Založ si blog

Všetky skutky ľudí budú odhalené!

 

V posledných niekoľkých rokoch začínajú vychádzať na svetlo sveta úžasné veci a pravdy života skryté počas mnohých desaťročí alebo ešte staršie! O mnohých sa tušilo, ale neboli pevné dôkazy a iné dokonale zatajené! Toto potvrdzuje inšpirované slová napísané učencom Markom v jeho evanjéliu:

‘Totiž nič nie je skryté tak, aby to nebolo odhalené; nič nebolo tak starostlivo zatajené, aby to nevyšlo najavo. Ktokoľvek má uši na počúvanie, nech počúva’! Okrem toho, jeho slová sú v dokonalom súlade so slovami slávneho izraelského kráľa Šalamúna, ktorý okrem iného tiež napísal:

‘Pravý Boh sám privedie dielo každého druhu na súd, pokiaľ ide o každú skrytú vec, či už je dobrá alebo zlá’! Tieto slová skrývajú sľub a nádej pre tých, ktorí museli počas svojho života trpieť a prežívať rôzne druhy nespravodlivosti. Odmena čaká aj dobrokonajúcich ľudí v minulosti!

Ktorí alebo zomreli alebo boli usmrtení neprávom alebo vo vojnách podporovanými mocnými sveta pre svoje mocenské a materiálne zisky! Pre spravodlivých taká nádej je živá a približuje sa čoraz rýchlejšie! Spravodlivý Boh a Stvoriteľ sa o to dokonale postará a žiadny z jeho sľubov nezlýhá!

Začiatok a koniec písania Biblie

16.09.2019

Zaujímavý detail ohľadne písania Biblie získame, keď si uvedomíme, kto začal a kto skončil s písaním najprekladanejšej Knihy v histórii ľudstva - Knihy-kníh - Biblie! Je jasné, že prvých viac »

Duchovná oproti telesnej osobe

09.09.2019

Duchovná osoba sa zameriava na konanie Božej vôle, čo sa nedá povedať o telesnej osobe. Lebo duchovné osoby sú napodobňovateľmi Boha Stvoriteľa, svojho nebeského Otca. Vynakladajú úsilie, viac »

A neuveď nás do pokušenia…

30.08.2019

Tieto slová sú obsiahnuté v biblickej vzorovej modlitbe, ktorú dal Ježiš Kristus svojim učeníkom, keď ho o to požiadali! Na záver vzorovej modlitby Ježiš povedal: ’A nepriveď nás do viac »

Ali al-Naimi, Saudská arábia, Katar, Dauha, OPEC, ropa

Saudská Arábia sa pridala ku koalícii na ochranu moreplavby pod vedením USA

18.09.2019 08:49

Svoju účasť na koalícii už prisľúbili Británia, Austrália a Bahrajn.

Donald Trump

Trump zverejnil zoznam kandidátov na post poradcu pre národnú bezpečnosť

18.09.2019 07:16

Trump povedal, že nového poradcu by chcel vymenovať tento týždeň. Funkciu dočasne zastáva Charles Kupperman.

Izrael, Benjamin Netanjahu

Netanjahu čaká na výsledky volieb, chcel by zostaviť silnú sionistickú vládu

18.09.2019 06:23

Na základe dvoch exit pollov získal Gancov blok Modrá a biela 33 až 34 kresiel, Netanjahuov Likud 31 až 33.

Benzín, nafta

Ceny ropy sa spamätávajú zo šoku

18.09.2019 06:00

Svetové finančné trhy sa postupne spamätávajú z nečakaného sobotňajšieho útoku na najväčšie ropné zariadenie Saudskej Arábie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 366
Celková čítanosť: 586922x
Priemerná čítanosť článkov: 1604x

Autor blogu

Kategórie