Založ si blog

Pred 6 000 rokmi predpovedaný koniec!

 

Pred viac ako 2 500 rokmi Boží prorok Izaiáš potvrdil schopnosť Stvoriteľa predpovedať udalosti v živote pozemského človeka mnoho tisíc rokov v predstihu! Pod inšpiráciou napísal, že Stvoriteľ celého vesmíru a všetkého života v ňom je:

„Ten, ktorý od začiatku hovorí o konci a oddávna veci, ktoré sa ešte nestali! Ten, ktorý hovorí: ‚Moja rada bude stáť a urobím všetko, čo je mojím potešením’“! Pre nevercov a neznalcov Svätých Písiem tieto slová sa možno budú zdať nepravdivé.

Alebo aj možno prehnané a neuveriteľné! Ale história ľudstva a hlavne história izraelského národa, nespomínajúc vedecké dôkazy o stvorenej prírode okolo nás, sú dokladmi a faktickými dôkazmi pravdivosti horecitovaných varovných inšpirovaných slov proroka Izaiáša.

Ten svojimi inšpirovanými slovami potvrdil prvé biblické proroctvo, ktoré bolo dané ako rozsudok Stvoriteľom proti všetkým, ktorí sa od začiatku pripojili ku vzbúre nebeského anjela v záhrade Edén! Jeho doslovné inšpirované slová odsúdenia zneli:

„A ja položím nepriateľstvo medzi teba a ženu a medzi tvoje semeno a jej semeno. Ono ti rozmliaždi hlavu a ty mu rozmliaždiš pätu“! Odvtedy situácia ľudstva neustále šla dole kopcom! Dnes ľudstvo čelí sebazničeniu z niekoľkých zdrojov!

A všetky z nich sú výsledkom neschopnosti riadiť sa životom nezávisle od svojho Stvoriteľa! Môžeme to prirovnať k človeku, ktorý si kúpi najmodernejší počítač bez toho, aby mu rozumel a hneď v ten istý deň zahodí inštrukcie na jeho používanie!

Dokonalý plán na zničenie Ameriky!

16.08.2022

Vďaka zdrojom, ktoré poskytli dôverné informácie, teraz poznáme niektoré podrobnosti o pláne, o ktorom nám bolo povedané, že ho sleduje Bidenov režim, s cieľom dosiahnuť úplné zvrhnutie a zničenie Spojených Štátov Amerických! Nedávna razia FBI-DOJ na Mar-a-Lago je kľúčovým prvkom tohoto plánu. Ale razia bola údajne navrhnutá tak, aby vyvolala ozbrojené povstanie [...]

USA zas na Taiwane konfrontuje Čínu!

15.08.2022

Svet netrpezlivo očakáva ďalší krok Číny po tom, čo skupina USA zákonodarcov už pristála v noci na Taiwane len 12 dní po kontroverznej návšteve Nancy Pelosiovej na samovládnom ostrove. Napätie v dňoch od návštevy pani Pelosiovej výrazne vzrástlo, pričom Čína odvetou uskutočnila bezprecedentné vojenské cvičenia okolo Taiwanu v snahe odradiť vnútorných a vonkajších [...]

UK Guardian vyzýva k odsúdeniu Trumpa!

14.08.2022

Londýnsky denník Guardian zverejnil stanovisko s názvom: Čas sa kráti. Ministerstvo spravodlivosti musí obžalovať a odsúdiť Trumpa. I poradca kampane Baracka Obamu v roku 2008 už aj vyzval na zosadenie Trumpa po tom, čo odvolal riaditeľa FBI Jamesa Comeyho. Ich hlavným tvrdením je, že Trump a jeho úradníci vymazali texty, ktoré by ukázali ich sprisahanie za štátny prevrat, [...]

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj

ONLINE: Zelenskyj: Ľudí sme pred vojnou nevarovali, aby nevypukla panika

17.08.2022 06:00

Ak by sme zverejnili varovania, ktoré sme dostávali pred vojnou, vypukla by panika a Rusi by nás dostali za tri dni, hovorí Volodymyr Zelenskyj.

vrtuľník, helikoptéra, Horská, letecká záchranná služba, lekár

Záchranári pomáhali v Malej Fatre turistovi po nepriamom zásahu bleskom

16.08.2022 23:34

Český turista mal utrpieť poranenie hlavy, ruky a sťažoval sa na bolesti chrbtice a rebier.

Opičie Kiahne

Irán hlási prvý prípad nákazy vírusom opičích kiahní

16.08.2022 23:13

Nakazenou osobou je 34-ročná žena žijúca v juhozápadnom meste Ahváz.

Gröhling

Gröhling: Chceme dovládnuť zodpovedne, Matovič to nedokáže

16.08.2022 22:47

Minister školstva Branislav Gröhling (SaS) vyzýva strany Sme rodina a Za Ľudí, aby vytvorili tlak na odstúpenie Igora Matoviča z vlády.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,000
Celková čítanosť: 2569377x
Priemerná čítanosť článkov: 2569x

Autor blogu

Kategórie