Svetová koordinácia v čase nacionalizmu!
20. októbra 2019 19:08,
Prečítané 2 336x,
jankratky,
budúcnosť, história, pokrok, politika, pravda, vzdelanie, zákon, život, zjavenie
Budúca recesia sa bude totálne líšiť od tých, ktoré postihli svet za posledných 100 rokov! Dnes by sme sa mali pozrieť na bod, ktorý by sa mohol zdať kontroverzný, ale dlžíme si poznať pravdu za každú cenu, pre naše dobro!
V súčasnosti je na svete dosť dlhov s nulovými alebo negatívnymi sadzbami na vyliečenie mnohých ťažkostí globálnej ekonomiky a na umožnenie obdobia rastu, spolupráce, technologického rozvoja, zvýšenej produktivity a významného bohatstva.
Vlády si kúpili veľa času a za veľmi nízke náklady. Bolo by najväčšou katastrófou, ak by držitelia dlhu – naše príslušné vlády – nemohli nájsť spôsob, ako využiť tento prístup k úverom a minúť ho spôsobom, ktorý vytvorí pozitívny výsledok.
Žijeme vo svete veľmi vysokých dlhov, ktoré majú vlády! Ak politici nebudú schopní múdro ovládať kapitál v oblasti federálnych programov, prudko stúpnu úrokové sadzby pre štátny dlh. Potom začne najstrašnejší a najbolestivejší kolaps v histórii!
Nikto nezostane nezranený. Toto bude do značnej miery určené schopnosťou najvyšších tvorcov politiky, nielen na globálnej úrovni, ale aj v každej krajine spolupracovať a koordinovať úsilie, čo sa dnes nevidí a niet dôvodov, aby sa to zmenilo!
17.08.2025
Prezident Trump v piatok na Truth Social informoval, že pred summitom na Aljaške telefonoval bieloruskému prezidentovi A. Lukašenkovi: “Mal som skvelý rozhovor s vysoko váženým prezidentom Bieloruska A. Lukašenkom. Účelom telefonátu bolo poďakovať mu za prepustenie 16 väzňov… …Diskutujeme aj o prepustení ďalších 1 300 väzňov. Náš rozhovor bol veľmi dobrý. [...]
16.08.2025
Šialení európski lídri sa snažia zavraždiť Donalda Trumpa a Vladimíra Putina, no aby zastavili mierový procesna svete! Budúce dôležité stretnutie Trumpa a Putina sa koná na Aljaške, vojenskej základni, aby ju dostali mimo dosahu rakiet západoeurópskych krajín (ako je Británia), ktoré sa opakovane pokúšajú zavraždiť prezidenta Trumpa. V. Británia chce tretiu svetovú [...]
15.08.2025
Zdá sa, že české údaje ukazujú obrovský nárast úmrtnosti po posilňovacej dávke COVID-19, ale väčšina tohto efektu nie je skutočná. Jeden významný epidemiológ navrhol vypočítať pomer rizika a porovnať tých, ktorí dostali 3 dávky, s tými, ktorí dostali 2 dávky. Tak sa urobilo porovnanie s fixnou kohortou a úplne to ohromilo! Súhrn pre manažérov: Ak ste dostali [...]
Celá debata | RSS tejto debaty