Založ si blog

Skutočný dôvod obvinenia Trumpa!

Vo štvrtok svet mal možnosť pozorovať šarádu nehanebnej obžaloby, ktorá sa stala v stredu v Snemovni reprezentantov USA. Nebolo zdôraznené to, čo prešlo najviac za nepovšimnuté, ako jeho najvýznamnejšia udalosť dvoch byrokratov ministerstva zahraničia – Kenta a Taylora, infikovaných britským cisárskym pohľadom na svet!

Bránili tento názor ako ústredný bod celého povojnového poriadku vedúceho k NWO. Že hanebne obvinili svojho vodcu a vykreslili prezidenta Spojených štátov ako drzú neinformovanú postavu, ktorá zvrhla tento slávny britský poriadok iba pre určitý osobný zisk. Demokrati sa skoro prepadli chválenim tohto dedičstva!

Doteraz prebiehajúci proces v Parlamente bude zmarený spôsobmi, ktoré zatiaľ nie sú uvedené. Čaká nás viac prekvapení, pretože sme svedkami vnútorného puču, pričom britskí a ich spravodajskí komunisti v Spojenom kráľovstve boli odhodlaní tohto prezidenta poraziť vojnou zvnútra administratívy.

A najväčším potenciálnym prekvapením je niečo, čomu nerozumejú ani republikánski, ani demokratickí partizáni – dynamika vo fyzickej ekonomike sveta, ktorá sa zdá, že sa blíži k iným hraničným podmienkam, aspoň ako to vníma Bank of England’s Mark Carney, a iní, ktorí navrhujú diktatúru bankárov zvládnuť nadchádzajúci nový kolaps.

Okrem iného celkom zanedbali a nevzali na vedomie zrejmý bod, že vykonávanie politiky načrtnutej byrokratmi Kentom a Taylorom, ukrajinské členstvo v NATO je tým jedným z najjemnejších spúšťačov pre celosvetovú jadrovú vojnu, ktorá by nás všetkých mohla zničiť (ak by tieto dni neboli skrátené – Ježiš)!

Trump zvažuje použiť zákon z roku 1795!

30.11.2023

V tejto špeciálnej správe sa ponoríme do nedávneho odvážneho vyhlásenia bývalého prezidenta Donalda J. Trumpa. Trump vyhlásil, že nebude čakať na žiadosti miestnych guvernérov alebo starostov štátov, aby zasiahol proti mestským nepokojom. Trump s odvolaním sa na silný, no zriedkavo používaný zákon z r 1795 navrhuje proaktívny prístup k riešeniu nepokojov a [...]

Pauza musí zabrániť svetovej vojne III

27.11.2023

Krátke, hoci úspešné prímerie dosiahnuté tento týždeň medzi Izraelom a Hamasom, predstavuje podstatné otvorenie úsilia vyhnúť sa zhonu svetovej vojny. Rukojemníkov prepustili z oboch strán v piatok 24. novembra, opäť v sobotu 25. novembra za veľkej pompy v oboch krajinách. Ako povedal vatikánsky štátny sekretár kardinál, P. Parolin: “V súčasnosti sú nálady [...]

Kyjev potvrdzuje – Johnson zničil dohodu!

25.11.2023

Kyjev teraz potvrdzuje, že britský Boris Johnson skutočne podkopal mierovú dohodu na jar roku 2022! Nad Kyjevom visí mrak skazy, keďže režimu prezidenta Zelenského zostáva už len málo, okrem vykonávania útokov bezpilotnými lietadlami a atentátov. Medzitým sa dnes hra o vine rozprúdila! Keď šéf Zelenského parlamentnej frakcie v Najvyššej rade, D. Arakhamia, ktorý bol [...]

PVV, Fico, Pellegrini, Kaliňák, Danko

Vládna koalícia sa dohodla na návrhu budúcoročného rozpočtu

30.11.2023 22:02, aktualizované: 22:16

Návrhy vláda prerokuje hneď v pondelok, Národná rada môže o nich začať rokovať v stredu.

lekaren, liek, choroba, lieky

Protimonopolný úrad preveruje možný kartel medzi dodávateľmi liekov a zdravotníckych pomôcok

30.11.2023 21:39

Dôvodom neohlásenej inšpekcie boli podozrenia, že porušili pravidlá hospodárskej súťaže.

tank Abrams

Forbes o miliónových motoroch tankov Abrams na Ukrajine: Neradi zostávajú špinavé

30.11.2023 20:00

Dvakrát za deň musia posádky amerických tankov Abrams na Ukrajine vykonať istú procedúru, inak hrozí poškodenie motora za milión dolárov.

SR Banská Bystrica Donovaly Počasie Sneh BBX

Horské priechody Donovaly a Šturec uzavreli pre nákladnú dopravu

30.11.2023 19:09

Všetky sledované diaľničné úseky a rýchlostné cesty na území SR sú zjazdné.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,307
Celková čítanosť: 3610832x
Priemerná čítanosť článkov: 2763x

Autor blogu

Kategórie