Založ si blog

Všetky skutky ľudí budú odhalené!

 

V posledných niekoľkých rokoch začínajú vychádzať na svetlo sveta úžasné veci a pravdy života skryté počas mnohých desaťročí alebo ešte staršie! O mnohých sa tušilo, ale neboli pevné dôkazy a iné dokonale zatajené! Toto potvrdzuje inšpirované slová napísané učencom Markom v jeho evanjéliu:

‘Totiž nič nie je skryté tak, aby to nebolo odhalené; nič nebolo tak starostlivo zatajené, aby to nevyšlo najavo. Ktokoľvek má uši na počúvanie, nech počúva’! Okrem toho, jeho slová sú v dokonalom súlade so slovami slávneho izraelského kráľa Šalamúna, ktorý okrem iného tiež napísal:

‘Pravý Boh sám privedie dielo každého druhu na súd, pokiaľ ide o každú skrytú vec, či už je dobrá alebo zlá’! Tieto slová skrývajú sľub a nádej pre tých, ktorí museli počas svojho života trpieť a prežívať rôzne druhy nespravodlivosti. Odmena čaká aj dobrokonajúcich ľudí v minulosti!

Ktorí alebo zomreli alebo boli usmrtení neprávom alebo vo vojnách podporovanými mocnými sveta pre svoje mocenské a materiálne zisky! Pre spravodlivých taká nádej je živá a približuje sa čoraz rýchlejšie! Spravodlivý Boh a Stvoriteľ sa o to dokonale postará a žiadny z jeho sľubov nezlýhá!

Na čom je založená viera ateistov!

11.11.2019

Po prvé. Všetky výsledky vedeckého výskumu získané až dodnes ukazujú, že život nemôže vzniknúť z neživej hmoty! Takže z toho vyplýva otázka: na akom vedeckom podklade je založené tvrdenie, viac »

Globálny dlh je dnes $188 biliónov!

10.11.2019

Svet má teraz zadlženosť vo výške 188 biliónov dolárov a toto číslo každý rok rýchlo rastie! Je to forma zotročenia, ktorá je hlboko zákerná, pretože väčšina ľudí žijúcich na viac »

Ako vedcov inšpirovali pavúky!

03.11.2019

Stvoriteľ vesmíru a všetkého života v ňom inšpiroval verne mu oddaných veriacich, aby napísali Knihu-kníh alebo Bibliu, v ktorej informuje ľudstvo o jeho večnom predsavzatí! Na konci šiesteho viac »

Jimmy Carter

Exprezidenta Cartera hospitalizovali, aby mu zmiernili tlak na mozog

12.11.2019 06:35

Carter utrpel 21. októbra pri páde zlomeninu panvovej kosti, v dôsledku ktorej ho aj krátko hospitalizovali a neskôr prepustili do domáceho ošetrenia.

Donald Trump / USA

Politico: Trump znovu odloží rozhodnutie o clách na autá z EÚ

12.11.2019 06:16

Americký prezident Donald Trump tento týždeň oznámi, že o ďalší polrok odkladá rozhodnutie o zavedení dovozných ciel na automobily vyrobené v EÚ.

Plyn

Ukrajina zaťahuje Slovensko do blamáže s plynom

12.11.2019 06:00

Ukrajina sa snaží Slovensko vtiahnuť do jej existenčných problémov s dodávkami energií. Vyhráža sa, že nebude brať plyn zo Slovenska.

kiska, za ľudí, bilbord

Bitka reklamných mágov? Kiskovi chýba odvaha, Sulíkovi slogan, Fico cieli presne

12.11.2019 06:00

Strana Smer presne mieri na svojich voličov, SNS sa bije s ĽSNS a harabinovcami. Expert Michal Ruttkay zhodnotil pre TV Pravda bilbordy.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 380
Celková čítanosť: 628784x
Priemerná čítanosť článkov: 1655x

Autor blogu

Kategórie