Založ si blog

Pred 6 000 rokmi predpovedaný koniec!

 

Pred viac ako 2 500 rokmi Boží prorok Izaiáš potvrdil schopnosť Stvoriteľa predpovedať udalosti v živote pozemského človeka mnoho tisíc rokov v predstihu! Pod inšpiráciou napísal, že Stvoriteľ celého vesmíru a všetkého života v ňom je:

„Ten, ktorý od začiatku hovorí o konci a oddávna veci, ktoré sa ešte nestali! Ten, ktorý hovorí: ‚Moja rada bude stáť a urobím všetko, čo je mojím potešením’“! Pre nevercov a neznalcov Svätých Písiem tieto slová sa možno budú zdať nepravdivé.

Alebo aj možno prehnané a neuveriteľné! Ale história ľudstva a hlavne história izraelského národa, nespomínajúc vedecké dôkazy o stvorenej prírode okolo nás, sú dokladmi a faktickými dôkazmi pravdivosti horecitovaných varovných inšpirovaných slov proroka Izaiáša.

Ten svojimi inšpirovanými slovami potvrdil prvé biblické proroctvo, ktoré bolo dané ako rozsudok Stvoriteľom proti všetkým, ktorí sa od začiatku pripojili ku vzbúre nebeského anjela v záhrade Edén! Jeho doslovné inšpirované slová odsúdenia zneli:

„A ja položím nepriateľstvo medzi teba a ženu a medzi tvoje semeno a jej semeno. Ono ti rozmliaždi hlavu a ty mu rozmliaždiš pätu“! Odvtedy situácia ľudstva neustále šla dole kopcom! Dnes ľudstvo čelí sebazničeniu z niekoľkých zdrojov!

A všetky z nich sú výsledkom neschopnosti riadiť sa životom nezávisle od svojho Stvoriteľa! Môžeme to prirovnať k človeku, ktorý si kúpi najmodernejší počítač bez toho, aby mu rozumel a hneď v ten istý deň zahodí inštrukcie na jeho používanie!

Kto si zahráva so svetovým počasím!

28.01.2023

V posledných mesiacoch, vo svete, počúvame nezvyčajné výrazy na opis extrémnych poveternostných udalostí. Ale v súčasnosti sa v denných televíznych správach o počasí používajú výrazy, ako i napríklad bombové cyklóny či atmosférické rieky, ktoré opisujú hromadenie rekordných objemov dažďa alebo i snehu v regiónoch sveta, no extrémne deštruktívnym spôsobom. A čo [...]

RT D. Medvedev o novej vojnovej koalícii!

26.01.2023

D. Medvedev navrhuje, aby sa vytvorila nová vojenská aliancia, ktorá sa postaví proti aktuálnej anglo-americkej vojne! Bývalý ruský prezident a súčasný podpredseda Ruskej bezpečnostnej rady Dmitrij Medvedev (v ruskom jazyku) nedávno pridal tiež nový prvok k varovaniam Moskvy proti NATO, ktoré pumpuje Ukrajinu ako zástupcu proti Ruskej Federácii: ‚Stretnutie v Ramsteine, [...]

Hodiny súdneho dňa sa blížia k polnoci!

25.01.2023

Noam Chomsky, liberálna ikona a uznávaný lingvista, poskytol 21. januára rozhovor pre RT’s Going Underground. RT uviedla, že Noam Chomsky varoval, ako blízko je ľudstvo k Armagedonu, posunulo sa bližšie k polnoci, čo symbolizuje zánik ľudstva. Navrhol, že o niekoľko dní by sa to mohlo priblížiť k tejto hranici! A načrtol tri faktory, ktoré dnes ohrozujú ľudstvo: [...]

petr pavel eva pavlová

Český politológ: Nový prezident Pavel má na to, aby spojil rozdelenú spoločnosť

28.01.2023 22:01

Pavel zvíťazil v druhom kole prezidentských volieb v konečnom súčte o viac ako 16 percentuálnych bodov.

Petr Pavel, víťaz českých prezidentských volieb

Pavel zatelefonuje Zelenskému. Chce ísť na Ukrajinu s Čaputovou

28.01.2023 21:52

Novozvolený český prezident Petr Pavel v nedeľu zatelefonuje ukrajinskému prezidentovi Volodymyrovi Zelenskému. Chystá sa ho aj navštíviť.

pavel pavlová

Budúca prvá dáma Českej republiky je podplukovníčka, ktorá študovala na Slovensku

28.01.2023 17:45

Pavlová bola profesionálna vojačka. Je podplukovníčka vo výslužbe.

Lukáš Kyselica, Boris Kollár, parlament, NR SR, Peter Pčolinský

Ďalšie snahy Sme rodina i ĽS NS. Meniť chcú ústavu a podmienky referenda. Sú to „jatky populizmu“, tvrdí politológ

28.01.2023 16:00

Zdá sa, že sa so zmenami ústavy roztrhlo vrece. Len pred týždňom si poslanci schválili jednu zmenu a už sú na stole ďalšie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,119
Celková čítanosť: 3006280x
Priemerná čítanosť článkov: 2687x

Autor blogu

Kategórie