podmienkam, aspoň ako to vníma Bank of England’s Mark Carney, a iní, ktorí navrhujú diktatúru bankárov zvládnuť nadchádzajúci nový kolaps.

Okrem iného celkom zanedbali a nevzali na vedomie zrejmý bod, že vykonávanie politiky načrtnutej byrokratmi Kentom a Taylorom, ukrajinské členstvo v NATO je tým jedným z najjemnejších spúšťačov pre celosvetovú jadrovú vojnu, ktorá by nás všetkých mohla zničiť (ak by tieto dni neboli skrátené – Ježiš)!

Máme očakávať Americké voľby v 2024?

08.08.2022

Začiatkom týždňa bývalý prezident Donald Trump oznámil svoj zámer zúčastniť sa na voľbách v roku 2024, čo sa predpokladá, pretože už jeho podpora medzi potenciálnymi republikánskymi kandidátmi je 49 %, v porovnaní s 25 % podporou pre DeSantisa a žiadny iný kandidát nemá viac ako 7. %. Netrvalo ani dva dni, kým Zákon Oprávnenia na Obranu, tohto roku 2022 Snemovňa [...]

Amnesty International obviňuje Ukrajinu!

06.08.2022

Amnesty International obviňuje Ukrajinu z vystavovania svojich civilistov riziku smrti! Medzinárodná organizácia pre ľudské práva po prvýkrát potvrdila, že ukrajinská armáda skutočne vystavuje UA a RF civilistov riziku, ako ich Rusi obviňujú už mnoho mesiacov: ‚Ukrajinské sily ohrozili civilistov zriaďovaním základní a prevádzkovaním zbraňových systémov v [...]

Vojenské napätie okolo Taiwanu stúpa!

05.08.2022

Len niekoľko hodín po tom, ako Pelosiovej lietadlo USA pristálo v Tchaj-peji, Ľudová oslobodzovacia armáda (PLA) oznámila cez Xinhua, že bude vykonávať letecké, ale aj námorné cvičenia, ktorých súčasťou budú nácviky ostrej streľby v šiestich oblastiach. okolo Taiwanu. Vojenská technika USA i Číny bola v pohybe už niekoľko hodín, kým Pelosiovej lietadlo bolo stále [...]

Bratislava, radnica, magistrát, Primaciálne námestie, primátor

Mlýnek potvrdil záujem kandidovať na post primátora Bratislavy

09.08.2022 13:12

Mlýnek tvrdí, že získal podporu strán a hnutia OĽaNO, OKS, Zmena zdola a Nova, pričom rokuje aj s ďalšími stranami.

vojna na ukrajine, ukrajina

Na Ruskom okupovaných územiach silnie ukrajinský odpor, píše AP

09.08.2022 13:00

Partizánske jednotky verné Kyjevu zabíjajú proruských predstaviteľov, vyhadzujú do povetria mosty či vlaky a pomáhajú armáde pri identifikácii kľúčových cieľov.

Pečniansky les ZSD ochrana prírody vedenie

Energofirma sa spojila s ochranármi. V Pečnianskom lese obnoví chránené územie

09.08.2022 12:41

Západoslovenská distribučná sa spojila so Štátnou ochranou prírody SR (ochranármi), miestnym poľovným združením a lesníkmi. Budú revitalizovať ochranné pásmo.

Opičie kiahne

Vírusom opičích kiahní sa v Nemecku nakazilo štvorročné dievča

09.08.2022 12:29

Nemecko od mája zaznamenalo 2916 prípadov ochorenia.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 994
Celková čítanosť: 2550864x
Priemerná čítanosť článkov: 2566x

Autor blogu

Kategórie