Minister RF Patrušev o fašizme v Europe!

Tajomník ruskej bezpečnostnej rady Nikolaj Patrušev počas prejavov na stretnutí šéfov zahraničných spravodajských služieb SNŠ 29. septembra obvinil, že Amerika so svojim spojencom Britské Kráľovstvo, sa snažia oživiť fašizmus v Európe:

‚Pokusy oživiť fašizmus teraz v Európe sú mimoriadne nebezpečnou hrozbou z arzenálu západných hybridných nástrojov. Takú prácu Washington vykonáva prakticky od konca druhej svetovej vojny, uviedol Patrušev‘, informovala agentúra TASS. 

Podľa jeho názoru to je absolútny dôvod, prečo hrôzy i šialenstvo páchané ukrajinskými neonacistami západné médiá starostlivo umlčujú. Ale okrem toho spochybňujú účelnosť denacifikácie na Ukrajine, ktorá bola Anglosasmi už premenená!

Premenená Anglo-Americkou súčasnou veľmocou na hlavné globálne predmostie krajne pravicového extrémizmu! A potom pokračoval: ‚Niet však pochýb o tom, že tieto umelo vytvorené neonacistické hnutia Západom nakoniec stretne osud ich predchodcov’!

Nikolaj Patrušev: ‚A vďaka úsiliu Washingtonu a jeho stúpencov, Ukrajina v skutočnosti predstavuje no najväčší čierny trh so zbraňami! Zbrane dodané do Kyjeva Západom sa dostanú do rúk teroristom cez kanály na ich distribúciu z územia Ukrajiny’!

Stroj smrti Izraela sa v Gaze rozbieha!

17.07.2025

Včerajšie správy z Middle East Eye ilustrujú vražednú úroveň násilia, ktoré Izrael denne pácha na obyvateľoch Gazy. Podľa prvej správy izraelské sily zabili v Gaze, za jediný deň, už viac ako 130 Palestínčanov, vrátane niekoľkých detí, ktoré sa pokúšali nazbierať vodu pre svoje hladné rodiny v obliehanej enkláve (no IDF obvinila z vrážd technickú poruchu – CJO). [...]

Peskov – DE sa stáva nebezpečným!

15.07.2025

Nemecký minister obrany Boris Pistorius v rozhovore pre londýnske noviny Financial Times povedal, že o mieri a uvoľnení napätia sa dá diskutovať len z pozície sily, ak odstrašenie zlyhá a Rusko zaútočí! Potom budú podľa nemeckého ministra nemeckí vojaci pripravení zabíjať ruských vojakov! Tiež i poukázal na dôležitosť východného krídla NATO a povedal, že vojaci v [...]

Financie sveta sú vo veľkej nerovnováhe!

14.07.2025

Globálny ekonomický system sa rozpadá kvôli nerovnováhe medzi dlžníckymi štátmi, ako sú USA, a veriteľskými krajinami, ako je Čína. Dalio varoval, že keďže sa tieto nerovnováhy odstraňujú, súčasný menový poriadok bude musieť podstúpiť rozsiahle a rušivé zmeny s vážnymi dôsledkami pre kapitálové trhy a širšiu ekonomiku.

Sýria Izrael  Damask Suwajdá drúzovia beduíni

Beduínski bojovníci na juhu Sýrie obnovili ofenzívu proti Drúzom

17.07.2025 19:46, aktualizované: 20:40

Netanjahu opäť vyzval sýrsku vládu, aby stiahla svoje jednotky južne od Damasku.

Migaľ Kmec

Porušil Migaľ zákon? Vicepremiér Kmec skritizoval zrušenie digitálnej výzvy z plánu obnovy

17.07.2025 17:50

Úrad vicepremiéra Kmeca však rozhodnutie spochybňuje. Migaľov rezort podľa neho mohol porušiť zákon.

kolaz snm

Šimkovičovej rezort zrušil súťaž na obnovu SNM, architekti pracovali zbytočne. Záchrana rozpadajúcej sa budovy je v nedohľadne

17.07.2025 17:00

Štát stopol za zvláštnych okolností projekt, ktorý mal zachrániť budovu múzea.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,726
Celková čítanosť: 4948936x
Priemerná čítanosť článkov: 2867x

Autor blogu

Kategórie

Archív