Už sa to hemží náboženskými ideami!
3. februára 2019 00:25,
Prečítané 2 708x,
jankratky,
Biblia, Boh, história, pokrok, pravda, technika, veda, vzdelanie, zákon, život, zjavenie
Denno-denné dianie na celom svete v každej oblasti ľudskej aktivity vzbudzuje obavy čoraz väčšieho počtu obyvateľov sveta! K čomu by sme to mohli prirovnať? No predsa k splneniu jedného z biblických proroctiev Habakuka, ktoré citoval lekár Lukáš vo svojej knihe skutky apoštolov:
“Dbajte, aby neprišlo na vás to, čo sa hovorí v Prorokoch: ’Viďte to, posmeškári, divte sa tomu a zmiznite, lebo konám vo vašich dňoch dielo, dielo, ktorému určite neuveríte, aj keby vám o ňom niekto podrobne rozprával’!”
Aj keď znalci v najrôznejších vedeckých skupinách od teológie, molekulárnych vied a vesmírneho štúdia až do krajných možností, ktoré im moderná technológia umožňuje, sa môžu chváliť detailným poznaním, nikto z nich to nedokáže spojiť do jednej Pravdy majúcej praktický význam pre nás všetkých!
08.07.2025
Ex-zamestnanec Palantiru varuje, že táto firma, blízka WEF, buduje AI systém sociálneho skóre horší než v Číne! Je platforma na sledovanie ľudí pomocou umelej inteligencie od spoločnosti Palantir, a vyzerá v porovnaní s čínskym systémom sociálneho kreditného skóre úplne nevinne. Zasvätený informátor varuje, že Spojené štáty americké potichu odovzdávajú [...]
07.07.2025
Aj keď Irán podnikal protiútok masívnymi raketovými útokmi na Tel Aviv v reakcii na izraelský útok na iránsky jadrový program a vedeckú a vojenskú veliteľskú štruktúru z 13. júna, z roku 2025, skoro ráno, a prebiehala naliehavá a rozsiahla politická diskusia medzi poprednými americkými a medzinárodnými strategickými analytikmi na 106. po sebe idúcom týždennom [...]
04.07.2025
Maďarský premiér Viktor Orbán si pripomenul výročie svojho mierového úsilia, ktoré začal na začiatku svojho 6-mesačného predsedníctva EÚ 1. júla 2024. Ale prvý týždeň strávil návštevou Kyjeva, Moskvy, Pekingu a USA. Včera na X uverejnil príspevok: “Pred rokom som navštívil Kyjev. Po 14 hodinách cesty sme viedli dlhé rozhovory s prezidentom Zelenským o možnosti [...]
https://youtu.be/JIykHTxFKjQ , https://youtu.be/yzQ9EgtqyJ0... ...
Zosmiesnovanie a urazanie je charakteristicke ...
Ja by som ich nezosmiešňoval Deltoid.Sú to ...
Ak môžem ,tak dodám,že jeho obsahom a nositeľom,môže... ...
V zmysle účelu biblia nie je neutrálna a ako ...
Celá debata | RSS tejto debaty