Služby v nemocniciach profesionálmi

Hromadné vraždy v nemocnici sa sotva porovnávajú s vraždami zo strany chirurgov a lekárov vo svetle streľby v zdravotnom stredisku Tulsa! Tento týždeň sa veľa pozornosti venuje násiliu v nemocniciach. Akýkoľvek akt masového násilia voči nevinným ľuďom je ohavný, no nesmieme zabúdať na roky 2020-2022 a každodenné lekárske násilie!

Násilie páchané na pacientoch lekármi a chirurgmi v Amerike a na celom svete. Lekári a chirurgovia vykonávajú lekárske násilie na nevinných pacientoch každý deň v Amerike a na celom svete: transgenderistické mrzačenie, či potraty, zabitie ventilátorom, smrtiace lieky, odoberanie orgánov ešte nezomretým, zadržiavanie život zachraňujúcich ošetrení a ďalšie.

Si Ťin-pching a Trump a meniaci sa svet!

02.11.2025

Vo svete dnes dochádza k nepopierateľnému posunu, ktorý spochybňuje pravidlá a predpoklady, o ktorých sa predtým predpokladalo, že sú večné. Najnovším prejavom toho bolo stretnutie amerického prezidenta Donalda Trumpa a čínskeho prezidenta Si Ťin-pchinga 30. okto., kde bol Donald Trump nútený takmer úplne upustiť od svojej obchodnej vojny a colnej politiky voči Číne od [...]

RF má dnes technológiu rakiet Burevestnik!

31.10.2025

Prezident Vladimir Putin v nedeľu vyhlásil, že Rusko otestovalo svoju jadrovú strelu Burevestnik! Burevestnik, ktorého názov sa prekladá ako „búrlivý burešťák“, je nízko letiaca strela s plochou dráhou letu odpaľovaná zo zeme, ktorá je nielen schopná niesť jadrovú hlavicu, ale má aj jadrový pohon. NATO ju označuje ako SSC-X-9 Skyfall. Putin, ktorý projekt prvýkrát [...]

Pápež Lev XIV zväčšuje silu nádeje!

30.10.2025

Naša súčasná fáza dejín je obdobím strašného napätia medzi tými, ktorí podporujú vojnu, a tými, ktorí podporujú riešenie sporov. Úmyselné podporovanie ozbrojeného konfliktu v dobe jadrových zbraní je šialené. Ale rastú sily rozumu a nádeje. To, že pápež Lev XIV. 25. októbra nastolil prelomové koncepty kardinála Mikuláša Kusánskeho (roky 1401 – 1464), je [...]

mikloško

Komisár Mikloško: Hazard nikdy nebude cestou k rozvoju spoločnosti. Vetovanie zákona bol zodpovedný krok prezidenta

04.11.2025 11:15

Pripomenul, že hazardné hry patria medzi najťažšie nelátkové závislosti.

SR Banská Bystrica búranie most BBX

Elektrárne si kladú podmienky. Výstavbu mosta v B. Bystrici prerušila neočakávaná prekážka

04.11.2025 10:53

Požiadavka si vyžiadala vypracovanie novej projektovej dokumentácie na samotnú prekládku a zazmluvnenie špecializovanej spoločnosti.

požiar Rusko, rozvodňa, útok dronov, vojna, rafinéria

15 úderov za 15 dní: energetická odveta Ukrajiny graduje. O koľko elektriny drony Rusko pripravili?

04.11.2025 10:20

Údery majú dopady na bežných Rusov. Za najzávažnejší útok sa považuje zásah do rozvodne Vladimirskaja.

Klientske centrum DPMK  6

Košický dopravný podnik otvoril nové zákaznícke centrum na stanici. Chcú ho mať otvorené aj cez víkendy

04.11.2025 10:06

Po zhruba polstoročí zavrú staré priestory, kde si Košičania kupovali lístky a vybavovali mesačníky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,788
Celková čítanosť: 5219863x
Priemerná čítanosť článkov: 2919x

Autor blogu

Kategórie

Archív