Založ si blog

Urobme človeka na svoj obraz …

 

potom Boh tvoril človeka na svoj obraz, stvoril ho na Boží obraz a stvoril ich mužského a ženského rodu! Väčšina ľudí na celej Zemi poznajú tieto slová, či v nich veria alebo neveria! Najprv boli napísané v knihe Adama a potom pod inšpiráciou ich Mojžiš napísal do Knihy-kníh, ktorá je dnes známa pod menom Biblia.

Lenže aj pre tých, ktorí veria v tieto Bohom inšpirované večné slová, ostávajú v mysli otázky, ktoré až dodnes alebo nepochopili, alebo o nich majú len vágny alebo dokonca chybný názor! Kto povedal tieto slová, kedy to povedal a ku komu hovoril? Je jasné, že to povedal aspoň jednej osobe okrem seba, ktorá tiež mala jeho obraz!

Z textu je jasné, že to bol Boh Stvoriteľ, ale v mysliach a porozumení väčšiny ľudí dnes existujú nezodpovedané otázky, ktoré im len málokto z ľudí dokáže správne a presne vysvetliť! Pretože tieto slová boli inšpirované Všemohúcim Stvoriteľom pod dohľadom a kontrolou jeho dynamickej sily, ináč zvanej Boží svätý duch, ktorý tiež použil keď tvoril celý vesmír!

V celej Biblii je len jedna osoba, o ktorej sa doslovne hovorí, že bola stvorená na obraz Boha Stvoriteľa, a ktorú on na samom začiatku pozval, aby spolu utvorili prvú ľudskú dvojicu, Adama a Evu. Apoštol Pavol napísal v liste kresťanskému zboru v meste Kolos, menovite hovoriac o Ježišovi Kristovi, pod inšpiráciou: 

‘On je obrazom neviditeľného Boha, prvorodený celého stvorenia! Pretože jeho prostredníctvom boli stvorené všetky iné veci v nebesiach a na zemi, viditeľné a neviditeľné, či sú to už tróny alebo panstvá alebo vlády alebo vrchnosti. Všetky iné veci boli stvorené prostredníctvom neho a pre neho’!

Dokonalý plán na zničenie Ameriky!

16.08.2022

Vďaka zdrojom, ktoré poskytli dôverné informácie, teraz poznáme niektoré podrobnosti o pláne, o ktorom nám bolo povedané, že ho sleduje Bidenov režim, s cieľom dosiahnuť úplné zvrhnutie a zničenie Spojených Štátov Amerických! Nedávna razia FBI-DOJ na Mar-a-Lago je kľúčovým prvkom tohoto plánu. Ale razia bola údajne navrhnutá tak, aby vyvolala ozbrojené povstanie [...]

USA zas na Taiwane konfrontuje Čínu!

15.08.2022

Svet netrpezlivo očakáva ďalší krok Číny po tom, čo skupina USA zákonodarcov už pristála v noci na Taiwane len 12 dní po kontroverznej návšteve Nancy Pelosiovej na samovládnom ostrove. Napätie v dňoch od návštevy pani Pelosiovej výrazne vzrástlo, pričom Čína odvetou uskutočnila bezprecedentné vojenské cvičenia okolo Taiwanu v snahe odradiť vnútorných a vonkajších [...]

UK Guardian vyzýva k odsúdeniu Trumpa!

14.08.2022

Londýnsky denník Guardian zverejnil stanovisko s názvom: Čas sa kráti. Ministerstvo spravodlivosti musí obžalovať a odsúdiť Trumpa. I poradca kampane Baracka Obamu v roku 2008 už aj vyzval na zosadenie Trumpa po tom, čo odvolal riaditeľa FBI Jamesa Comeyho. Ich hlavným tvrdením je, že Trump a jeho úradníci vymazali texty, ktoré by ukázali ich sprisahanie za štátny prevrat, [...]

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj

ONLINE: Zelenskyj: Ľudí sme pred vojnou nevarovali, aby nevypukla panika

17.08.2022 06:00, aktualizované: 06:40

Ak by sme zverejnili varovania, ktoré sme dostávali pred vojnou, vypukla by panika a Rusi by nás dostali za tri dni, hovorí Volodymyr Zelenskyj.

vrtuľník, helikoptéra, Horská, letecká záchranná služba, lekár

Záchranári pomáhali v Malej Fatre turistovi po nepriamom zásahu bleskom

16.08.2022 23:34

Český turista mal utrpieť poranenie hlavy, ruky a sťažoval sa na bolesti chrbtice a rebier.

Opičie Kiahne

Irán hlási prvý prípad nákazy vírusom opičích kiahní

16.08.2022 23:13

Nakazenou osobou je 34-ročná žena žijúca v juhozápadnom meste Ahváz.

Gröhling

Gröhling: Chceme dovládnuť zodpovedne, Matovič to nedokáže

16.08.2022 22:47

Minister školstva Branislav Gröhling (SaS) vyzýva strany Sme rodina a Za Ľudí, aby vytvorili tlak na odstúpenie Igora Matoviča z vlády.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,000
Celková čítanosť: 2569583x
Priemerná čítanosť článkov: 2570x

Autor blogu

Kategórie