Založ si blog

Vzkriesenie Ježiša Krista nás poučuje…

 

…o niekoľkých iných skutočností života ľudstva do budúcnosti a vzkriesení mŕtvych k životu. Je nielen dôkazom toho, že Stvoriteľ ľudstva je Všemohúci Boh, ale aj o tom, o akom vzkriesení nás Biblia učí! Neučí nás napríklad, že existuje posmrtný život, o akom učia nespočetné náboženstvá v rôznych kultúrach ľudstva!

Lebo potom by nebola potreba vzkriesenia z mŕtvych! Ježiš Kristus počas svojho života na Zemi sám vzkriesil k životu tri osoby. Prečo len tri? Pretože tieto jeho tri vzkriesenia zahŕňujú všetky formy vzkriesenia, ktoré on ako už oslávený nebeský, nesmrteľný a večný kráľ už urobil a ešte urobí!

Jeho vzkriesenie syna vdovy na ceste k cintorínu predstavuje duchovné oživenie tých z neveriaceho ľudstva z nevedomosti, aj keď títo veriaci v konečnom dôsledku stárnutia po čase umrú pred príchodom jeho tisícročnej vlády. Vzkriesenie Lazara je dôkazom ale iného vzkriesenia k životu miliárd ľudí, ktorí zomreli od Ábela až dodnes!

Je to vzkriesenie všetkých, ktorí v minulosti zomreli ako dôsledok zdedeného hriechu od Adama! Tí budú počas Kristovej vlády vzkriesení s nádejou na večný život na rajskej Zemi pod podmienkou, že budú žiť v súlade so zákonmi života. A potom tu máme tretie Kristove vzkriesenie k životu, ale teraz k nebeskému!

Je to privátne vzkriesenie mladej dievčiny, ale za prítomnosti len jej rodičov a blízkych príbuzných v dome dievčiny a jej rodičov! Je to vzkriesenie, ktoré reprezentuje iba vzkriesenie 144, 000 pomazaných bratov Ježiša Krista a duchovných synov Stvoriteľa k nebeskému večnému životu.

Nové cvičenie NATO pre vojnu s Ruskom!

13.04.2021

Prebiehajúce cvičenie NATO DEFENDER-Europe 2021 NATO sa koná prostred rastúceho predvojnového napätia medzi Ukrajinou a Ruskom, ktoré už jasne vyvolal Joe Biden, ale ktorý bol prokonzulom Ukrajiny iba pred 5-6 rokmi a vydal objednávky priamo z pódia svojho neofašisticky ovládanej Najvyššej rady. A dá sa povedať, že súčasnú eskaláciu spustilo vyhlásenie Bieleho domu z 26. [...]

Pripravujú simuláciu teraz kyber-útokov!

11.04.2021

Pripravujú pre nás fiktívnu simuláciu kybernetických útokov z roku 2021 na kybernetickú pandémiu? Mnoho čitateľov si je vedomých o simulácii, robenej Svetovým ekonomickým fórom s názvom Udalosť 201, ktorá už predchádzala pandémii COVID19. Udalosť 201 to desivo opísala a zdalo sa, že presne predpovedala pandémiu. (Lenže simulácia Covid-19 predchádzala [...]

Môžu ukrajinskí blázni začať vojnu?

10.04.2021

Ukrajinská vojenská armáda ostreľuje na zemi naďalej republiky v odtrhnutých v regióne Donbas. Podľa Doneckej spravodajskej agentúry ostreľovanie prerušilo dodávku elektriny v dedine Vasilyevka severovýchodne od mesta Doneck. Zástupca DPR v Spoločnom stredisku pre kontrolu a koordináciu už informoval o ôsmich porušeniach prímeria zo strany ukrajinských síl za posledných [...]

Vladimir Putin

Väčšina Slovákov nevníma Rusko ako hrozbu, orientáciu na Východ ale nechcú

14.04.2021 16:23

Vyplýva to z najnovšieho prieskumu slovenskej neziskovej organizácie Globsec.

SR Veľká noc kontroly polícia okresy Dargov KEX

Polícia zistila 4 495 priestupkov, udelila pokuty za 127-tisíc eur

14.04.2021 16:15

Počas minulého týždňa skontrolovali policajti v súvislosti s núdzovým stavom a zákazom vychádzania viac ako 82-tisíc osôb.

sulík, korčok

Sulík je za zverejnenie zmluvy k Sputniku a kritizuje Gyimesiho

14.04.2021 15:51

Šéf SaS nemá výhrady k tomu, že o uvoľnení opatrení informoval Matovič.

munícia

Košičan si v lese spravil vlastnú strelnicu. Výbuchy si nakrúcal

14.04.2021 15:34

Muž vyhľadával muníciu z druhej svetovej vojny, ktorú rozoberal a výbušnú látku používal na svojpomocnú výrobu výbušnín.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 671
Celková čítanosť: 1504870x
Priemerná čítanosť článkov: 2243x

Autor blogu

Kategórie