Založ si blog

Dostali pečať a závdavok nesmrteľnosti!

 

Na začiatku bol Stvoriteľ obvinený, medzi iným, z toho, že si neprial, aby sa ľudia stali nesmrteľnými ako on! Na ľstivú klamlivú otázku, či im Stvoriteľ nedovolil jesť zo všetkých stromov záhrady, Eva mu odpovedala, že zo všetkých stromov záhrady môžu jesť, okrem jedného, zo stromu poznania dobrého a zlého, lebo ak z neho zjedia, že zomrú! 

Na to odpovedal Diabol ďalšou lžou, že nezomrú, lebo Boh vie, že ak zjedia zo stromu poznania dobra a zla, budú ako on, vediac všetko dobré a všetko zlé a ako následok budú mať nesmrteľný život! Ako na to reagovala Eva? Bola oklamaná, lebo od svojho manžela vedela, že zvieratá nemajú schopnosť reči ako ľudia!

Ale teraz, keď videla, že had (v skutočnosti to boh Diabol, ako nevideiteľná osoba skrývajúci sa za hadom) bol schopný reči a preto si myslela, že ak aj ona zje z toho stromu, že aj ona bude aspoň ako Adam, ktorý predtým nadobudol poznanie od Stvoriteľa počas asi 40 rokov, keď mal za úlohu pomenovať zvieratá. 

Ale akonáhle z ovocia zjedla, zistila, že bola oklamaná, pretože nezískala žiadne zvláštne poznanie, ale naopak, jej svedomie ju začalo veľmi trápiť! Adam sa k nej pripojil a tak obidvaja zhrešili  proti svojmu Stvoriteľovi a zavrhli aj svoje ešte nenarodené potomstvo do hriechu, staroby, choroby a nakoniec do nevyhnutnej smrti! 

Mal Diabol pravdu, že Stvoriteľ si nepraje, aby jeho pozemské deti nezískali nesmrteľnosť? Všimnime si, čo napísal apoštol Pavol pod inšpiráciou pomazaným učeníkom-bratom Ježiša Krista a duchovným synom Stvoriteľa o ich budúcnosti v kresťanskom zbore Korint, keď budú spolu tvoriť nebeskú nevestu Božieho syna:

“Ale ten, kto zaručuje, že vy aj my patríme Kristovi, a kto nás pomazal, je Boh. Vložil na nás tiež svoju pečať a dal nám do srdca závdavok toho, čo má prísť, totiž ducha…nesmrteľnosti.” To znamená, že Ježiš a jeho manželka získajú nesmrteľnosť, alebo zdroj života v sebe a nebudú závislí na večnom živote od svojho Stvoriteľa a nebeského Otca! 

Princ Andrew bol a stále je pod tlakom!

09.07.2020

Po zatknutí Ghislaine Maxwellovej je Kráľovská rodina ‘zmätená’ po tom, čo americký právnik požiadal, aby prišiel po zatknutí jeho priateľky, aby sa dostavil na rozhovor pre jej údajné sexuálne zločiny. Tlak na princa Andrewa, aby hovoril s vyšetrovateľmi FBI, sa zvyšoval po tom, ako bola jeho priateľka Ghislaine Maxwellová zatknutá za obvinenia z obchodovania [...]

Prichádza vakcína a s ňou zmena života

08.07.2020

V súčasnosti žijeme vo svete, ktorý zmenil všetko, čo je duševne choré na zdravé ale všetko, čo je duševne zdravé na choré! To je podstata zaostalého sveta a takého, ktorý je dizajnom sebazničujúci. Je to svet, v ktorom bola príroda a prírodné zákony nahradené neprirodzenými zákonmi a zákonmi vytvorenými človekom, ktoré spôsobili odstránenie skoro všetkých [...]

Prichádza vakcína a s ňou aj smrť!

08.07.2020

Jeden citát z G. Orwellovskej knihy ‘Politika a anglický jazyk’ (z roku 1946) hovorí takto: ‘Politický jazyk … je navrhnutý takým spôsobom, aby sa klamstvá zdali pravdivé a tiež vraždy rešpektované a zároveň dať prázdnym slovám solídnosť’! Hromadné očkovanie a pravdepodobné prípadné povinné očkovanie je už na obzore a väčšina už v tejto [...]

Igor Matovič, Peter Pellegrini

Matovičov maják. Ktorú časť mozgu mu osvietil? pýta sa Pellegrini

10.07.2020 22:30

Mám obavy, či človek, ktorý tvrdil, že na všetko treba mať plán, nejaký plán má, rozohnil sa Pellegrini po Matovičovej tlačovke o koronavíruse.

UKRAINE-CRISIS/MH17

Holandsko zažaluje Rusko pre zostrelenie lietadla nad Donbasom

10.07.2020 22:16

Holandsko zažaluje Rusko na Európskom súde pre ľudské práva pre zostrelenie dopravného lietadla v lete 2014 nad východom Ukrajiny ovládaným separatistami.

koľajnice, zmena

V Česku sa opäť zrazili vlaky, nikto sa nezranil

10.07.2020 20:32

Dva vlaky sa v piatok popoludní zrazili v okrajovej pražskej časti Běchovice. Idúci osobný vlak narazil do stojaceho rýchlika.

D1, diaľnica, Jánovce, Jablonov, Levoča

Policajti hľadajú vodiča, ktorý jazdil po diaľnici v protismere

10.07.2020 19:29

Kamery zaznamenali motorové vozidlo na diaľnici D1 v úseku Mengusovce – Jánovce v okrese Poprad v protismere, EČV však nerozlúštili.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 500
Celková čítanosť: 1096825x
Priemerná čítanosť článkov: 2194x

Autor blogu

Kategórie