Temná zima pre USA sa ešte len začala!
15. novembra 2022 00:32,
Prečítané 3 133x,
jankratky,
budúcnosť, citáty, vzdelanie, život
Pripravte sa na roky ekonomického kolapsu, zmanipulovaných volieb, cenzúry a tiež vládnej tyranie! Po včerajších voľbách v polovici volebného obdobia je jedinou dobrou správou to, že už v podstate pozastavili niektoré prvky agendy demokratov úplného zničenia prevzatím kontroly nad snemovňou!
Ako to v súčasnosti Republikáni predpokladajú, ale zatiaľ to ešte nie je overené. Toto samo osebe len pozastaví legislatívny a výkonný monopol demokratov nad Spojenými Štátmi Ameriky a tak dáva Američanom trochu priestoru na dýchanie, aby sa pokúsili prispôsobiť znepokojujúcej realite toho, čo príde ďalej!
Ale tu začínajú zlé správy, pretože to, čo príde pre Ameriku ďalej, bude niekoľkoročná temná zima ekonomického kolapsu, potravinovej inflácie, cenzúry, tyranie, i globálnej vojny i ďalších zmanipulovaných volieb! Zatiaľ čo tí, čo tvrdia, že biele klobúky prídu zachrániť všetkých, zostali lietať vo vetre!
19.03.2026
Inflácia cien výrobcov (PPI) v americkej ekonomike vo februári bola dnes hlásená na úrovni 0,7 % po 0,8 % v januári a zaznamenala úplne „neočakávaný“, ale oficiálny nárast o 3,9 % za rok do februára. Tieto nárasty boli merané podľa štandardov Národného úradu pre ekonomickú analýzu pred akýmkoľvek dopadom amerického útoku na Irán, ktorý sa začal 28. februára 2026!
18.03.2026
17. marca 1776 evakuovalo bostonský prístav po jedenásťmesačnom obliehaní 120 britských lodí s 11 000 vojakmi a mnohými vernými vojakmi pod neustálym dohľadom ťažkých kanónov, ktoré na Dorchester Heights umiestnili generál Washington a Henry Knox. Najmocnejšiu ríšu na planéte vyhnali z USA Bostonu zdanlivo slabšie sily americkej kontinentálnej armády, čo ale dokázalo, [...]
17.03.2026
Najväčším rizikom globálnej ekonomiky je stagflácia spôsobená vládami, nie ropou! Počas takej stagflácie ekonomika trpí toxickou zmesou vysokej inflácie, stagnujúceho hospodárskeho rastu (nízky alebo záporný HDP), ale aj rastúcej nezamestnanosti, čo vytvára vysoké životné náklady, menej pracovných príležitostí a zníženú kúpnu silu spotrebiteľov. Tento scenár [...]
to je dojemne, aku ma pan kratky starost o... ...
Ani tradicne tvoje negovanie vsetkleho a... ...
Temná zima pre Trumpa a jeho nohsledov sa... ...
V máji 2021 mali prevziať republikáni za... ...
Tradičná dávka konšpirácií a bludov nesmie... ...
Celá debata | RSS tejto debaty