Založ si blog

Dostali pečať a závdavok nesmrteľnosti!

 

Na začiatku bol Stvoriteľ obvinený, medzi iným, z toho, že si neprial, aby sa ľudia stali nesmrteľnými ako on! Na ľstivú klamlivú otázku, či im Stvoriteľ nedovolil jesť zo všetkých stromov záhrady, Eva mu odpovedala, že zo všetkých stromov záhrady môžu jesť, okrem jedného, zo stromu poznania dobrého a zlého, lebo ak z neho zjedia, že zomrú! 

Na to odpovedal Diabol ďalšou lžou, že nezomrú, lebo Boh vie, že ak zjedia zo stromu poznania dobra a zla, budú ako on, vediac všetko dobré a všetko zlé a ako následok budú mať nesmrteľný život! Ako na to reagovala Eva? Bola oklamaná, lebo od svojho manžela vedela, že zvieratá nemajú schopnosť reči ako ľudia!

Ale teraz, keď videla, že had (v skutočnosti to boh Diabol, ako nevideiteľná osoba skrývajúci sa za hadom) bol schopný reči a preto si myslela, že ak aj ona zje z toho stromu, že aj ona bude aspoň ako Adam, ktorý predtým nadobudol poznanie od Stvoriteľa počas asi 40 rokov, keď mal za úlohu pomenovať zvieratá. 

Ale akonáhle z ovocia zjedla, zistila, že bola oklamaná, pretože nezískala žiadne zvláštne poznanie, ale naopak, jej svedomie ju začalo veľmi trápiť! Adam sa k nej pripojil a tak obidvaja zhrešili  proti svojmu Stvoriteľovi a zavrhli aj svoje ešte nenarodené potomstvo do hriechu, staroby, choroby a nakoniec do nevyhnutnej smrti! 

Mal Diabol pravdu, že Stvoriteľ si nepraje, aby jeho pozemské deti nezískali nesmrteľnosť? Všimnime si, čo napísal apoštol Pavol pod inšpiráciou pomazaným učeníkom-bratom Ježiša Krista a duchovným synom Stvoriteľa o ich budúcnosti v kresťanskom zbore Korint, keď budú spolu tvoriť nebeskú nevestu Božieho syna:

“Ale ten, kto zaručuje, že vy aj my patríme Kristovi, a kto nás pomazal, je Boh. Vložil na nás tiež svoju pečať a dal nám do srdca závdavok toho, čo má prísť, totiž ducha…nesmrteľnosti.” To znamená, že Ježiš a jeho manželka získajú nesmrteľnosť, alebo zdroj života v sebe a nebudú závislí na večnom živote od svojho Stvoriteľa a nebeského Otca! 

Dokonalý plán na zničenie Ameriky!

16.08.2022

Vďaka zdrojom, ktoré poskytli dôverné informácie, teraz poznáme niektoré podrobnosti o pláne, o ktorom nám bolo povedané, že ho sleduje Bidenov režim, s cieľom dosiahnuť úplné zvrhnutie a zničenie Spojených Štátov Amerických! Nedávna razia FBI-DOJ na Mar-a-Lago je kľúčovým prvkom tohoto plánu. Ale razia bola údajne navrhnutá tak, aby vyvolala ozbrojené povstanie [...]

USA zas na Taiwane konfrontuje Čínu!

15.08.2022

Svet netrpezlivo očakáva ďalší krok Číny po tom, čo skupina USA zákonodarcov už pristála v noci na Taiwane len 12 dní po kontroverznej návšteve Nancy Pelosiovej na samovládnom ostrove. Napätie v dňoch od návštevy pani Pelosiovej výrazne vzrástlo, pričom Čína odvetou uskutočnila bezprecedentné vojenské cvičenia okolo Taiwanu v snahe odradiť vnútorných a vonkajších [...]

UK Guardian vyzýva k odsúdeniu Trumpa!

14.08.2022

Londýnsky denník Guardian zverejnil stanovisko s názvom: Čas sa kráti. Ministerstvo spravodlivosti musí obžalovať a odsúdiť Trumpa. I poradca kampane Baracka Obamu v roku 2008 už aj vyzval na zosadenie Trumpa po tom, čo odvolal riaditeľa FBI Jamesa Comeyho. Ich hlavným tvrdením je, že Trump a jeho úradníci vymazali texty, ktoré by ukázali ich sprisahanie za štátny prevrat, [...]

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj

ONLINE: Zelenskyj: Ľudí sme pred vojnou nevarovali, aby nevypukla panika

17.08.2022 06:00, aktualizované: 06:40

Ak by sme zverejnili varovania, ktoré sme dostávali pred vojnou, vypukla by panika a Rusi by nás dostali za tri dni, hovorí Volodymyr Zelenskyj.

vrtuľník, helikoptéra, Horská, letecká záchranná služba, lekár

Záchranári pomáhali v Malej Fatre turistovi po nepriamom zásahu bleskom

16.08.2022 23:34

Český turista mal utrpieť poranenie hlavy, ruky a sťažoval sa na bolesti chrbtice a rebier.

Opičie Kiahne

Irán hlási prvý prípad nákazy vírusom opičích kiahní

16.08.2022 23:13

Nakazenou osobou je 34-ročná žena žijúca v juhozápadnom meste Ahváz.

Gröhling

Gröhling: Chceme dovládnuť zodpovedne, Matovič to nedokáže

16.08.2022 22:47

Minister školstva Branislav Gröhling (SaS) vyzýva strany Sme rodina a Za Ľudí, aby vytvorili tlak na odstúpenie Igora Matoviča z vlády.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,000
Celková čítanosť: 2569490x
Priemerná čítanosť článkov: 2569x

Autor blogu

Kategórie